Balsan Mikado - wykładzina o zachwycającym wzornictwie

Dla tych, którzy kochają szykowne wzory i graficzne dekory, kolekcja Balsan Mikado jest właśnie taka! Dzięki estety…

czytaj więcej

Wykładziny dywanowe Balsan - nadają się nawet do mocno uczęszczanych pomieszczeń kontraktowych

Dzięki wysokiej klasie ścieralności 33, wykładziny Balsan są zaprojektowane tak, aby wytrzymać nawet obciążenia w mocno uczęszczanych pomieszczeniach komercyjnych. Może to być w prostych sklepach, ale również restauracje czy biura mogą być ozdobione tą kolekcją. Jednak Mikado jest szczególnie poszukiwany w sektorze hotelowym, gdzie jego domowy urok sprawi, że goście poczują się jak w domu. Wykładzina podłogowa, która może wytrzymać nawet taki rodzaj obciążenia, może być oczywiście stosowana w domach. Jego trwałość i przyjazny wygląd czynią go idealnym do tego celu! Oprócz bardziej typowych obszarów zastosowania w obrębie własnych czterech ścian, takich jak sypialnia czy pokój dzienny, możesz wykorzystać tę wykładzinę w znacznie bardziej wszechstronny sposób. W ten sposób można nie tylko układać je w gabinecie, ale także wyposażyć w nie strefę wejściową lub klatki schodowe.

Fakt, że wykładzina tekstylna sprawia wrażenie przytulnej i jednocześnie może wytrzymać tak wiele, wynika między innymi z doskonałego doboru materiałów. Do wykonania warstwy runa Balsan stosuje wyłącznie wysokiej jakości poliamid, materiał przędzy o licznych zaletach. Na przykład, posiada on pierwszorzędne właściwości ścierne, które minimalizują powstawanie śladów ścierania lub odcisków resztkowych. Ponadto zanieczyszczenia mają ogromne trudności z długotrwałym przyleganiem do włókien. Z drugiej strony, kolory są odtwarzane z mocą i autentycznością. Ze względu na wysoką odporność na światło materiału, blakną one tylko powoli i z trudem. Pomimo już silnych właściwości poliamidu, francuska firma nie pozwoliła sobie na pozbawienie się możliwości dodatkowego uszlachetniania własnych produktów powłoką powierzchniową Balsan protect. Stanowi ona warstwę ochronną na powierzchni użytkowej i służy do odpychania zanieczyszczeń świetlnych. Jednocześnie nie można go ani zobaczyć, ani powąchać, ani poczuć.

Ze względu na tę mocną strukturępielęgnacja wykładziny tekstylnej jest również dość prosta. Często wystarczy odkurzyć podłogę za pomocą odkurzacza. W ten sposób usuwa się już znaczną część lekkich zabrudzeń. Jeśli więc Państwa pomieszczenia muszą szybko wyglądać schludnie, krótkotrwałe sprzątanie nie stanowi żadnego problemu!

Popraw jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki odpowiedniej wykładzinie podłogowej

W dzisiejszych czasach dużo czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych, a wiele osób pracuje w biurze. Z tego powodu zaleca się wybór pokrycia podłogowego, które ma pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. To właśnie jest możliwe dzięki wykładzinie! Dzieje się tak dlatego, że włókna powierzchni użytkowej wiążą ze sobą kurz domowy i drobny pył, zmniejszając w ten sposób zawartość kurzu w powietrzu, którym oddychamy. Dzięki temu o wiele łatwiej jest się zrelaksować lub skoncentrować na pracy. Jeśli cierpisz na alergię na kurz, zmniejszy to Twój dyskomfort na co dzień. Gdy kurz osadzi się we włóknach, nie może się uwolnić pod wpływem własnej pary wodnej i można go łatwo usunąć odkurzaczem. Czyszczenie powinno być wykonywane regularnie nie tylko ze względów higienicznych, ale również tworzysz nowe pojemności, które mogą pomieścić więcej cząsteczek kurzu.

Jeśli jesteś szczególnie wrażliwy na kurz lub roztocza, zalecamy również rozważenie zastosowania ogrzewania podłogowego. Zmienia to cyrkulację powietrza w pomieszczeniach i utrudnia przedostawanie się kurzu. Ze względu na współpracę wykładziny Mikado z ogrzewaniem podłogowym ogrzewanie pomieszczeń w ten sposób nie stanowi żadnego problemu. W celu uniknięcia wyładowań elektrycznych w przypadku niskiej wilgotności w pomieszczeniach, Balsan nadał kolekcji antystatyczne wykończenie. Obok wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, która oznacza niską palność produktu. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na wysoką poprawę dźwięku uderzeniowego. Dzięki temu dźwięk uderzenia zostaje zredukowany nawet o 29 dB. Podczas gdy we własnym domu wydaje się to być czystą wygodą, w niektórych miejscach, takich jak biuro czy hotel, jest to niezbędne, aby zapewnić koncentrację pracowników lub dobre samopoczucie gości.

Geometryczne wzory w nowoczesnych kolorach - niepowtarzalny wygląd Mikado

O wielu zaletach wykładziny Balsan można szybko zapomnieć, jeśli jednocześnie nie będzie ona dobrze wyglądać.  Ale nie musisz też iść na kompromis w kwestii wyglądu! Jeśli chodzi o wzornictwo, francuska firma stawia na linie, które wydają się zmieniać kierunek w przypadkowych punktach, nigdy się nie przecinając. Nowoczesny wzór jest realizowany również pod względem kolorystycznym i jest dostępny w sumie w dziesięciu wzorach. W zależności od Państwa życzeń, mogą one być profesjonalnie zaprojektowane w neutralnych odcieniach szarości i czerni, ale dekory w kolorze ciemnoniebieskim lub ciemnoczerwonym również stwarzają bardzo poważne wrażenie podczas prezentacji Państwa siedziby. Dla tych, którzy lubią nieco bardziej kolorowe kolory, dostępna jest również wersja jasnoniebieska, żółta, a nawet pomarańczowa.

Sama powierzchnia została zaprojektowana jako przyjemnie miękki welur saksoński. Oznacza to, że przędza została lekko skręcona, co zapewnia szczególny komfort chodzenia. Przeciwdziała również powstawaniu odcisków stóp, co jest korzystne zwłaszcza w branży hotelarskiej. O tym, jak miękka jest ta wykładzina, świadczy jej wysoka, 4 klasa luksusu. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wygląd pomieszczeń, producent zaleca łączenie kolekcji z jednokolorowymi wykładzinami Balsan Les Best.

Twój nowy welur w kilku krokach - nawet bez pomocy rzemieślnika

W dzisiejszym świecie wykładziny dywanowe, które wyróżniają się tym, że można je zainstalować samemu, są bardzo poszukiwane. Szczególnie jeśli chodzi o wykładziny dywanowe, jednak wiele osób niechętnie podejmuje się tego zadania samodzielnie. Nie jest to jednak takie trudne i wymaga jedynie odrobiny umiejętności i przygotowania. Na co dokładnie należy zwrócić uwagę przy układaniu wykładziny tekstylnej, podsumowaliśmy raz dla Państwa w naszej instrukcji montażu wykładzin. Tam wyjaśniliśmy Ci krok po kroku, na co musisz zwrócić uwagę i jakich narzędzi najlepiej używać. Należy jednak pamiętać, że ma to być przegląd o charakterze informacyjnym. Jeśli producent podał konkretne instrukcje dotyczące sposobu montażu podłogi, należy się do nich stosować w każdym przypadku, aby uzyskać najlepszy możliwy rezultat.

Balsan Mikado - figlarna podłoga o doskonałych właściwościach już dostępna w BRICOFLOR!

Ty też chciałbyś, aby Balsan Mikado zdobił Twoje pomieszczenia swoimi geometrycznymi kształtami i atrakcyjną paletą barw? Już dziś zamów tę najwyższej klasy wykładzinę w BRICOFLOR, największym sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi w Europie! Zakupy u nas przynoszą wiele korzyści, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze! Odkryj na przykład naszą gwarancję najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty po najniższej cenie. Istnieje również możliwość osobistego sprawdzenia swoich ulubionych dekorów. Dzięki naszej usłudze bezpłatnych próbek, możesz łatwo poprosić o próbki informacyjne, które następnie wyślemy bezpośrednio do Twojego domu. Jeśli chcesz złożyć szczególnie duże zamówienie, na życzenie chętnie przedstawimy Ci indywidualną ofertę, w której otrzymasz swoją dostawę na jeszcze lepszych warunkach! Chętnie pomożemy Państwu również osobiście. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chcą Państwo uzyskać ofertę, mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii lub online za pośrednictwem poczty elektronicznej. Lub skorzystaj bezpośrednio z naszego praktycznego formularza kontaktowego! Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej