AW Spinta – Połączenie różnorodności

Firma Associated Weavers od lat 60. produkuje tuftowane dywany we wszystkich możliwych do wyobrażenia wersjach i spełniającyc…
czytaj więcej

Rozbłyśnij z wyjątkowym dywanem od AW

AW Spinta niewątpliwie zawdzięcza swoją żywotność przyciągającej wzrok fakturze frisé. Jest to tworzone przez specjalną dalszą obróbkę wyrobów pętelkowych wytworzonych początkowo w procesie tuftowania. Przecinając pętle pośrodku, powstają pojedyncze słupki, które są skręcane i mocowane. Na całej powierzchni powstaje nieregularna struktura dzięki silnej krzywiźnie końcówek kijków. To emanuje nieformalną atmosferą, która przyciąga wzrok. Jednocześnie na pierwszy plan wysuwa się promienna kolorystyka dywanu, obejmująca niezwykle szeroką gamę kolorystyczną w 18 wariantach: oprócz wyrazistych czerwonych akcentów pojawiają się niuanse pacyficznego błękitu i naturalne odcienie zieleni. Paletę kolorów uzupełniają eleganckie odcienie beżu i piasku. Ponadczasowe odcienie szarości, antracytu i czerni uzupełniają całość. Dzięki odporności na światło każdy z licznych dekorów nawet po długim czasie zachwyca intensywnym wyglądem. Zazębiając się z żywą teksturą, daje to powierzchnię o ekscytującym wyglądzie. Wysokość runa 7,5 milimetra przy gramaturze 820 g/m² zapewnia przyjemne uczucie miękkości. Dywan charakteryzuje się całkowitą grubością 10 milimetrów i całkowitą gramaturą 1670 g/m². Wykładzina dywanowa od AW wprowadzi niezwykła prezencję do Twojego domu!

Przydatne właściwości Twojego dywanu do wszechstronnego użytkowania

Z jednej strony kolekcja AW Spinta integruje się z codziennym życiem dzięki umiarkowanej wysokości włosia, która zapobiega zbyt głębokiemu wnikaniu cząstek brudu, a tym samym umożliwia bezproblemowe czyszczenie. Z drugiej strony odpowiada on klasie usług 22 i dlatego jest właściwym wyborem do wszystkich normalnie używanych pomieszczeń. Solidna trwałość runa wynika z faktu, że jest ono w całości wykonane z nylonu. Włókno syntetyczne jest uważane za odporne na rozdarcie i stabilne wymiarowo oraz nadaje powierzchni odpowiednią wytrzymałośćWykładzinę dywanową można położyć w sypialni, salonie lub jadalni i tworzy cudownie ciepłą atmosferę, szczególnie w połączeniu z  wodnym ogrzewaniem podłogowym. Bezpieczeństwo zapewnia również maksymalny komfort, co wskazuje na najwyższą jakość. Oprócz pewności stąpania dzięki antypoślizgowej powierzchni zapewnia niską palność zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. W sytuacji awaryjnej powstaje tylko niewielka ilość dymu. Ze względu na te cechy podłoga tekstylna nadaje się nawet na przykład do pokoju hobbystycznego. Oprócz wyglądu może pochwalić się wieloma zaletami, które nie są oczywiste na pierwszy rzut oka.

Wygodna obsługa i montaż od samego początku

Dzięki swojej elastyczności w obsłudze i projektowaniu, AW Spinta wywołuje zamieszanie już przed instalacją w Twoim domu. Dzieje się tak dzięki podkładowi tekstylnemu FusionBac, opracowanemu specjalnie przez Associated Weavers. W tej kreacji producent łączy dwa najczęściej używane warianty podkładu, a tym samym ich zalety: warstwa włókniny nadaje wykładzinie podłogowej pewną miękkość, a tkany polipropylen zwiększa jej trwałość. Dzięki specjalnemu składowi tekstylnego podłoża, cały dywan pozostaje elastyczny i łatwiej można go transportować. Technologia FusionBac znacznie upraszcza również proces układania, umożliwiając stosowanie wszystkich rodzajów technik instalacyjnych. Tradycyjna metoda pełnego klejenia jest zastępowana znacznie wygodniejszymi praktykami, takimi jak mocowanie za pomocą stretch-fit, dwustronnej taśmy klejącej lub specjalnego rzepa. Na przykład wykładzina dywanowa nadaje się również do wyposażenia schodów, podczas których jej efekt tłumienia odgłosów kroków do 28 dB minimalizuje również irytujące dzwięki powstałe podczas chodzenia. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat układania, zalecamy zapoznanie się z naszymi instrukcjami układania dywanów.

Zamów AW Spinta już teraz w swoim BRICOFLOR!

Niech życie zagości w Twoich czterech ścianach. Zamów wygodnie AW Spinta w BRICOFLOR! Robiąc to, uprzejmie oszczędzasz swój portfel, kupując ulubione produkty po stosunkowo niskiej cenie w ramach naszej gwarancji najlepszej ceny. W przypadku szczególnie dużych ilości zamówień możemy nawet wysłać indywidualną ofertę. Jeśli jesteś zainteresowany, po prostu skontaktuj się z naszymi doradcami. Nie możesz się zdecydować między licznymi atrakcyjnymi kolorami? Nie ma problemu! Nasza usługa bezpłatnych próbek pozwala dokonać ostatecznego wyboru w zaciszu własnego domu. W przypadku dalszych pytań lub sugestii chętnie pomożemy za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, e-mailem lub telefonicznie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Plus icon czytaj więcej