AW Equinox – Wysoka jakość, która wpływa na przytulną atmosferę

Nazwana na cześć astronomicznego zjawiska równonocy, kolekcja AW Equinox pokazuje, jak łatwo jest zrównoważyć pochle…
czytaj więcej

Harmonia kolorów i zrównoważony blask to AW Equinox

Nowa kolekcja AW obejmuje łącznie 14 monochromatycznych wzorów o cętkowanej powierzchni i lekkim połysku. Koncentruje się na neutralnych i jasnych kolorach, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał na otwarty i gościnny. W ten sposób nie ma ograniczeń w urządzaniu swoich pomieszczeń: możesz uzyskać ekscytujące kontrasty z ciemnymi meblami, a jasne drewno wspiera harmonijny efekt wystroju. Wariant AW Equinox „80” w ciepłym, średniobrązowym odcieniu zapewnia szczególnie komfortowe uczucie. Uzupełnij wystrój akcentami bieli, beżu lub szarości, aby uzyskać naturalną i kojącą atmosferę. Do sypialni możesz użyć AW Equinox „29”. Wykładzina w subtelnej zieleni emanuje bezpieczeństwem i pozwala beztrosko odzyskać siły.

Kędzierzawy welur o luksusowym stylu

Equinox ma specjalną powierzchnię, która jest tworzona przez silny obrót ciętego drążka. Nadaje to końcówkom przędzy zakrzywiony kształt, dlatego wykładziny dywanowe o takiej fakturze frisé są również znane jako welur karbowany. Nieregularny wygląd minimalizuje widoczność wydeptanych ścieżek, dlatego kolekcja ta będzie świecić pełnym blaskiem nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Zarówno wysokość runa wynosząca 9,5 mm, jak i spora gramatura 1650 g/m2 gwarantują przyjemne uczucie miękkości dla stóp. Świadczy o tym również najwyższa klasa luksusu 5. Daj się rozpieszczać chodząc po własnym domu!

Wyposaż bezpiecznie swój dom lub obiekt dzięki wykładzinie AW

Nowa kolekcja AW zachwyca nie tylko wartościowym stylem. Dzięki klasie serwisowej 31 nadaje się do stosowania w mieszkaniach, a nawet w niewielkich obiektach komercyjnych. We własnych czterech ścianach możesz bez wahania położyć Equinox w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarz lub przedpokój. Dywan firmy AW charakteryzuje się doskonałą trwałością, co chroni go przed uszkodzeniami i śladami zużycia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Skorzystasz z tego w szczególności, jeśli szukasz atrakcyjnego pokrycia na swoje schody. Dzięki wykładzinie antypoślizgowej zmniejszasz ryzyko wypadku i jednocześnie tworzysz jednolite wizualnie rozwiązanie dla Twojego domu. Klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 gwarantuje, że można bez obaw używać wykładziny w pomieszczeniach komercyjnych - jest trudnopalna i nie przyczynia się do powstawania dymu w przypadku pożaru. Equinox nie stanowi również żadnego zagrożenia dla zdrowia, ponieważ nie zawiera formalaldehydu ani pentachlorofenolu.

Silny przedstawiciel serii GAIA

AW stale rozwija swoje koncepcje i procesy produkcyjne, aby móc zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Z tego przedsięwzięcia narodziła się nowa linia GAIA, wyróżniająca się zastosowaniem poliestrowego materiału runa. Zapewnia to doskonałe właściwości techniczne w atrakcyjnej cenie. Equinox składa się w 100% z PBT, szczególnie wysokiej jakości odmiany poliestru. Włókna charakteryzują się więc doskonałą światłotrwałością, która zapobiega blaknięciu kolorów – nawet przy regularnej ekspozycji na silne światło słoneczne. Materiał runa jest również wodoodporny i odporny na plamy, więc nie musisz spędzać wielu godzin na czyszczeniu wykładziny.

Fusionbac: Innowacyjne podłoże AW ułatwiające instalację

To, która metoda jest odpowiednia do układania wykładziny dywanowej , zależy w dużej mierze od charakteru jej podłoża. Z tego powodu AW przedstawia zaawansowane rozwiązanie z FusionBac, które oferuje największą możliwą swobodę w wyborze montażu. Nośnik Equinox składa się z polaru i warstwy polipropylenowej, dzięki czemu można korzystać z szerokiej gamy opcji układania – zarówno klejonego, luźnego, jak i StretchFit. Niski opór cieplny wynoszący 0,16 m2C°/W pozwala na zastosowanie wodnego ogrzewania podłogowego. Podłoga zapewnia nie tylko wyjątkowy komfort chodzenia dzięki ciekawej strukturze frisé, ale także dzięki kojącemu ciepłu. Zmniejsza również hałas powodowany przez kroki w domu nawet o 32 dB. Dlatego nie musisz kupować oddzielnej izolacji od dźwięków uderzeniowych, a zamiast tego zainwestować w ładny mebel!

Plus icon czytaj więcej