Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Balsan Gina - uwodzicielsko delikatna wykładzina

Czy zgadzasz się, że odpowiednia wykładzina podłogowa<…

czytaj więcej
1 - 1 z 1 Produkty

Dywan Balsan - elegancki, stylowy i mocny jak niedźwiedź

Oprócz wszystkich swoich walorów estetycznych wykładzina dywanowa Balsan jest w stanie wiele wytrzymać. Dzięki wysokiej klasie ścieralności 33, wykładzina ta może być stosowana w wielu różnych miejscach. Dotyczy to również intensywnie uczęszczanych obiektów handlowych, w których muszą one codziennie wytrzymywać różnorodne obciążenia. Może to być w zwykłych sklepach, ale także w hotelach, restauracjach, a nawet w biurach o otwartych przestrzeniach! I choć kolekcja ta została stworzona przede wszystkim z myślą o sektorze komercyjnym, ten szykowny i urzekający design można bez problemu zainstalować także w domu! W domu, mniej trwałe wykładziny są często ograniczone do sypialni i pokoju dziennego, ale z Giną masz teraz o wiele więcej opcji! Na przykład, bardziej obciążone obszary wejściowe do domów mogą być doskonale udekorowane eleganckim wystrojem, a nawet klatki schodowe mogą korzystać z wytrzymałego materiału. Ponadto wykładzina tekstylna jest zawsze polecana do prywatnego gabinetu, gdzie można tylko skorzystać z jej praktycznych właściwości!

Aby miękka i delikatna powierzchnia użytkowa była tak wytrzymała, Balsan stosuje wyłącznie wysokiej jakości poliamid. Jest to pierwszorzędny materiał przędzy, który jest szczególnie ceniony za doskonałą odporność na ścieranie, co zapobiega przedwczesnemu zużywaniu się włókien. Jednocześnie brudzi się z trudem i odtwarza kolory mocno i intensywnie, dlatego przez wielu uważana jest za ważne kryterium jakości. Wybór materiału sprawia, że kolekcja ta jest szczególnie łatwa w pielęgnacji. Wystarczy regularnie czyścić powierzchnię odkurzaczem, aby usunąć większość zabrudzeń. Jest to nie tylko skuteczne i pielęgnujące dla dywanu, ale przede wszystkim szybkie i łatwe. Często wykładzina tekstylna ukrywa również drobne zabrudzenia, co oznacza, że zawsze sprawiasz czyste wrażenie na partnerach biznesowych lub gościach. Jeśli natomiast podłoga jest mocno zabrudzona, można temu szybko zaradzić w ostatniej chwili. Przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach komercyjnych, kolory będą trwałe nawet przy użyciu bardziej agresywnych środków pielęgnacyjnych.

Już nigdy nie będziesz chciał obejść się bez tych wyjątkowych właściwości

Wybierając wykładzinę Balsan, otrzymują Państwo znacznie więcej niż tylko wytrzymały materiał i łatwą w użyciu wykładzinę podłogową. Dzięki swoim licznym właściwościom zawsze przyczynia się do komfortu i dobrego samopoczucia, a w niektórych przypadkach jest nawet korzystna dla zdrowia. Ponieważ tekstylne wykładziny podłogowe mają pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach! Osiągają to poprzez wiązanie cząsteczek kurzu domowego i drobnego pyłu w swoich włóknach. Zapobiega to ich wzrostowi w powietrzu, którym oddychamy, co oznacza, że możemy cieszyć się znacznie mniejszym zapyleniem powietrza. W wielu przypadkach może to pomóc w relaksie lub lepszej koncentracji, ale jeśli cierpisz na alergie na kurz, taka podłoga może również często zapewnić złagodzenie objawów. Kurz zatrzymany przez włókna można również usunąć odkurzaczem, uwalniając nową pojemność dla nowego kurzu.

Jeśli szczególnie dotkliwie odczuwamy skutki alergii na kurz, pomocne może być również połączenie podłogi z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie. Zmienia to cyrkulację powietrza w pomieszczeniach i utrudnia kurzowi jego przemieszczanie się. Naturalnie, dlatego Gina nadaje się również do ogrzewania podłogowego, aby to wszystko umożliwić. W ramach tych działań kolekcja otrzymała również antystatyczne wykończenie, aby zapobiec ryzyku powstawania ładunków elektrycznych w warunkach niskiej wilgotności. Zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, produkt jest również uważany za produkt o niskiej palności i dlatego jest optymalnie przygotowany do stosowania w miejscach publicznych.

Miękka powierzchnia użytkowa ma jednak szczególnie dużą zaletę, która wyróżnia się zwłaszcza w porównaniu z podłogami twardymi. Mówimy tu o praktycznej poprawie dźwięku uderzeniowego o 27 dB, którą można wykorzystać do tłumienia lokalnego hałasu tła. Bez względu na to, czy chcesz pracować w ciszy i spokoju w biurze, stworzyć wrażenie większej prywatności w restauracji, sprawić, by goście hotelowi nie zauważali się nawzajem, czy po prostu zrelaksować się w domu, możesz to zrobić bez żadnych dodatkowych produktów.

Płynne kontury i eleganckie wzory dla indywidualnego wzornictwa z Giną

Zainspirowana tradycyjną haute couture a la francaise, kolekcja ta opiera się na subtelnej grze odcieni szarości i srebra, aby stworzyć wygląd płynącego welonu, przypominający delikatną materię lekkich mglistych welonów. Zamiast kolorowej różnorodności, dywan ten opiera się na klasycznej elegancji, która w pełni ożywa tylko dzięki naszej wyobraźni i może być oglądana wciąż na nowo z nowego punktu widzenia. Sama powierzchnia wykonana jest z delikatnej tkaniny pętelkowej, która jest przyjemnie zwarta pod stopami i zapewnia miękkie uczucie chodzenia.

Samodzielne układanie wykładzin tekstylnych? - Pokażemy Ci, jak

Rzemieślnicy-hobbyści lubią wybierać do swoich pomieszczeń wykładziny, które mogą sami układać, dlatego też dużą popularnością cieszą się wykładziny twarde. Ale przy odrobinie wprawy można również łatwo samodzielnie zainstalować wykładzinę. Jakie narzędzia są potrzebne i jakie czynności należy wykonać, opisaliśmy bardziej szczegółowo w naszej instrukcji układania wykładziny. Należy pamiętać, że artykuł ten służy głównie celom orientacyjnym i przedstawia ogólną metodę montażu wykładziny. W razie wątpliwości należy jednak zawsze postępować zgodnie z instrukcjami danego producenta, dlatego też nie ponosimy odpowiedzialności za ostateczny montaż.

Balsan Gina - zamów swoją wdzięczną i trwałą wykładzinę już dziś w BRICOFLOR!

Nie przegap najwyższej jakości wykładzin Balsan Gina i doświadcz wizualnej głębi, której nie znajdziesz w wielu innych wykładzinach. Aby pomóc Państwu w dokonaniu zakupu, BRICOFLOR oferuje doskonałe warunki przy zamawianiu naszych produktów. Odkryj na przykład naszą sprawdzoną gwarancję najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasz asortyment po najniższej cenie! Czy chciałbyś zobaczyć swoją nową podłogę na żywo? To żaden problem dzięki naszej usłudze bezpłatnych próbek! Po prostu poproś o informacyjne próbki swoich ulubionych dekorów, a my wyślemy je bezpośrednio do Twojego domu! Nie zamawiaj dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z jakości i wyglądu próbki. Jeśli chcielibyście Państwo zamówić większe ilości, warto skontaktować się z nami osobiście. Na życzenie sprawdzimy Państwa zamówienie i jeśli to możliwe, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę z jeszcze lepszymi warunkami! Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcieliby Państwo otrzymać ofertę, prosimy o kontakt telefoniczny za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub bezpośrednio za pośrednictwem naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej