Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Aw Satisfaction – Bezgraniczne szczęście w Twoim życiu

Miękkość, wygoda i luksus to trójca, która ucieleśnia wykwintne kolekcje dywanów pod marką Associated Weavers Sensualité. Oznaczone również jako kolekcja supermiękka, roszczenie dotyczące tekstylnych wykładzin podłogowych jest oczywiste: dzięki swojej imponująco miękkiej fakturze powinny one również spełniać najwyższe wymagania, a jednocześnie być wytrzymałe. Jedną z takich kolekcji jest AW Satisfaction, która emanuje niezrównaną elegancją i obdarzy Cię szczęściem.

Dowiedz się więcej

AW Satisfaction

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Dywan wyróżniający się delikatną elegancją

AW Satisfaction od pierwszego wejrzenia zachwyca eleganckim wyglądem. Jest to możliwe dzięki ekskluzywnej fakturze Saksonii, która jest typową cechą cennego i stylowego dywanu. Wykładzina dywanowa powstaje w złożonej metodzie produkcji i różni się to od porównywalnych praktyk tym, że pętelki przędzy wszyte na powierzchni warstwy podkładowej są starannie odcinane na asymetryczne długości. Poszczególne przędze są następnie skręcane i mocowane, co daje stosunkowo grube runo. Ponieważ słupki różnią się nieznacznie wysokością, powstaje charakterystyczny dla faktury saksońskiej efekt kropki. Sugeruje to ziarnisty moment, dlatego podłoga pasuje jak ulał, zwłaszcza w formalnych przestrzeniach. Średnio wysokość runa wynosi 11 milimetrów a gramatura 1550 g/m². Całkowita grubość wynosi 13,5 milimetra, co odpowiada całkowitej gramaturze 2360 g/m². Biorąc pod uwagę wyjątkową gęstość 229 100 na metr kwadratowy, umiarkowana wysokość runa daje niewątpliwie delikatną powierzchnię o subtelnej fakturze. Ze względu na wykwintną klasę luksusu 5, której odpowiada dywan, można go również odczuć jako nieporównywalnie miękki. Tekstylna wykładzina podłogowa po prostu spełnia każde życzenie. Zapewnia to dodatkowo wyrafinowana paleta kolorystyczna, na którą składają się 23 bajeczne kolory. Oprócz naturalnych tonów mchu i zieleni dostępne są niuanse turkusu Pacyfiku oraz egzotyczne akcenty czerwieni i pomarańczy. Asortyment uzupełniają przytulne odcienie kremu i szarości, którym towarzyszą klasyczne brązy i czernie. Dzięki światłotrwałości kolorów tekstylna podłoga zostanie z Tobą na dłużej!

Delikatna natura i wewnetrzna siła w dywanach AW

Podczas gdy AW Satisfaction szczyci się delikatną delikatnością na zewnątrz, pod powierzchnią jest pełen nieoczekiwanej trwałości. Obie właściwości wynikają przede wszystkim z materiału produkcyjnego użytego do materiału runa: wysokiej jakości nylon poliamidowy jest z jednej strony szczególnie elastyczny i puszysty. Z drugiej strony włókno syntetyczne jest niezwykle trwałe i nie ulega zużyciu. Przędza syntetyczna pomaga tkaninie osiągnąć najwyższą klasę użytkową dla obszarów prywatnych, kategoria 23. W związku z tym można ją układać nawet w miejscach narażonych na duże obciążenia, takich jak przy wejściu lub na schodach. To ostatnie jest zalecane, szczególnie biorąc pod uwagę izolacyjność od dźwięków uderzeniowych wykładziny podłogowej do 34 dB. Zapewnia przyjemnie cichą atmosferę, nawet gdy dużo się dzieje. W salonie lub sypialni staje się jeszcze wygodniejsza, jeśli położysz wykładzinę w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, dzięki odporności termicznej 0,19 m²C°/W. Znana zwłaszcza ze swojego formalnego charakteru, saksońska faktura wykładziny dywanowej AW jest idealna do domowego biura. Tam zachowuje swój stylowy wygląd przez długi czas, nawet gdy podłoże jest obciążone krzesłem biurowym.

Dywan to bezpieczny wybór dla podłogi w Twoim domu

Aby spełnić Twoje życzenia dotyczące bezpiecznego domu, wykładzina dywanowa AW zachowuje się absolutnie niezawodnie nawet w przypadku pożaru: ze względu na klasę ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 z jednej strony jest trudnopalna, z drugiej wydziela niewielką ilość dymu, jeżeli dojdzie do pożaru. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym gwarantuje Ci większą pewność stąpania.

Dywan z systemem montażu i tylną powłoką, która zachwyca

AW Satisfaction wyposażony w klasyczny podkład tekstylny FusionBac, nie pozostawia nic do życzenia i nadaje się do wielu najnowocześniejszych technik montażu. Mocowanie można wykonać poprzez elastyczne dopasowanie, mocowanie za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej lub specjalnego rzepu. Jednocześnie metody te zapewniają doskonałe trzymanie jak i łatwy demontaż. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące montażu, zapoznaj się z instrukcją montażu wykładziny dywanowej na naszym blogu informacyjnym.

Zamów dywan AW Satisfaction juz dziś w BRICOFLOR!

Spełnij swoje najskrytsze marzenia i sięgnij po delikatną AW Satisfaction, a w Twoich czterech ścianach zagości czysta elegancja. Przekonaj się do stylowego dywanu i zamów swoje ulubione dekoracje do domu. Wybierz do 8 kolorów i zamów bezpłatne próbki, które pomogą Ci wybrać upragniony kolor. Nie zwlekaj dłużej i zamów juz dziś, korzystając z naszej gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większego projektu, możemy przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, dzięki której skorzysta Twój portfel i Twoje wnętrze, nie wspominając o samopoczuciu. W tym celu i we wszystkich innych kwestiach pomocy udzieli Państwu nasz dział obsługi klienta. Zadzwoń, napisz  e-mail lub wyślij formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie!