Balsan Les Best - po prostu najlepszy dywan na każdą okazję

Szukasz wytrzymałej wykładziny podłogowej, kt&oacu…

czytaj więcej
20 / 47 Produkty

Wykładzina Balsan - uniwersalna i łatwa do czyszczenia

Jeśli szukasz trwałej wykładziny podłogowej, często nie sięgasz w pierwszej kolejności po wykładziny tekstylne. Błąd, jak pokazuje nam dywan z Balsanu! Ponieważ wysoka klasa ścieralności 33 pozwala na stosowanie tej kolekcji nawet w mocno uczęszczanych obszarach kontraktowych, gdzie często musi ona wytrzymać obciążenie niezliczonych stóp. Mogą to być sklepy, ale restauracje lub biura o otwartej przestrzeni również chętnie korzystają z tego uniwersalnego materiału. Jest on również szczególnie poszukiwany w branży hotelarskiej, gdzie odporność i tworzenie domowej atmosfery idą w parze. Nie dotyczy to jednak tylko pomieszczeń komercyjnych, z jego różnorodnych właściwości można korzystać również w domu! W końcu podłoga, która może wytrzymać duże tłumy, z łatwością poradzi sobie również z Twoją rodziną! Wręcz przeciwnie, można wykorzystać odporną na zużycie wykładzinę do wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych, które niekoniecznie chciałoby się dekorować konwencjonalnym produktem. Les Best można położyć w strefie wejściowej do domu, wykorzystać na klatkach schodowych, a nawet odnowić nim prywatny gabinet. Oczywiście, kolekcja nadaje się również do bardziej tradycyjnych pomieszczeń, takich jak sypialnia czy salon.

Aby kolekcja była jak najbardziej odporna, ale bez utraty miękkości powierzchni, powierzchnia użytkowa wykonana jest w 100% z wysokiej jakości poliamidu. Ten materiał przędzy jest nie tylko szczególnie odporny na ścieranie i zapobiega w ten sposób powstawaniu linii biegowych i resztek odcisków, ale jednocześnie jest przyjemnie miękki. Ponadto trudno się plami, ale doskonale się farbuje, dlatego kolory są nie tylko mocne, ale przede wszystkim autentyczne, a nie sztuczne. Pomimo już silnych właściwości materiału przędzy, powierzchnia użytkowa została dodatkowo uszlachetniona za pomocą Balsan Protect. Jest to specjalna powłoka powierzchniowa, która leży na włóknach jak warstwa ochronna i dodatkowo chroni je przed brudem i innymi zanieczyszczeniami. Wyczuwalny tylko przez swoje działanie, nie można go zobaczyć, powąchać ani poczuć, więc w żadnym momencie nie zakłóca percepcji wybranego wystroju. Czyszczenie powierzchni jest równie proste. Wszystko, co trzeba zrobić, aby usunąć brud z powierzchni, to regularnie odkurzać ją zwykłym odkurzaczem.

Zrób coś dla swojego zdrowia dzięki odpowiedniej wykładzinie podłogowej - oto zalety tekstylnych wykładzin podłogowych

Oprócz wybranego materiału Les Best, wykładziny Balsan wspierają Państwa w codziennym życiu innymi praktycznymi właściwościami. Na przykład, może mieć pozytywny wpływ na zdrowie poprzez wiązanie kurzu domowego i drobnych cząsteczek kurzu, dzięki czemu są one uwalniane do powietrza, którym oddychamy, tylko w zredukowanej formie. W ten sposób ewidentnie poprawiasz jakość powietrza w pomieszczeniach, a jeśli cierpisz na alergie na kurz, jednocześnie łagodzisz dyskomfort. Gdy cząsteczki kurzu zetkną się z włóknami tekstylnymi, przylegają do nich tak długo, aż zdecydują się Państwo na ich usunięcie. Można to również zrobić w krótkim czasie przy pomocy zwykłego odkurzacza. W ten sposób nie tylko czyścimy podłogę, ale także tworzymy nową przestrzeń, w której cząsteczki kurzu mogą zostać ponownie zatrzymane.

Jeśli bardzo cierpisz z powodu dyskomfortu związanego z alergią na kurz, instalacja ogrzewania podłogowego również może okazać się pomocna. Ogrzewa ono pomieszczenie równomiernie od dołu, zmieniając w ten sposób cyrkulację powietrza w pomieszczeniach. Dzięki temu pył ma jeszcze mniejsze możliwości przemieszczania się i wzbijania w powietrze. Les best współpracuje z ogrzewaniem podłogowym na bazie ciepłej wody. Aby zapobiec gromadzeniu się ładunków elektrycznych w warunkach niskiej wilgotności, podłoga jest również antystatyczna, aby chronić Twój sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz zainstalować kolekcję w budynku użyteczności publicznej, skorzystasz również z jej wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, która oznacza, że jest ona jedynie trudno zapalna i tym samym zapewnia niezbędne bezpieczeństwo. Kolejną zaletą podłogi o grubości 8,5 mm jest naturalna izolacja dźwięków uderzeniowych, która wynika głównie z miękkiej powierzchni użytkowej. Dzięki temu dźwięk uderzenia jest redukowany nawet o 30 dB bez konieczności stosowania dodatkowych mat izolacyjnych. W ten sposób można zapewnić spokój i ciszę pracownikom i gościom hotelowym lub zapewnić ciche tło akustyczne w domu, gdzie można się wspaniale zrelaksować.

Dostępny aż w 48 różnych kolorach - wszechstronny welur od Les Best

Wraz z rozwojem Les Best, francuski producent Balsan zdołał naprawdę pokazać swoje barwy. I to dosłownie! Kolekcja ta jest dostępna w 48 różnych odcieniach i pokazuje, co jest możliwe w zakresie technologii kolorystycznych w dzisiejszych czasach. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić przytulny salon w ciepłych kremowych kolorach, beżach, brązach lub ochrach, czy też zdecydować się na jeden z licznych odcieni szarości, takich jak biel, jasnoszary lub antracyt do poważnego biura, a może wolisz kolorowe odcienie, takie jak zieleń, pomarańcz, fiolet, czerwień lub błękit - wybór jest tutaj bardzo duży! Zdecyduj się na najróżniejsze odcienie, od turkusu do ciemnego błękitu, od trawy do leśnej zieleni, od różu do czerwieni Bordeaux i zaprojektuj swój pokój dokładnie w swoim ulubionym kolorze!

Ale kolekcja zachwyca nie tylko kolorem. Powierzchnia została obrobiona jako aksamitnie miękki welur saksoński, którego wygląd przypomina wygląd wysokiej jakości wyrobów wełnianych. Velour, po francusku aksamit, jest uważany za szczególnie miękki i delikatny, a w tym przypadku odpowiada wysokiej klasie luksusu 4, która potwierdza uczucie miękkości w dotyku.

Samodzielne układanie wykładziny - to takie proste, że Ty też możesz to zrobić

Kupując wykładzinę dywanową do użytku prywatnego, często jesteśmy pytani o to, jak trudno jest ją samodzielnie zamontować i jak to wszystko działa. Przy odrobinie wprawy i odpowiednim przygotowaniu, wykładzina może być zamontowana w krótkim czasie. Nie możemy jednak zdecydować za Państwa, czy są Państwo na tyle pewni siebie, aby samodzielnie wykonać instalację, dlatego w naszej instrukcji montażu wykładziny dywanowej podsumowaliśmy poszczególne kroki. Należy jednak pamiętać, że niniejsza instrukcja jest tylko przeglądem i ma służyć przede wszystkim jako przewodnik. Dlatego poszczególne kroki mogą się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać optymalny rezultat, należy zawsze przestrzegać wyraźnej instrukcji montażu produktu!

Zamów Balsan Les Best już teraz w BRICOFLOR, bo lepiej już być nie może!

Ciebie również od razu przekonały praktyczne właściwości i dyskretny wygląd Balsan Les Best? Nie czekaj więc dłużej i już dziś zamów swoją nową wykładzinę w BRICOFLOR, sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu możesz zaufać. Skorzystaj z naszych licznych usług i ciesz się spokojnymi zakupami. Czy znają już Państwo na przykład naszą sprawdzoną gwarancję najlepszej ceny? Dzięki temu u nas płacisz stosunkowo najniższą cenę i jednocześnie możesz zaoszczędzić! Nie możesz się zdecydować pomiędzy dwoma dekorami lub chciałbyś wiedzieć, czy dany kolor rzeczywiście spełnia Twoje oczekiwania? Zamów teraz próbkę informacyjną za pośrednictwem naszego serwisu bezpłatnych próbek, a my wyślemy ją do Twojego domu. Zdecyduj się na swojego faworyta w spokoju ducha i zaplanuj swoje prace remontowe bez żadnych kłopotów. Jeśli okażą się one nieco większe, być może będziemy mogli złożyć Państwu indywidualną ofertę. Chętnie zrobimy to dla Państwa na życzenie, ale jest to możliwe tylko w przypadku zakupu określonej ilości produktu. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu, zamówienia lub chcieliby Państwo otrzymać ofertę, prosimy o kontakt z nami osobiście. Można do nas zadzwonić na naszą infolinię, wysłać e-mail lub skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej