Balsan Centaure Déco - awangardowa wykładzina do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych

Odkryj teraz kolekcję Balsan Centaure Deco i nadaj swoim pokojom niepowtarzalny urok dzięki temu francuskiemu dywanowi najwyż…
czytaj więcej
20 / 30 Produkty

Niezawodny partner nawet przy dużym natężeniu ruchu - wykładzina Balsan

Projektanci wykładziny dywanowej Balsan mieli na uwadze przede wszystkim jedno: gustowne i profesjonalne prezentowanie się w miejscach publicznych! Podkreśla to również wysoka klasa ścieralności (NK 33), która jest powszechnie uznawana za najwyższą możliwą klasę ścieralności dla wykładzin tekstylnych i pozwala na stosowanie ich nawet w mocno uczęszczanych obszarach kontraktowych. Dzięki temu można ją bez problemu zamontować w sklepach, restauracjach, pokojach hotelowych czy własnym biurze. Jeśli szczególnie podoba Ci się ponadczasowy wystrój, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zainstalował go w swoich własnych czterech ścianach. W domu, wykładzina jest głównie używana w salonie lub sypialni, gdzie ciepłe i miękkie włókna pomagają się zrelaksować i cieszyć codziennym życiem. Szczególnie osoby, którym szybko marzną stopy, wolą alternatywę w postaci tkaniny niż twardych wariantów. Ponieważ jednak podłoga została zaprojektowana tak, aby była szczególnie odporna na zużycie, nawet takie miejsca jak korytarz czy gabinet nie stanowią wyzwania dla Balsan Centaure Déco. W pomieszczeniach mieszkalnych kolekcja może być układana nawet na schodach, gdzie produkt jest narażony na szczególne obciążenia.

Francuska firma stosuje również wyłącznie najlepsze materiały do produkcji powierzchni użytkowej. Składa się ona w 100% z wytrzymałego poliamidu, przędzy cenionej za swoje doskonałe właściwości. Posiada doskonałe właściwości ścierne, tzn. nie ulega szybkiemu zużyciu i jest trudny do zabrudzenia. Z drugiej strony sprawia wrażenie szczególnie miękkiego i wiernie oddaje kolory i z trudem blaknie dzięki wysokiej odporności na światło. Regularna pielęgnacja wykładziny tekstylnej jest odpowiednio łatwa. Większość codziennych zabrudzeń można skutecznie usunąć za pomocą zwykłego odkurzacza. Szczególnie dobre efekty można uzyskać stosując odpowiednią przystawkę do szczotek. Szczotki rozluźniają nieco włókna, a nawet dostają się do głębszych struktur wykładziny tekstylnej i znów jest ona reprezentacyjna. Lekko cętkowana powierzchnia sprytnie ukrywa lekkie zabrudzenia, dzięki czemu pod koniec dnia pracy można spokojnie przyjmować klientów biznesowych, nie sprawiając wrażenia, że pomieszczenia firmowe są zaniedbane.

Te funkcje wspierają Cię w codziennym życiu

Oprócz niezwykle wytrzymałej powierzchni, to właśnie właściwości Balsan Centaure Déco sprawiają, że jest on tak komfortowy. Na przykład wykładziny dywanowe Balsan są polecane zwłaszcza wśród osób z alergią na kurz, a stosuje się je specjalnie w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak, ponieważ włókna wykładzin tekstylnych są w stanie związać ze sobą cząsteczki kurzu i w ten sposób zmniejszyć ich zawartość w powietrzu. Wypowiedz wojnę kurzowi domowemu i drobnemu pyłowi dzięki instalacji kolektora i wreszcie oddychaj spokojnie! Kurz pozostaje przyczepiony do włókien, dopóki nie zostanie po prostu odkurzony. Należy to jednak robić regularnie, ponieważ w ten sposób ponownie uwolnisz pojemność włókien i efekt będzie trwały. Ale nie tylko alergicy korzystają z tego zjawiska. Każdy może cieszyć się efektem mniej zapylonego powietrza. Szczególnie w biurze lub gabinecie łatwiej jest się skoncentrować, a także w salonie w domu łatwiej jest się zrelaksować. Jeśli cierpisz na wiele dolegliwości, warto również rozważyć ogrzewanie podłogowe. Ogrzewają one pomieszczenie całkowicie od dołu i w ten sposób zmieniają cyrkulację powietrza. Ogranicza to ruch kurzu i nie pozwala mu tak łatwo wirować po pomieszczeniu. Oczywiście wykładzina Balsan jest przystosowana do ogrzewania podłogowego i dlatego może być bez problemu łączona z wodnym ogrzewaniem podłogowym. 

Ponadto wykładzina posiada antystatyczną powłokę, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia. Z drugiej strony miękka powierzchnia użytkowa z izolacją akustyczną od kroków i uderzeń zapewnia cichy szum tła. Przykładowo, dźwięk uderzenia zostaje zredukowany aż o 21 dB! Szczególnie w biurach, hotelach i restauracjach izolacja hałasu jest niezwykle ważna, ale również w domu można uniknąć dyskusji z sąsiadami lub własnymi dziećmi w niedzielny poranek. Dodatkowo, wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, która wyróżnia tę kolekcję jako trudnopalną, przemawia za Twoim bezpieczeństwem.

Stylowy wygląd pomieszczeń dzięki 30 różnym i szlachetnym kolorom

Dla gustownego wystroju Państwa pomieszczeń, Balsan oferuje tę kolekcję w nie mniej niż 30 różnych odcieniach kolorystycznychMiękka powierzchnia welurowa ma szczególnie zwarty i dynamiczny wygląd i zapewnia przyjemne odczucia podczas chodzenia, a lekko cętkowane odcienie sprawiają doskonałe wrażenie. W szczególności warianty antracytowy i szary sprawiają wrażenie bardzo profesjonalnych i poważnych, natomiast dekory kremowy i beżowy są wręcz luksusowe. Ale jasne kolory są również dostępne i umożliwiają realizację najróżniejszych koncepcji pomieszczeń, nie sprawiając przy tym wrażenia krzykliwości czy natarczywości. Oprócz bardzo klasycznej gamy, znajdziesz tu również liczne odcienie niebieskiego, zielonego czy czerwonego, dzięki czemu możesz urządzić swoje własne biuro w terakocie. Po prostu z pomocą tej wybranej podłogi zawsze i wszędzie wykreujesz piękną sylwetkę.

Samodzielne układanie wykładzin szybko i łatwo, oto jak to się robi

Szukasz podłogi, którą możesz łatwo zamontować samodzielnie? W takim razie nie musisz się obawiać dywanu! Rolki o szerokości 4-5 metrów mogą być z łatwością montowane przez dwie osoby lub, w razie potrzeby, samodzielnie, a ich układanie jest bardzo proste przy odrobinie wprawy. Powiemy Ci jak! Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi po instalacji wykładzin możesz sprawdzić, czy posiadasz niezbędne umiejętności manualne. Przewodnik ten ma jednak charakter wyłącznie orientacyjny. W razie wątpliwości należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta! Jeśli nie jesteś pewny, że uda Ci się to zrobić, zawsze możesz wezwać rzemieślnika, który będzie w stanie zainstalować nową wykładzinę dywanową w krótkim czasie.

Balsan Centaure Déko - zamów już teraz w BRICOFLOR elegancką wykładzinę do swojej firmy!

Czy ty również jesteś zachwycony cętkowanymi kolorami kolekcji Balsan Centaure Déko? Zamów ten elegancki dywan już dziś w BRICOFLOR, największym w Europie sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi! Dzięki naszym licznym usługom, chcemy pomóc Państwu w szybkim i łatwym uzyskaniu nowej wykładziny podłogowej! Abyście mogli Państwo zaoszczędzić pieniądze, oferujemy Państwu nasz asortyment z gwarancją najlepszej ceny, zawsze po porównywalnie najniższej cenie! Z drugiej strony możesz zamówić próbki swoich ulubionych dekorów w naszym bezpłatnym serwisie próbek, abyś wiedział dokładnie, czy wzór i kolorystyka naprawdę Ci odpowiadają. W przypadku większych zamówień możliwe jest czasami zaoferowanie specjalnych warunków. Na życzenie chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, aby mogli Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! Masz pytania dotyczące naszych produktów, Twojego zamówienia lub chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę? Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie pod naszą infolinią, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub bezpośrednio poprzez nasz praktyczny formularz kontaktowy. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej