Balsan Nino - kreatywna wykładzina dla miłośników estetyki

Jako część gamy French Couture, Balsan Nino prezentuje się pod wieloma różnymi aspektami i w zależności od perspekt…

czytaj więcej

Uniwersalna wykładzina Balsan może być instalowana niemal wszędzie

Aby wykładzina dywanowa mogła być elastycznie układana w różnych pomieszczeniach, konieczna jest przede wszystkim wysoka klasa ścieralności, którą znajdziecie Państwo również w przypadku Nino. Przyznana klasa użytkowania 33 pozwala na stosowanie wykładziny tekstylnej nawet w intensywnie uczęszczanych obiektach handlowych, gdzie jej odporna na zużycie powierzchnia wytrzyma codzienne obciążenie przez wiele osób. W szczegółach mogą to być sale sprzedaży lub sklepy, ale ta wykładzina podłogowa jest również bardzo poszukiwana w restauracjach, w biurach lub w branży hotelarskiej. Wynika to w dużej mierze z jej urzekającego wyglądu, dzięki któremu jest ona również atrakcyjną alternatywą dla instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych. W końcu podłoga, która jest w stanie wytrzymać tak wiele, z pewnością spełni Twoje wymagania również w domu. Wytrzymały materiał pozwala na zastosowanie dywanu Balsan nawet w dość nietypowych miejscach we własnych czterech ścianach. Tak więc, oczywiście, klasyczne miejsce instalacji w sypialni lub salonie nadal pozostaje, ale bardziej obciążone miejsca, takie jak osobisty gabinet, wejście do domu lub klatki schodowe mogą być również łatwo ozdobione tą kolekcją.                                                                          

A mówiąc o materiałach, wysoka odporność podłogi i jej wysokiej jakości wygląd w tym samym czasie są głównie dzięki materiałowi przędzy. Do tego celu Balsan używa 100% nici poliamidowych barwionych metodą jet-dyd! Poliamid to prawdziwa cecha jakościowa, ponieważ łączy w sobie wiele pożądanych właściwości. Z jednej strony jest szczególnie odporny na ścieranie, co utrudnia pozostawianie śladów i odcisków, a z drugiej strony jest bardzo przyjemny w dotyku i znany ze swojej zdolności do silnego i autentycznego odtwarzania kolorów. W przeciwieństwie do doskonałej absorpcji atramentu, nie plami się łatwo, dlatego jest popularny do stosowania na powierzchniach komercyjnych, które muszą wyglądać na zadbane przez całą dobę. Często wystarczy, że podłoga będzie regularnie czyszczona z codziennych zabrudzeń za pomocą odkurzacza. Jest to nie tylko łatwe, ale może być również wykonane szybko i zazwyczaj nie wymaga żadnych szkodliwych chemikaliów. Jeśli chcesz uporać się ze szczególnie uporczywymi plamami, możesz użyć nawet bardziej agresywnych środków czyszczących, ponieważ w pełni barwione włókna są w stanie je wytrzymać.

Idealne właściwości - zarówno do biura, jak i do salonu

Jednak wykładzina Balsan to nie tylko trwałość, ale także liczne właściwości, które czynią nasze życie bardziej komfortowym lub mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Szczególnym efektem zastosowania wykładzin tekstylnych jest poprawa jakości powietrza w naszych pomieszczeniach. Wykładzina podłogowa osiąga to poprzez wiązanie we włóknach unoszącego się kurzu domowego i drobnych cząsteczek pyłu. Nie wydostaną się, dopóki nie usuniesz ich ponownie odkurzaczem. W ten sposób nie tylko czyścisz swój dywan, ale także tworzysz miejsce dla nowego kurzu, który może zostać zatrzymany. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ilość kurzu w powietrzu, którym oddychamy, co poprawia samopoczucie, pomaga się skoncentrować i zrelaksować. Jeżeli Państwo, jeden z Państwa pracowników lub jeden z Państwa gości cierpi na alergię na kurz, to dzięki wykładzinom tekstylnym złagodzicie Państwo również dyskomfort osoby dotkniętej tą chorobą.

Dzięki praktycznej współpracy wykładziny z ogrzewaniem podłogowym w systemach ciepłej wody, można również połączyć Nino z ogrzewaniem podłogowym. Równomierne ogrzewanie od dołu ma również pozytywny wpływ na cyrkulację powietrza w Państwa pomieszczeniach. W ten sposób nie tylko zapewnisz sobie ciepłe stopy, ale także zrobisz coś dla swojego zdrowia! Aby zapobiec powstawaniu ładunków elektrycznych w niskiej wilgotności ogrzewanych pomieszczeń, kolekcja została również wyposażona w antystatyczne wykończenie, aby przeciwdziałać wszelkim niedogodnościom, zanim jeszcze się pojawią. Dla Państwa bezpieczeństwa tekstylna wykładzina podłogowa została również zaprojektowana jako trudnopalna. Zgodnie z wartościami europejskimi spełnia on wysoką klasę ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Dodatkowo zachwyca poprawą dźwięku uderzenia o 27 dB. Czy to w domu, w hotelu, czy w biurze, można z powodzeniem izolować dźwięki uderzeniowe i zapewnić sobie przyjemną ciszę i spokój podczas pracy lub relaksu.

Wyraziste kolory i kształty - urządzaj pokoje indywidualnie z Nino

W swoim wyglądzie kolekcja nie stawia na różnorodność poprzez liczne odcienie kolorów, ale raczej na ekscytujące dekory z wizualną głębią. Zainspirowany haute couture a la francaise, dołącza do tradycji innych wykładzin podłogowych Balsan, które bawią się naprzemiennością ciemnych kolorów. Szczególnie dominującym elementem tej kolekcji jest dość neutralne bordo, które doskonale uzupełnia inne odcienie, ale również świetnie sprawdza się samodzielnie. Jeśli sam dywan to dla Ciebie za mało, możesz przyjrzeć się innym kolekcjom z serii Haute Couture francuskiego producenta, z których na przykład Balsan Ilda wnosi do gry nieco więcej koloru dzięki dekorom w odcieniach niebieskiego, żółtego i czerwonego. Nino charakteryzuje się gęstą powierzchnią zapętlonej tkaniny, w której ziarno jest szczególnie podkreślone.

Jak samodzielnie ułożyć tekstylną wykładzinę podłogową - nawet bez pomocy fachowca

W przeciwieństwie do porównywalnych twardych pokryć, wiele osób niechętnie podejmuje się samodzielnej instalacji wykładziny. Ale tak naprawdę nie ma ku temu dobrego powodu! Podczas gdy wielu obawia się popełnienia błędów podczas pełnego klejenia pod presją czasu, niewielu wie, że można odpowiednio przygotować ten proces z wyprzedzeniem i mieć więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby przesunąć wykładzinę nieco w razie potrzeby. O tym, jak przebiega cały proces instalacji i czy można go wykonać samodzielnie, jeśli jest się doświadczonym majsterkowiczem, można przeczytać w naszym przewodniku instalacji wykładzin! Należy jednak pamiętać, że przegląd ten ma charakter ogólny i poszczególne kroki mogą się różnić w przypadku różnych producentów. W takim przypadku należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta, aby uzyskać najlepsze rezultaty! A jeśli, wbrew oczekiwaniom, instalacja przerośnie Twoje możliwości, zawsze pozostaje wezwanie rzemieślnika!

Zamów Balsan Nino już teraz w BRICOFLOR!

Nie możesz się doczekać, aby urządzić swoje pokoje w stylu French Couture? Już dziś zamów Balsan Nino i zapewnij sobie pierwszorzędne warunki zakupów w BRICOFLOR, sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu możesz zaufać. Odkryj na przykład naszą sprawdzoną gwarancję najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty po porównywalnie najniższej cenie. W celu dokonania osobistego przeglądu wyboru dekoru, polecamy naszą bezpłatną usługę próbek. Za jej pomocą możesz zamówić próbki informacyjne, które następnie dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu. Dlatego nie zamawiaj podłogi, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z jakości i wyglądu wybranego przez siebie materiału. Jeśli potrzebujesz większych ilości, być może warto skontaktować się z naszymi pracownikami. Na życzenie chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę, dzięki której będą mogli Państwo jeszcze więcej zaoszczędzić! Masz pytanie dotyczące naszych produktów, Twojego zamówienia lub chciałbyś otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub po prostu skorzystaj z naszego gotowego formularza kontaktowego, a my będziemy po Twojej stronie z naszym know-how! Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej