Close icon

AW Omphale- Wykładzina, która przyciąga spojrzenia

Od momentu powstania firmy, dywany Associated Weavers zawsze ucieleśniały najnowocześniejsze wzory, aby odpowiadać obecnemu d…
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Dywan o aksamitnym wyglądzie dzięki luksusowemu wykończeniu

Welurowa faktura AW Omphale niewątpliwie przyciąga uwagę swoim charakterystycznym wyglądem i stylem. Osiąga się to poprzez typową produkcję dywanu: W procesie tuftowania przędza jest najpierw haftowana na tekstylnej podłodze w taki sposób, że na jej powierzchni powstaje struktura pętelkowa. Te pętle są następnie przecinane pośrodku, w wyniku czego powstaje gęsty stos z dużą liczbą pojedynczych biegunów. Dzięki wysokości runa 9 milimetrów i gramaturze 1800 g/m² są one przyjemnie puszyste w dotyku. Niemniej jednak tekstura weluru zachowuje swoje charakterystyczne właściwości antypoślizgowe dzięki nadzwyczajnej liczbie 325 000 na metr kwadratowy. Całkowita grubość to 11,5 milimetra przy gramaturze 2460 g/m². Rezultatem jest szczelnie zamknięta, miękka struktura, która emanuje królewską atmosferą, biorąc pod uwagę najwyższą możliwą klasę luksusu kategorii 5. Całość dopełnia wspaniała paleta kolorów, których barwny dobór będzie sprawiał przyjemność przez długi czas dzięki swojej odporności na światło. Egzotyczne niuanse czerwieni i terakoty uzupełniają morskie odcienie błękitu oraz kwiatowe, zielone i żółte akcenty. Paletę kolorów dopełniają klasyczne odcienie kremu i szarości oraz nowoczesne odcienie ziemi i piasku. Te promienne kolory idealnie pasują również do Twojego wnętrza!

Wyrafinowana i solidna dzięki licznym właściwością- Dywan od AW

AW Omphale obiecuje maksymalny komfort, który wykracza poza własne cztery ściany. Jest tak wytrzymały, że można go bez wahania układać nawet w słabo użytkowanych obszarach komercyjnych. Odpowiada on klasie usług kategorii 31, która pozwala na udekorowanie wszystkich pokoi hotelowych i apartamentów hotelowych. Przekonuje licznymi funkcjami, które umożliwiają gościom przyjemny pobyt. Z jednej strony podłoga tekstylna z tłumieniem dźwięków uderzeniowych 31 dB zapewnia relaksujący odpoczynek. Z drugiej strony, ze względu na niski opór cieplny 0,16 m²C°/W, można go łatwo łączyć z wodnym ogrzewaniem podłogowym, dzięki czemu nieporównywalnie przytulna atmosfera przenosi się do pokoi hotelowych. Jednocześnie wyróżnia się funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak większa pewność stąpania dzięki właściwościom antypoślizgowym. Ponadto, zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, wykładzina dywanowa zapewnia nie tylko niską palność, ale także minimalne wydzielanie dymu w przypadku pożaru. Wszystko to jest możliwe dzięki wysokiej jakości poliamidu, który w 100% wpływa do procesu produkcyjnego powierzchni podłogi. Charakteryzuje się tym, że nie ściera się i nie matowieje. Poliamid jest ogólnie bardziej odporny niż porównywalne włókna, dzięki czemu dywan z AW jest jeszcze bardziej wytrzymały. Jest uważany za kompetentnego i niezawodnego partnera dla Państwa branży hotelarskiej.

Wiecej luksusu i relakcu w codziennym życiu

AW Omphale z powodzeniem można montować we wszystkich intensywnie użytkowanych pomieszczeniach prywatnych, takich jak wejście czy salon. Z pewnością nie stoi nic na przeszkodzie, aby położyć go w sypialni czy jadalni, gdyż dywan daje wiele korzyści, które idą w parze z luksusem. Dzięki stabilności wymiarowej wysokiej jakości materiału nawet Twoje domowe biuro może zostać wzbogacone o pokrycie tekstylne bez uszkodzenia przez obciążenie kółek. W ten sposób uzyskasz komfort apartamentu hotelowego w niemal każdym zakątku domu.

Wygodny dywan z jeszcze bardziej wygodnym montażem

Spód dywanowy FusionBac w AW Omphale zapewnia wyjątkowo wygodną obsługę wykładziny dywanowej. Ponieważ podkład jest wyjątkowo miękki, rolka jest łatwiejsza w transporcie, chroniąc cenne wnętrze przed zarysowaniami. Kolejną zaletą zastrzeżonego podkładu tekstylnego Associated Weavers jest jego kompatybilność z wieloma nowoczesnymi metodami montażu. W ten sposób możesz wybierać od klasycznego pełnego klejenia do technik takich jak stretch fit lub mocowanie za pomocą specjalnego paska na rzep. Zapewniają one doskonałe trzymanie, a jednocześnie zapewniają, że wykładzinę tekstylną można usunąć łatwo i skutecznie bez pozostawiania śladów. Dalsze cenne informacje na temat montażu znajdziesz w naszym praktycznym przewodniku po montażu dywanów.

Zamów dywan AW Omphale już dziś w BRICOFLOR!

Przyciągnij uwagę swoich gości, wyposażając pokoje hotelowe lub swój osobisty dom za pomocą AW Omphale. Przekonaj się o jego wyjątkowym wyglądzie, zamawiając bezpłatne próbki do swojego domu. Zamów z wygodnej kanapy i ciesz się naszą sprawdzoną gwarancją najlepszej ceny. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz sobie podróż do dealera, ale masz również możliwość uzyskania naszego szerokiego asortymentu w stosunkowo niskiej cenie. W przypadku szczególnie dużych ilości zamówień możemy nawet na życzenie przygotować indywidualną ofertę, w której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. W takim przypadku po prostu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który z przyjemnością pomoże Ci telefonicznie, e-mailem lub online za pomocą naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej