Balsan Luxe dywan na metry – Dotyk luksusu dla sektora mieszkalnego lub komercyjnego

Kolekcja Balsan Luxe łączy w sobie atrakcyjny design i doskonałą jakość z licznymi niezwykle praktycznymi właściwościami. Pon…
czytaj więcej

Dywan na metry od Balsan podstawą stylowego i gustownego wyposażenia

Kolekcja Balsan Luxe wyróżnia się delikatnym i matowym wyglądem, co zapewnia niezwykle elegancki wygląd. Dywany Balsan są dostępne na metry w dwunastu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, w tym w różnych odcieniach beżu i brązu, które dodają naturalnego uroku, a także w klasycznych odcieniach szarości i czerni, które dają nieograniczone perspektywy projektowe.

Balsan Luxe: Nie musisz już wybierać między designem a funkcjonalnością

Wykonana z barwionych w masie, regenerowanych włókien Econyl kolekcja Balsan Luxe wyróżnia się nie tylko pierwszorzędnymi wartościami zrównoważonego rozwoju, ale także znaczną trwałością i odpornością na plamy i światło. Ponadto wykładzina dywanowa na metry jest niezwykle łatwa w pielęgnacji. Izolacja od dźwięków uderzeniowych 32 dB oraz możliwość połączenia wykładziny tekstylnej z ogrzewaniem podłogowym zapewniają dodatkowy komfort, a także chronią przed hałasem i zimnem.

Dzięki klasie serwisowej 33 kolekcja Balsan Luxe nadaje się do układania na powierzchniach kontraktowych, nawet przy dużym natężeniu ruchu, a szczególnie nadaje się do zastosowania w hotelarstwie. Ponadto regularne stosowanie rolek do krzeseł i układanie na schodach nie stanowi problemu dla tekstylnych wykładzin podłogowych. Dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 kolekcję Balsan Luxe można zaliczyć do trudnopalnych. Dodatkowo dywan posiada powierzchnię antypoślizgową. Aby zapewnić, że Twoje urządzenia elektroniczne nie zostaną uszkodzone przez ładunki elektrostatyczne, wykładzina jest również antystatyczna.

Dywan na metry: Najlepszy dla Ciebie i Twojego zdrowia

Często słyszy się, że wykładziny dywanowe mają negatywny wpływ na zdrowie domu i zwiększają alergie – czy to prawda? Nie. Wręcz przeciwnie, najlepsze wykładziny podłogowe zapewniające zdrową i przyjazną dla alergików atmosferę znajdziesz w dywanach sprzedawanych na metry. Drobne i domowe cząsteczki kurzu nie są rozpraszane w powietrzu dzięki drobnym włóknom wiążącym kurz w powierzchni tekstylnej. Zamiast tego przyklejają się do tkaniny zewnętrznej, co powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Jak szybko, prosto i bezpiecznie zainstalować kolekcję Balsan

Kolekcję Balsan Luxe można zainstalować w mgnieniu oka, ale przed rozpoczęciem należy zrobić kilka rzeczy. Podłoże musi być suche, równe, gładkie i czyste. Nierówności należy wyrównać szpachlą. Ponadto należy zwracać uwagę na różne rzeczy, w zależności od obszaru, w którym chcesz położyć wykładzinę na metry. Szczegółowe informacje i instrukcje potrzebne do układania kolekcji Balsan Luxe można znaleźć u producenta. Możesz również dowiedzieć się więcej o układaniu wykładziny dywanowej z naszego wpisu na blogu.

Balsan: Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska najwyższym priorytetem

Międzynarodowy gigant rynkowy Balsan dba o ostrożne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety. W rezultacie firma dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu każdy krok w firmie Balsan jest rozważany z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Ponadto w 2013 roku francuski gigant rynkowy osiągnął swój długofalowy cel całkowitego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Ponadto Balsan inwestuje w dobro środowiska, m.in. w postaci własnej, biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Firma nieustannie stara się również dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Balsan nie zaniedbuje również tematu recyklingu. Z jednej strony rynkowy gigant korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu, z drugiej strony opakowanie nadaje się również w całości do recyklingu. Zaangażowanie Balsan znajduje również odzwierciedlenie w jego udziale w opracowaniu systemu zwrotu i przetwarzania odpadów, w ramach którego odpady z płytek dywanowych są wykorzystywane holistycznie w ramach tej inicjatywy. Ponadto duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi od lokalnych dostawców. Różnorodne wysiłki firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska znajdują odzwierciedlenie w tym, że produkty Balsan zostały wyróżnione różnymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Luxe: Bezpieczny ekologiczny dywan na metry w najlepszej cenie w BRICOFLOR!

Trwałość, design i pierwszorzędny komfort – te praktyczne właściwości łączą się w kolekcji Balsan Luxe. Więc na co czekasz? Wybierz swojego osobistego faworyta z BRICOFLOR i zabezpiecz go, aby skorzystać z naszych ekskluzywnych ofert i korzyści przy zakupie w naszym sklepie internetowym.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki umożliwią Ci rozważenie decyzji we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź dywan firmy Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej