Dywan Balsan Lily dywan na metry – Komfortowe marzenie tekstylne do Twojego domu lub obiektu

Kolekcja Balsan Lily łączy atrakcyjny design z doskonałą jakością i wieloma innymi praktycznymi właściwościami w tuftowanej, …
czytaj więcej

Balsan Lily: Dotyk luksusu

Kolekcja Balsan Lily to ucieleśnienie luksusu i elegancji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki Mbrodery, dywan na metry charakteryzuje się finezyjnymi wzorami, które zostały stworzone przy użyciu aż czterech kolorów włókien, z dbałością o każdy szczegół. Kolekcja dostępna jest w czterech stylowych wariantach kolorystycznych, w tym w dekorze z naturalnymi niuansami beżu i brązu oraz w projekcie, którego prostą, brązową kolorystykę wzbogacają ekscytujące żółte akcenty. Alternatywnie możesz wybrać wzór w szarej kolorystyce z pojedynczymi czarnymi detalami lub ciemnoszary dekor z pojedynczymi niebieskimi i jasnoszarymi akcentami.

Praktyczne korzyści kolekcji Balsan Lily

Dzięki powierzchni wykonanej z regenerowanych, barwionych w masie włókien Econyl, kolekcja Balsan Lily wyróżnia się nie tylko pierwszorzędnymi wartościami zrównoważonego rozwoju, ale także znaczną trwałością i zaletami pod względem wyglądu i dotyku. Dzięki zastosowaniu technologii Full Colors wykładzina na metry ma lepszą trwałość koloru, a także jest odporna na najsilniejsze środki pielęgnacyjne.Dzięki zastosowaniu barwionych w masie włókien poliamidowych wykładzina przekonuje również dużą łatwością pielęgnacji. Doskonała izolacyjność akustyczna zgodnie z izolacyjnością od dźwięków uderzeniowych 26 dB oraz możliwość połączenia wykładziny dywanowej z ogrzewaniem podłogowym zapewniają dodatkowy komfort.

Dzięki wysokiej klasie użytkowania 33 kolekcja Balsan Lily może być bez wahania układana w intensywnie uczęszczanych obszarach komercyjnych, dzięki czemu jest szczególnie odpowiednia dla branży hotelarskiej. Nawet regularne uderzenia kółek do krzeseł i układanie na schodach nie stanowią problemu dla dywanów Balsan. Aby zapewnić Twoje osobiste bezpieczeństwo przez cały czas, wykładzina ma antypoślizgową powierzchnię i jest drugno palna, co więcej w razie pożaru wytwarza niewielkie ilości dymu. Twoje urządzenia elektroniczne są również chronione przed uszkodzeniem przez ładunki elektrostatyczne dzięki antystatycznemu wykończeniu.

Dywan na metry dla znacznie lepszego powietrza w Twoich pomieszczeniach

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wykładzina dywanowa na metry to najlepsza opcja dla zdrowego i przyjaznego dla alergików klimatu. Włókna w powierzchni tekstylnej, które wiążą drobny kurz, zapobiegają rozpraszaniu się drobnych i domowych drobinek kurzu w powietrzu. Zamiast tego przyklejają się do podłoża, co powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Kolekcja Balsan Lily jest szybka, bezpieczna i łatwa w montażu

Nawet jeśli jesteś laikiem, nie będziesz miał problemów z ułożeniem kolekcji Balsan Lily. Jednak zanim zaczniesz, należy poczynić pewne przygotowania. Podłoże musi być suche, równe, gładkie i przede wszystkim czyste. Nierówności należy wyrównać szpachlą. W zależności od obszaru, na którym ma być układana wykładzina dywanowa, należy zwrócić uwagę na różne rzeczy. Możesz znaleźć bardziej szczegółowe instrukcje i szczegółowe informacje potrzebne do pomyślnego zainstalowania kolekcji Balsan Lily od producenta. Możesz również odwiedzić naszego bloga i dowiedzieć się więcej o układaniu dywanów z naszego wpisu na blogu.

Ekologiczne wyposażenie z Balsan

Jako międzynarodowy gracz w dziedzinie dywanów na metry, Vorwerk ponosi dużą odpowiedzialność w odniesieniu do naszej planety i jej zasobów. W rezultacie francuska firma dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu firma Balsan rozważa i waży każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. W 2013 roku rynkowy gigant osiągnął również swój cel pełnego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Ponadto Balsan inwestuje w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Francuska firma nieustannie dąży również do adaptacji zakładów przemysłowych. Balsan przywiązuje również dużą wagę do tematu recyklingu. Z jednej strony firma korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu i opakowań nadających się do recyklingu. Z drugiej strony zaangażowanie Balsan znajduje odzwierciedlenie w udziale w rozwoju systemu zbiórki i utylizacji odpadów, w ramach którego odpady z płytek dywanowych są w pełni ponownie wykorzystywane w ramach tej inicjatywy. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Dzięki różnorodnym wysiłkom firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska produkty Balsan zostały nagrodzone licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Lily: Kup ekologiczny dywan na metry w najlepszej cenie w BRICOFLOR!

Planujesz przebudowę w obszarze mieszkalnym lub komercyjnym i szukasz odpowiedniej opcji do zaprojektowania swoich podłóg? W takim razie kolekcja Balsan Lily jest właśnie dla Ciebie. Więc na co czekasz? Po prostu wybierz swoje ulubione wzory w naszym sklepie internetowym, aby skorzystać z naszych ekskluzywnych ofert i korzyści.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki umożliwią Ci rozważenie decyzji we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego lub drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź dywan firmy Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej