GERFLOR SENSO SAMOPRZYLEPNE PREMIUM - STYLOWE PŁYTKI PVC

Dzięki samoprzylepnym płytkom PVC z kolekcji Senso Premium renomowanego producenta czytaj więcej

ODKRYJ LICZNE WZORY I DAJ UPUST SWOJEJ KREATYWNOŚCI - NOWOCZESNOŚĆ Z SAMOPRZYLEPNĄ PODŁOGĄ WINYLOWĄ

Wysoka trwałość i stylowe wzory samoprzylepnych płytek PCV z kolekcji Gerflor Senso samoprzylepnych Premium sprawiają, że są one bezkonkurencyjnym i wartym uwagi codziennym towarzyszem, który nada nową świeżość nudno wyglądającym przestrzeniom. W ramach tej kolekcji można wybierać pomiędzy ponadczasowymi wzorami drewna i płytek, jak również bardziej abstrakcyjnymi, ekscytującymi wzorami. Niezależnie od tego, jaki rodzaj dekoracji podłogi ostatecznie wybierzesz, dzięki tej samoprzylepnej podłodze winylowej każdy dzień od teraz będzie wypełniony różnorodnością kolorów i niepowtarzalnością! Stwórz swoje własne marzenie o renowacji i stań się trendsetterem z Gerflor.

GERFLOR SENSO SAMOPRZYLEPNY PREMIUM - TECHNICZNIE I AMBITNY

Dobra wykładzina podłogowa charakteryzuje się nie tylko doskonałym wyglądem, ale również wyszukanym, przemyślanym i przede wszystkim wysokiej jakości składem materiału. Samoprzylepna podłoga winylowa Gerflor Senso Premium posiada bardzo dobre właściwości. Poniżej znajduje się krótki i ekscytujący przegląd wszystkich korzyści, których możesz się spodziewać po tej podłodze. Warstwa użytkowa dekoru podłogowego o grubości 0,30 mm jest zabezpieczona lakierem poliuretanowym, który zapewnia podłodze optymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób można w szczególny sposób zapobiec zarysowaniom, które powstają np. podczas przesuwania mebli. Bardzo dobra odporność na ścieranie zapewnia również optymalną trwałość i elastyczność w obliczu obciążeń ściernych, toczenia, uderzenia, zadrapania, obciążeń chemicznych i termicznych. Dzięki temu znacznie wydłuża się żywotność dekoru podłogi. Podłoga winylowa Gerflor, o całkowitej grubości 2,5 mm, uzyskała pierwszą klasę ochrony przeciwpożarowej, dzięki czemu jest trudnopalna. Dodatkowo, zintegrowana poprawa dźwięku uderzenia zapobiega irytującym odgłosom stukania obcasów. Od teraz, dzięki designerskiej podłodze Gerflor, możesz cieszyć się przyjemną ciszą i idealną akustyką pomieszczenia.

WŁAŚCIWE POKRYCIE PODŁOGOWE DLA KAŻDEGO POMIESZCZENIA - CZAS NA ZMIANĘ WIZUALNĄ

Odpowiednie dla klas użytkowania 23 i 31, samoprzylepne płytki Gerflor Senso Premium PVC dopasowują się do wymagań niemal każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy do użytku domowego czy komercyjnego, samoprzylepna podłoga winylowa w mgnieniu oka zmodernizuje i upiększy korytarze, wejścia, pokoje i salony.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA - DZIĘKI TYM ŚRODKOM OSTROŻNOŚCI NIC NIE MOŻE PÓJŚĆ ŹLE PODCZAS INSTALACJI.

Zanim przystąpimy do prostego montażu samoprzylepnych płytek PCV Gerflor Senso Premium, należy najpierw przygotować podłoże podłogowe. Obejmuje to między innymi sprawdzenie, czy podłoga jest czysta, równa i sucha. Oczyść podłogę z brudu, kurzu i resztek jedzenia. Należy sprawdzić, czy podłoga nie ma pęknięć lub nierówności i w razie potrzeby wyrównać je za pomocą masy szpachlowej.
Należy pamiętać, że nie można kłaść podłogi na miękkich wykładzinach, takich jak dywan lub filc igłowy, ponieważ istnieje zbyt duże ryzyko gromadzenia się bakterii pod świeżo położoną wykładziną lub, w najgorszym przypadku, powstawania pleśni. Ponadto należy pamiętać, że deski muszą być dostosowane do odpowiedniej temperatury pomieszczenia. W tym celu należy pozostawić je w małym stosie na około 24 godziny w temperaturze pokojowej 18°C w danym pomieszczeniu.

ZAINSTALUJ SAMOPRZYLEPNĄ PODŁOGĘ WINYLOWĄ PREMIUM GERFLOR SENSO

Wspaniałą cechą samoprzylepnej kolekcji Premium Gerflor Senso jest to, że jest łatwa w montażu i nie wymaga użycia kleju. W przypadku układania na ceramicznych, nieuszkodzonych, szorstkich podłożach, jak również na podłożach drewnianych, zalecamy zastosowanie odpowiedniej masy wyrównującej. Przed układaniem na podłoże podłogowe należy nanieść środek gruntujący Gerflor. Następnie należy tylko usunąć folię z tylnej strony desek i ułożyć je na przygotowanym podłożu. Użyj ostrego noża użytkowego, aby przyciąć je do rozmiaru. Teraz trzeba tylko odpowiednio rozmieścić poszczególne panele. Jest to niezwykle proste, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku godzin wszystkie deski są idealnie ułożone.

DESIGNERSKIE PODŁOGI WINYLOWE GERFLOR - STYLOWE DEKORY ŁĄCZĄ SIĘ Z FUNKCJONALNOŚCIĄ

Jeśli myśleliście, że to wszystko, co ma do zaoferowania samoprzylepna podłoga winylowa Gerflor Senso Premium, to z pewnością zaskoczy Was informacja, że produkt ten w 100% nadaje się do recyklingu, a zatem umiejętnie łączy w sobie pozytywne właściwości techniczne, wizualne, środowiskowe i zrównoważone. Gerflor, renomowany producent podłóg, inspiruje szeroką gamą wysokiej jakości winylowych produktów podłogowych i koncentruje się na innowacyjności, wartościowym wzornictwie i komforcie, jak również na wyborze opłacalnych produktów i zrównoważonym procesie produkcji.

KUP DZIŚ – ŁATWO I SZYBKO Z BRICOFLOR!

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się kompleksowo z kolekcją samoprzylepnych Premium Gerflor Senso, teraz jest na to czas! Wybierz swoją ulubioną kolekcję już dziś, a wkrótce będziesz mógł zacząć upiększać swoją podłogę i szybko zakończyć prace remontowe. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny, nie tylko otrzymasz wysokiej jakości designerskie podłogi winylowe dostarczone do Twoich drzwi, ale także otrzymasz je w świetnej cenie. Ponadto, można skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbki, aby uzyskać dokładny obraz samoprzylepnych płytek PCV. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag na temat samoprzylepnych płytek Premium PVC Gerflor Senso, nasz przyjazny i kompetentny zespół pracowników oczywiście chętnie udzieli Państwu porady telefonicznie, mailowo lub poprzez nasz formularz kontaktowy. Chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę, przy zakupie większej ilości. Czekamy na widomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej