Balsan Amiral - komfortowy i miękki dywan o ponadczasowym wzornictwie.

Szukają Państwo idealnego dodatku do swojego domu lub hotelu? Odkryj czytaj więcej

Wykładziny Balsan - łatwe w utrzymaniu i bardzo trwałe

Ze względu na miękką, welurową powierzchnię kolekcja ta nie sprawia wrażenia szczególnie wytrzymałej czy odpornej. Jednak spojrzenie na wysoką klasę ścieralności pokazuje nam, z czego tak naprawdę wykonana jest wykładzina Balsan. Posadzki o klasie ścieralności 33 mogą być stosowane nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach handlowych i dlatego są uniwersalne. Oprócz hoteli wykładzina tekstylna może być stosowana również w restauracjach, sklepach lub biurach. Dodatkowo, możesz cieszyć się pierwszorzędną jakością w swoim domu, gdzie Amiral oczaruje Cię swoimi licznymi właściwościami. Oprócz klasycznych obszarów zastosowania, takich jak salon czy sypialnia, wytrzymałe wykładziny tekstylne doskonale sprawdzają się również w innych miejscach. Na przykład w strefie wejściowej do domu, jako pokrycie schodów lub w prywatnym gabinecie.

To, że wytrzymała powierzchnia może wytrzymać tak wiele, a jednocześnie wydaje się miękka i wygodna, zawdzięcza przede wszystkim zastosowanemu materiałowi przędzy. Francuska firma stosuje w swoich produktach wyłącznie wysokiej jakości poliamid. Materiał ten jest szczególnie ceniony za swoje doskonałe właściwości ścierne, które przeciwdziałają powstawaniu resztek odcisków i linii biegowych. Również trudno się plami, ale odtwarza kolory żywo i intensywnie, co czyni go popularnym wyborem do produkcji tekstylnych wykładzin podłogowych. Jakby tego było mało, Balsan pokrył powierzchnię użytkową kolekcji swoim opatentowanym wykończeniem Protect. Jest to powłoka, która nakłada się na włókna podłogi jak warstwa ochronna. Dzięki temu zanieczyszczenia nie mają łatwego dostępu do podłoża, nie można ich wyczuć, poczuć ani nawet zobaczyć.

Jeśli chcemy teraz wyczyścić dywan, który i tak nie jest podatny na zabrudzenia, często wystarczy odkurzyć go zwykłym odkurzaczem. W ten sposób usuwasz dużą część wszystkich zanieczyszczeń i jednocześnie pielęgnujesz podłogę. Jednak, szczególnie w miejscach publicznych, zaleca się również profesjonalne czyszczenie od czasu do czasu, aby przedłużyć jego żywotność.

W walce z kurzem domowym - abyś mógł wreszcie znów swobodnie oddychać

Jednak wykładzina Balsan ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko estetyczny wygląd i wytrzymały materiał. Przede wszystkim jego liczne właściwości sprawiają, że jest on idealnym towarzyszem dla wszystkich Państwa projektów. Na przykład, tekstylne pokrycia podłogowe są idealne dla osób z alergią na kurz lub dla każdego, kto jest wrażliwy na kurz domowy lub drobny pył. Dzieje się tak dlatego, że ich włókna można porównać do filtra przeciwpyłowego, który po prostu zatrzymuje cząsteczki kurzu. Jeśli kurz wejdzie w kontakt z włóknami, to po prostu utknie i tylko bardzo niewielka jego ilość dostanie się do powietrza, którym oddychamy. Zwłaszcza, jeśli cierpisz na alergie, może to złagodzić codzienny dyskomfort i wreszcie będziesz mógł znów swobodnie oddychać! Kurz rozpuszcza się ponownie dopiero po usunięciu go odkurzaczem. Jest to nie tylko wskazane, aby podłoga nie ulegała powolnemu zakurzeniu, ale także tworzy nową pojemność, dzięki czemu efekt staje się wyraźniejszy i bardziej efektywny.

Co więcej, Amiral może być nawet połączony z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie. Wielkopowierzchniowe ogrzewanie pomieszczenia od dołu zmienia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i dodatkowo ogranicza przemieszczanie się cząsteczek kurzu. W ten sposób nie tylko stworzysz dla siebie przyjemne otoczenie, ale także pozbędziesz się zimnych stóp w zimie! W celu uniknięcia ładunków elektrycznych spowodowanych tarciem w ogrzewanych pomieszczeniach o niskiej wilgotności powietrza, powierzchnia użytkowa została dodatkowo wyposażona w wykończenie antystatyczne. Materiał trudnopalny o wysokiej klasie ognioodporności Cfl-s1, co jest szczególnie ważne w miejscach publicznych, zapewnia bezpieczeństwo. Dzięki tej podłodze nie tylko chronisz siebie, swoje drogi oddechowe czy stawy, ale również Twoje uszy i nerwy będą Ci wdzięczne za stosowanie podłóg tekstylnych! Ponieważ miękka powierzchnia użytkowa redukuje dźwięk uderzenia nawet o 29 dB! Dzięki temu łatwiej jest się rozłożyć w salonie, skoncentrować w biurze, a w hotelu zapewnić prywatność i spokój gościom!

Również coś dla oka - stylowy welur saxony w ponad 20 wybranych odcieniach kolorystycznych

Amiral jest dostępny w 24 różnych odcieniach kolorystycznych, dzięki czemu możesz indywidualnie i estetycznie zaprojektować swoją przestrzeń życiową. Udekoruj swoje własne cztery ściany w domowych odmianach, takich jak beż lub brąz lub użyj neutralnych szarych odcieni, aby uzyskać profesjonalny wygląd w biurze. Dla tych, którzy chcą czegoś bardziej kolorowego, kolekcja jest również dostępna w wielu odcieniach niebieskiego, zielonego i czerwonego, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprojektować ją w kolorze fioletowym.

Niezależnie od wybranego odcienia, każdy wzór jest wykonany z tego samego miękkiego, luksusowego weluru saxony klasy 4, a jego aksamitny wygląd po prostu zachęca do relaksu. Dzięki całkowitej grubości 8,5 mm powierzchnia oferuje przyjemną wysokość, która sprawia, że czujesz się, jakbyś chodził po chmurach. Kolejną cechą charakterystyczną dekorów z kolekcji jest wzór małych, równomiernie rozmieszczonych kropek, które biegną przez monochromatyczną powierzchnię, zapewniając w ten sposób różnorodność.

Samodzielny montaż w krótkim czasie - oto jak prawidłowo układa się wykładzinę

Podczas gdy w biurze lub hotelu częściej powierza się to zadanie profesjonaliście, w domu jest bardziej prawdopodobne, że zrobi się to samemu. Wbrew wielu przesądom, w przypadku wykładzin dywanowych nie stanowi to żadnego problemu! Wiele osób odstrasza pomysł konieczności klejenia całej powierzchni wykładziny podłogowej. Niewiele osób wie jednak, że można to zrobić bez większej presji czasu, a przy odpowiednim przygotowaniu nie jest to wcale wyzwanie! Dlatego w naszej instrukcji układania wykładzin dywanowych podsumowaliśmy i wyjaśniliśmy, w jaki sposób również Państwo mogą profesjonalnie ułożyć wykładzinę tekstylną. Należy jednak pamiętać, że są to instrukcje ogólne. W razie potrzeby poszczególne procedury mogą odbiegać od zalecanego przez producenta sposobu montażu. W tym przypadku należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta, aby uzyskać optymalny rezultat!

Balsan Amiral - zamów już dziś ponadczasowy okręt flagowy francuskiego designu w BRICOFLOR!

Już dziś zamów Balsan Amiral i rozpocznij remont z eleganckim dywanem z francuskiego domu. Oprócz dużego wyboru dekorów w największym w Europie sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, czeka na Państwa również pierwszorzędna, zorientowana na klienta obsługa! Począwszy od naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymują Państwo nasze produkty w najlepszej cenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w zakresie wielu innych usług! Służymy Państwu indywidualnym doradztwem przy realizacji projektu budowlanego, a przy większych zamówieniach chętnie sporządzimy dla Państwa indywidualną ofertę, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo jeszcze więcej! Jeśli natomiast chcieliby Państwo osobiście obejrzeć wybrane dekory, nasza usługa bezpłatnej próbki jest właśnie dla Państwa. W przypadku dalszych pytań dotyczących naszych produktów lub zamówienia, lub jeśli chcieliby Państwo otrzymać ofertę, oczywiście chętnie pomożemy Państwu osobiście. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub skorzystać z przygotowanego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej