Balsan Léon - zabawna wykładzina dla modnego wzornictwa

Masz dość monochromatycznych podłóg, ale nie chcesz rezygnować z wielu korzyści i nieporównywalnego wrażenia…

czytaj więcej

Wytrzymałą wykładzinę Balsan można stosować wszędzie

Chociaż wygląd zewnętrzny kolekcji lśni jak dzieło sztuki, to jest to tylko część podłogi. Ponieważ wykładzina Balsan może zrobić znacznie więcej niż tylko dobrze wyglądać. Znajduje to odzwierciedlenie również w wysokiej klasie użytkowania 33, która umożliwia stosowanie wykładzin tekstylnych nawet w mocno uczęszczanych obszarach kontraktowych. W szczegółach mogą to być sklepy, ale bez problemu można w nie wyposażyć również restauracje, biura typu open space czy hotele. Przy tak mocnej wykładzinie nic nie stoi na przeszkodzie, aby położyć ją w swoim salonie. Wręcz przeciwnie, dzięki tej wytrzymałej podłodze można zaoszczędzić sobie wiele pracy. Oprócz klasycznych obszarów zastosowań, takich jak sypialnia i pokój dzienny, wytrzymała wykładzina może być również stosowana w bardziej intensywnie użytkowanych miejscach, na przykład w strefie wejściowej do domu lub jako pokrycie klatek schodowych.

Aby zapewnić, że wykładzina jest nie tylko wytrzymała, ale również przytulna w dotyku, Balsan wykonał powierzchnię użytkową w 100% z nici poliamidowych barwionych strumieniowo. Poliamid jest uważany za bardzo wysokiej jakości materiał przędzy, który łączy w sobie szeroki zakres właściwości. Na przykład, posiada pierwszorzędne właściwości ścierne, dzięki którym włókna nie zużywają się łatwo i nie pozostawiają śladów. Ponadto, w dotyku jest przyjemny dla dłoni i stóp, a kolory są odwzorowane autentycznie i mocno. Nie brudzi się łatwo, co sprawia, że Léon jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Często wystarczy regularne czyszczenie powierzchni zwykłym odkurzaczem, aby usunąć najdrobniejsze zanieczyszczenia. Szaro-czarna powierzchnia sprawia, że lekkie zabrudzenia są trudne do zauważenia, dlatego ta podłoga jest idealna dla tych, którzy chcą zawsze sprawiać wrażenie schludnych i reprezentacyjnych. Włókna, które są w całości barwione w technologii Full Colors, zapewniają dodatkową stabilność koloru. W przeciwieństwie do wielu innych produktów, nawet użycie agresywnych środków czyszczących jest możliwe bez wahania!

Cechy te zapewniają większy komfort i jakość życia

Ale nie wszystkie zalety kolekcji wynikają z doboru materiałów. Ogólnie rzecz biorąc, dywany są uważane za korzystne dla zdrowia, ponieważ udowodniono, że poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach. Léon nie jest wyjątkiem! Włókna tekstylnej wykładziny podłogowej są w stanie związać z sobą cząsteczki kurzu domowego i drobnego pyłu. Oznacza to, że w powietrzu znajduje się mniej kurzu niż w przypadku twardych wykładzin podłogowych. Ogólnie rzecz biorąc, powietrze jest o wiele przyjemniejsze, co ułatwia koncentrację lub po prostu relaks. Efekt ten jest jednak szczególnie potrzebny, jeśli cierpisz na alergię na kurz. Ponieważ instalując wykładzinę, znacznie zmniejszasz swój dyskomfort! Kurz pozostaje przytwierdzony do włókien, dopóki nie zostanie ponownie usunięty za pomocą odkurzacza. Należy to robić regularnie, nie tylko po to, by zapobiec zakurzeniu podłogi, ale także po to, by stworzyć wolną przestrzeń dla nowego kurzu!

Dla tych z Państwa, którzy szczególnie dotkliwie odczuwają skutki takich alergii, pomocne może okazać się połączenie wykładziny Balsan z ogrzewaniem podłogowym na bazie ciepłej wody. Jest to możliwe dzięki odporności cieplnej Léon i współpracy z ogrzewaniem podłogowym, a także dzięki zmianie cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak dlatego, że ciepło unoszące się od dołu kieruje pył na nowe ścieżki i utrudnia mu przemieszczanie się z każdym małym podmuchem powietrza. W celu uniknięcia wyładowań elektrycznych przy niskich poziomach wilgotności, wykładzina dywanowa została również pokryta powłoką antystatyczną, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom urządzeń elektrycznych. Dla Państwa bezpieczeństwa, szczególnie w budynkach użyteczności publicznej, produkt został wykonany wyłącznie z materiałów trudnopalnych i dlatego spełnia wymagania przeciwpożarowe wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Warto również wspomnieć o silnej poprawie dźwięku uderzenia, która redukuje dźwięk uderzenia aż o 27 dB! Czy to w domu, czy w biurze, możesz spokojnie wykonywać wszystkie czynności!

Płynne kontury w szlachetnych kolorach to uczta dla zmysłów - wyjątkowy design Léon.

Kolekcja Léon, zainspirowana haute couture w stylu francuskim, charakteryzuje się zabawnym wzornictwem z płynnymi konturami i eleganckim współgraniem różnych odcieni. Włókna w różnych odcieniach szarości od czerni do bieli tworzą harmonijny wygląd całości z wysublimowaną aurą. Dla tych, którzy mimo całej elegancji chcą nadać swoim pomieszczeniom nieco więcej koloru, kolekcja ta może być również doskonale połączona z Balsan Ilda. Ma on podobny wystrój, dostępny z niebieskimi, czerwonymi lub żółtymi elementami do wyboru.

Łatwy w montażu - tak instaluje się tekstylną wykładzinę podłogową bez pomocy profesjonalisty

Lubisz robić rzeczy samemu i niechętnie wzywasz profesjonalną pomoc do prac, które możesz wykonać sam? Układanie wykładziny nie jest tak trudne, jak się niektórym wydaje! Jakie narzędzia są potrzebne i jakie czynności należy wykonać, podsumowaliśmy w naszym podręcznym magazynie dla majsterkowiczów. Po prostu zobaczcie sami, jak przebiega montaż i czy jesteście na tyle pewni siebie, aby go wykonać. A jeśli nie, zawsze można zadzwonić do rzemieślnika! Należy jednak pamiętać, że nasze wskazówki stanowią jedynie przykład prawidłowego ułożenia wykładziny tekstylnej. Jeśli producent podaje inne instrukcje, należy zawsze ich przestrzegać!

Balsan Léon - wdzięczna i szlachetna tkanina pętelkowa już dostępna w BRICOFLOR!

Czy urzekły Cię wdzięczne kontury Balsan Léon? Zamów dywan w BRICOFLOR już dziś i ciesz się doskonałymi warunkami, jakie oferują Ci zakupy na naszej stronie. Oszczędzaj pieniądze dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny i otrzymuj nasze produkty po najlepszej cenie! Jeśli chcesz najpierw zobaczyć podłogę na żywo, nasza bezpłatna usługa próbek jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Wystarczy, że poprosisz o próbkę wybranego produktu, a my wyślemy wybrany przez Ciebie dekor bezpośrednio do Twojego domu. Nie zamawiajcie Państwo, dopóki nie będziecie naprawdę przekonani o jakości i wyglądzie! Jeśli potrzebujesz większych ilości, być może warto skontaktować się z nami bezpośrednio. Na życzenie, w miarę możliwości, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, w której będą mogli Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcieliby Państwo otrzymać ofertę, prosimy o kontakt telefoniczny za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej