szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Balsan Aqua - wykładzina o falistej strukturze reliefu

Poznaj nowy wyjatkowy sposób dekorowania pomieszczeń dzięki kolekcji Balsan Aqua. Wykładzina łączy w sobie wytrzymałe materiały z estetycznymi kolorami i fakturami, tworząc ciepłą i domową atmosferę, która sprawi, że będziesz doceniać swoją podłogę dzień po dniu. Dzięki swoim właściwością jest szczególnie łatwa w czyszczeniu i nie pozostawia wiele do życzenia!

Balsan Aqua - wykładzina o falistej strukturze reliefu

Poznaj nowy wyjatkowy sposób dekorowania pomieszczeń dzięki kolekcji Balsan Aqua. Wykładzina łączy w sobie wytrzymałe materia…
czytaj więcej

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "911 Perle"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "996 Jais"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "311 Sable"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "451 Cayenne"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "571 Garance"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "631 Moka"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "691 Wenge"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "741 Gres"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "771 Cendre"
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
179,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Aqua "011 Ivoire"
201,89 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Z Balsan Protect & Silvercare przeciw bakteriom i brudowi w pomieszczeniach mieszkalnych

Dzięki klasom użytkowania 23 dla pomieszczeń mieszkalnych i 32 dla obiektów komercyjnych, ta tekstylna wykładzina podłogowa jest dostępna dla wszystkich rodzajów zastosowań. Miękka, welurowa powierzchnia nadaje się szczególnie do zastosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, sprawiając, że podłoga wygląda szczególnie przytulnie i zachęcająco. Odporny materiał nadaje się do zastosowania w sypialniach i pokojach dziennych, a także w pokojach dziecięcych, które są narażone na większe zużycie. Również schody w części dziennej mogą być znakomicie wyposażone w tę kolekcję. Z kolei w sektorze komercyjnym wykładzina dywanowa Balsan nadaje się do pomieszczeń narażonych na średnie zużycie, takich jak mniejsze biura czy hotele. Aby zapewnić, że Aqua wytrzyma takie zużycie, francuska firma stosuje wyłącznie wysokiej jakości poliamid, materiał przędzy znany ze swojej wytrzymałości. Łatwo się czyści i jest wyjątkowo odporna na ścieranie. Aby wyjść poza właściwości materiału, produkt został również poddany specjalnej obróbce. Jest on dodatkowo zabezpieczony powłokami Balsan Protect & Silvercare, których nie widać i nie czuć. Podczas gdy Protect sprawia, że włókna są jeszcze bardziej odporne na zabrudzenia, Silvercare zwiększa odporność na wszelkiego rodzaju bakterie i zarazki.

Dzięki tym właściwościom wykładzina tekstylna zapewnia jeszcze większy komfort.

Oprócz doskonałych właściwości materiałów i wykończeń zapewnionych przez producenta, wykładzina została wyposażona w taki sposób, aby czuli się Państwo komfortowo pod każdym względem. Na szczególną uwagę zasługuje wpływ tekstylnych pokryć podłogowych na jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak dlatego, że włókna powierzchni użytkowej działają jak naturalny filtr cząsteczek kurzu i zmniejszają ich zawartość w powietrzu, którym oddychamy. W związku z tym szczególnie alergicy chętniej wybierają wykładziny Balsan, ale Ty i Twoja rodzina z pewnością również docenicie przyjemniejsze powietrze. Sam pył może być następnie usunięty za pomocą zwykłego odkurzacza, podczas gdy inne grube zanieczyszczenia są również usuwane w tym samym czasie. Ponadto, miękka powierzchnia podłogi redukuje hałas uderzeniowy nawet o 28 dB! Dodatkowo, dzięki praktycznej możliwości zastosowania wodnego ogrzewania podłogowego, będziemy mogli cieszyć się ciepłym podłożem. Mając to na uwadze, wykładzina dywanowa została również pokryta powłoką antystatyczną, aby zapobiec wyładowaniom elektrycznym, zwłaszcza w warunkach niskiej wilgotności. Z drugiej strony, przydatność podłogi do krzeseł na kółkach w sektorze kontraktowym oznacza, że krzesła biurowe mogą być używane bez żadnych problemów, podczas gdy wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 zapewnia Państwu trudnopalną i tym samym bezpieczną podłogę.

23 różne dekory umożliwiają indywidualną aranżację pomieszczenia

Aby kolekcja była atrakcyjna wizualnie, zdecydowano się na aksamitną powierzchnię, na której umieszczono reliefy w kształcie fal. Tworzą one atrakcyjny efekt 3D i nadają dywanowi szczególnie wykwintny wygląd. Wzór dostępny jest w nie mniej niż 23 różnych kolorach, z których niektóre są klasyczne, w kolorze czarnym lub delikatnym beżu, brązu, szarości lub bieli, lub jako kolorowe warianty w kolorze czerwonym, terakoty / pomarańczy, a nawet fioletu. Zwłaszcza odcienie beżu przywodzą na myśl piaszczyste plaże i tym samym wspierają efekt projektu. Warstwa użytkowa wykonana jest z tzw. weluru. Pętle przędzy, z których zazwyczaj wykonana jest powierzchnia, są rozcięte, dzięki czemu produkt wydaje się później szczególnie aksamitny i elastyczny. Ogólnie rzecz biorąc, Balsan Aqua spełnia wymagania klasy luksusowej 4, co tylko podkreśla wysokiej jakości charakter tej wykładziny podłogowej.

Jak prawidłowo zainstalować nową wykładzinę

Chcielibyśmy pokazać, że prawidłowe ułożenie wykładziny nie jest trudne. Dlatego w naszym magazynie "Zrób to sam" opisaliśmy dokładnie, co należy zrobić przy układaniu wykładzin dywanowych! Jeśli jednak nie masz żadnego doświadczenia w zajmowaniu się podłogami i nie jesteś szczególnie utalentowany w zakresie rzemiosła, nie powinieneś bać się pójść do profesjonalisty. Należy pamiętać, że niniejsza instrukcja ma charakter poglądowy i że przy zakupie produktu należy zawsze kierować się instrukcjami producenta. Poniżej opisano sposób montażu podłogi. Jeśli chcesz zainstalować podłogę na istniejącej twardej podłodze, takiej jak parkiet, podłoga designerska lub podobna, będziesz musiał wykonać dodatkowe kroki, które nie zostały tutaj wymienione. Zdecydowanie odradzamy układanie podłogi na istniejącej wykładzinie!

Balsan Aqua - przyjemnie miękka wykładzina już dostępna w BRICOFLOR!

Na co więc czekasz? Zamów Balsan Aqua już dziś i nie pozbawiaj swoich pomieszczeń eleganckiego dywanu. Możesz kupić swoją nową podłogę w naszym sklepie internetowym bez konieczności wychodzenia z domu. Zamawiaj z wygodnej kanapy i korzystaj z naszych licznych usług. Oszczędzaj pieniądze, na przykład dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny, która oferuje Ci nasze produkty po bezkonkurencyjnej cenie. Aby osobiście przyjrzeć się swoim dekorom, mogą Państwo skorzystać z naszego serwisu bezpłatnych próbek, w którym można zamówić próbki informacyjne wybranych przez siebie produktów. Wyślemy je do Ciebie pocztą bez żadnych komplikacji i będziesz mógł przekonać się o ich jakości i wyglądzie w wolnej chwili. W przypadku większych zamówień chętnie przygotujemy dla Państwa na życzenie indywidualną ofertę, aby mogli Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt osobisty. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie na naszej infolinii, online poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez nasz gotowy formularz kontaktowy. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej