SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Cortex Corknatura UV Pro "BLV0010 Spurt żwirowy" | Podłoga korkowaImage maximise icon
Cortex Corknatura UV Pro "BLV0010 Spurt żwirowy" | Podłoga korkowaImage maximise icon
Cortex Corknatura UV Pro "BLV0010 Spurt żwirowy" | Podłoga korkowaImage maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 455 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • Łatwy w montażu i ciepły w dotyku
  • Uszczelnienie UV
  • Łatwa instalacja dzięki systemowi kompresji na Click
  • Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym
182,48 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

180,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 455 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Cortex Corknatura UV Pro "BLV0010 Spurt żwirowy" | Podłoga korkowa

Cortex Corknatura UV Pro to podłoga, która reprezentuje wytrzymałą na lata wersje podłogi korkowej do Twoich czterech ścian. Naturalny wygląd korka posiada matowy, szlachetny wygląd, dzięki uszczelniaczowi UV, który dodatkowo chroni podłogę przed blaknięciem.

Kolekcja obejmuje 6 dekorów, w jasnych i ciemnych odcieniach, jednolite i o wyglądzie płytek, wszystkie opcje będą długowieczne i wytrzymałe. Można również skorzystać z naturalnych właściwości podłogi korkowej. Miękki materiał chroni stawy i zapewnia doskonały komfort chodzenia oraz doskonałą akustykę. UV Pro Corknatura jest odporny na blaknięcie i pozostanie w idealnym stanie nawet po wielu latach.

Ponadto kolekcja jest również dobrze wyposażona technicznie. Dzięki innowacyjnemu systemowi kompresji na Click łatwy i bez klejowy montaż jest możliwy nawet dla amatorów. Ponadto izolacja akustyczna  jest już zintegrowana z 5 różnymi warstwami  paneli korkowych. Podłoga Cortex jest nie do pobicia, jeśli chodzi o jakość użytkowania i aspekty zdrowotne, oferuje podłogi higieniczne a zatem idealne dla alergików. Materiał z którego wykonane sap panele sprawia ciepłe wrażenie jak również nadaje się do połącznie z ogrzewanie podłogowym.

Klasa użytkowa 23 sprawia, że podłoga korkowa sprawdzi się idealnie w często użytkowanych pomieszczeniach prywatnych, takich jak korytarze, salony, kuchnie I inne pokoje. Dodatkowo,  Cortex udziela 10-letniej gwarancji producenta na instalację w obiektach prywatnych. W rzeczywistości, korek może być używany w biurze nawet bez dodatkowej ochrony, ponieważ jest odporny na użytkowanie krzeseł biurowych na kółkach (typ W). Również nogi mebli nie pozostawiają wgnieceń ani zarysowań.  Naturalny korek jest całkowicie wolny od zanieczyszczeń i PCW i posiada klasę ochrony przeciwpożarowej Efl s1. Corknatura UV Pro Cortex to bardzo trwały produkt, który sprawi, że Twój pokój będzie przyciągał spojrzenia, dzięki matowemu wykończeniu.

Dane techniczne
Arrow icon