BALSAN MAJESTIC- DYWAN W KRÓLEWSKIM STYLU DO TWOJEGO DOMU

Szukasz dywanu, który pokazuje, że jesteś osobą ceniącą sobie estetykę i jakość? Odkryj teraz kolekcję Balsan Majestic i prze…
czytaj więcej
20 / 40 Produkty

Idealny parnter dla strefy mieszkalnej – Dywan od Balsan

Cechą szczególną kolekcji jest bez wątpienia użyty materiał przędzy. Podczas gdy francuska firma zwykle używa sprężystych włókien nylonowych, powierzchnia podłogi tego dywanu składa się w 100% z miękkiej nowej wełny, która wypełnia przestrzeń ciepłą atmosferą. Uważa się, że świeża wełna ma szczególnie wysoką jakość, ponieważ pochodzi od żywych zwierząt i jest produkowana w sposób zrównoważony. Spojrzenie na klasę usług 23 pokazuje, że wykładzina idealnie nadaje się do Twojej prywatnej przestrzeni życiowej! Ten prawie luksusowy materiał może wytrzymać nawet większe obciążenia i może być stosowany nawet na schod. Przeznaczony jest jednak przede wszystkim do bardziej klasycznego obszaru zastosowań, do dekoracji sypialni i salonów.

Jak zwykle w przypadku dywanów Balsan, wełniana podłoga może być łatwo utrzymana i czyszczona za pomocą odkurzacza. Należy jednak uważać, aby nie używać nasadki z pędzlem. Chociaż powoduje to nieznaczne rozluźnienie włókien innych materiałów, istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni użytkowej. Ostre plamy należy usuwać natychmiast.

Odpowiednia dla alergików: Odetchnij z ulgą

Powierzchnia wełny nie tylko dobrze wygląda, ale również pozytywnie wpływa na Twoją przestrzeń życiową. Na przykład materiał ten jest znany z tego, że bardzo trudno się brudzi oraz pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. A to nie wszystko, wykładzina dywanowa poprawia nawet jakość powietrza w pomieszczeniu. Jest to możliwe, ponieważ włókna filtrują kurz z powietrza i wiążą go ze sobą. Oznacza to, że domowy i drobny kurz przedostają się do powietrza tylko w ograniczonym stopniu, co jest szczególnie widoczne w przypadku alergii na kurz lub podobnej. Ale nawet bez dyskomfortu ze strony irytującego codziennego towarzysza, możesz cieszyć się przyjemniejszym powietrzem, relaksując się na kanapie! Sam kurz jest następnie po prostu zbierany i usuwany za pomocą regularnego odkurzania. W ten sposób nie tylko usuwasz kurz na dobre, ale także tworzysz nowe pojemności we włóknach, dzięki czemu użyteczny efekt utrzymuje się.

Kolejną zaletą wykładziny dywanowej o grubości 9,5 mm i łącznej gramaturze 2365 g/m² jest duża redukcja hałasu uderzeniowego. Miękka powierzchnia amortyzuje Twój krok i redukuje odgłosy kroków nawet o 33 dB! Ciesz się cichym hałasem w tle i zafunduj sobie zasłużoną przerwę wieczorem lub w weekend. Ponadto wełna jest nie tylko trudnopalna, a nawet odpowiada wysokiej klasie ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, która chroni podłogę i dom przed uszkodzeniami.

Wiele mozliwości projektowania dzięki szerokiej gamie kolorów Majestic

Oczywiście wygląd odgrywa również ważną rolę przy wyborze odpowiedniego dywanu do własnego domu. Majestic jest dostępny w około 48 różnych odcieniach, dzięki czemu Ty również możesz udekorować swoją przestrzeń życiową swoim ulubionym kolorem. Wśród nich znajdziesz klasyczne warianty w najróżniejszych odcieniach szarości czy ciepłe niuanse beżu, brązu czy terakoty. Dla tych, którzy chcieliby nieco bardziej ubarwić swój dom, dostępne są liczne dekory w najróżniejszych odcieniach niebieskiego, żółtego, zielonego czy czerwonego. Prawie cała paleta barw wydaje się zakryta, dzięki czemu można wybierać między jasnym turkusem Balsan Majestic „124 Aerien” lub głębokim błękitem Balsan Majestic „175 Enchanteur”. Wybierz między soczystą zielenią trawy lub ciemną wersją w kolorach lasu i pomaluj swoją sypialnię na pomarańcz, burgund, a nawet fiolet!

Oprócz mocnych kolorów, materiał zapewnia to coś dzięki swojemu wysokiej jakości wyglądowi. Powierzchnia wykończona welurem po prostu wyzwala chęć stąpania po podłodze bosymi stopami i cieszenia się przyjemnym uczuciem. Nie bez powodu welur odpowiada najwyższej klasie luksusu 5, która charakteryzuje produkt delikatny i miękki.

Prosty montaż – Jak profesjonalnie zamontoważ podłogę

Czy należysz do tych osób, które lubią pomagać w renowacji domu? Nie ma powodu, aby poprzestać na dywanie Balsan! Jak sama nazwa wskazuje, wykładzina dywanowa jest w zasadzie bardzo łatwa do ułożenia. Przy odrobinie umiejętności i przygotowań wkrótce będziesz cieszyć się nową podłogą. Dlatego podsumowaliśmy, jak to wszystko powinno działać, w naszych instrukcjach układania dywanów. Należy jednak pamiętać, że jest to ogólny opis instalacji. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.

Balsan Majestic – Zamów w BRICOFLOR i żyj jak król

Nie możesz się doczekać, aby udekorować swoją przestrzeń życiową tak, jak na to zasługuje dzięki Balsan Majestic? Już dziś zamów nową podłogę w BRICOFLOR, zaufanym sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, i skorzystaj z naszych licznych usług. Na przykład, czy chciałbyś osobiście zobaczyć swoje ulubione dekory i przed zakupem potwierdzić jakość na własne oczy? Nie ma problemu dzieki naszym bezpłatnym próbkom! Po prostu wybierz opcję „Zamów bezpłatną próbkę” na odpowiedniej stronie produktu, a wyślemy Ci wybrane próbki bezpośrednio do Twojego domu! Jeśli byłeś w stanie przekonać się o jakości i wyglądzie, oferujemy Ci nasze produkty w najniższej porównywalnej cenie, z gwarancją najniższej ceny! Jeśli potrzebujesz większych zamówień na projekt renowacji na dużą skalę, na życzenie z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów, procesu realizacji zamówienia lub chciałbyś otrzymać ofertę, również chętnie jesteśmy do Twojej dyspozycji. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośrednio za pomocą naszego praktycznego formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej