Balsan Oscar - czarno-biały dywan z efektem cętkowanego tweedu

Szukasz wytrzymałej i odpornej wykładziny podłogowej

Łatwy w utrzymaniu i odporny na zużycie dodatek do Twoich pomieszczeń - Oscar

Wybierając wykładzinę firmy Balsan, otrzymujesz coś więcej niż tylko pokrycie podłogi! Dzięki wysokiej klasie użytkowania 33, wykładzinę tekstylną można stosować w różnych miejscach. Na przykład, można je stosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ wytrzymują nawet obciążenia w restauracjach, sklepach czy biurach. Jednak dzięki estetycznemu wzornictwu Oscar został zaprojektowany z myślą o jednym konkretnym obszarze: Branża hotelarska! Kolekcja ta jest świadectwem doskonałego gustu, a jednocześnie jest na tyle trwała, by dobrze wyglądać przez długi czas. Czy chcieliby Państwo mieć w swoim domu wykładzinę podłogową, która wygląda dobrze i jest trwała? Dlaczego nie? Ponieważ wykładzina może wytrzymać nawet duży ruch pieszy, nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego nie mielibyśmy jej zainstalować we własnym domu. Wręcz przeciwnie, ze względu na wysoką klasę użytkową, może być stosowany nawet w dość nietypowych miejscach. Poza klasycznymi obszarami zastosowania, takimi jak sypialnia czy salon, możesz użyć Oscara także w strefie wejściowej do domu lub jako pokrycie schodów. Ponadto połączone właściwości doskonale sprawdzają się również w prywatnych gabinetach, gdzie krótkie, ale częste spacery mogłyby zbytnio obciążyć prosty materiał.

Francuska firma wykorzystuje do produkcji powierzchni użytkowej nici poliamidowe barwione metodą jet-dynamiczną. Poliamid jest uważany za bardzo odporny i wykazuje doskonałą odporność na ścieranie, co przeciwdziała powstawaniu odcisków i śladów po bieganiu. Ponadto, plamią się z trudem i odtwarzają kolory mocno i intensywnie, co czyni je popularnym wyborem do produkcji tekstylnych wykładzin podłogowych. Często wystarczy regularne czyszczenie powierzchni zwykłym odkurzaczem. Jest to szczególnie efektywne, a przede wszystkim nie kosztuje dużo czasu. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie dodatkowej pracy lub będziesz mógł posprzątać tuż przed przybyciem gości. Różne odcienie szarości w kolekcji utrudniają również zauważenie zabrudzeń, co oznacza, że lekkie zabrudzenia są tymczasowo ukrywane.

Dzięki tym cechom, już nigdy nie będziesz chciał się obejść bez wysokiej jakości.

Oscar to coś więcej niż tylko wytrzymały i łatwy w utrzymaniu produkt. Ponadto, wykładzina ta zawsze przyczynia się do dobrego samopoczucia i zachwyca swoimi praktycznymi właściwościami. Na przykład, wykładziny mają ewidentnie pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniachSzczególnie dla osób z alergią na kurz nie jest to już tajemnicą, ale nawet bez alergii z pewnością docenisz czystsze powietrze, którym będziesz mógł oddychać. Dzieje się tak dlatego, że włókna tekstylne są w stanie związać z sobą cząsteczki kurzu domowego i drobnego pyłu. Jeśli cząsteczki wejdą w kontakt z przędzą, po prostu utkną i nie dostaną się już do powietrza, którym oddychamy. Kurz jest następnie usuwany ponownie podczas regularnego odkurzania. W ten sposób nie tylko czyścisz i konserwujesz swoją wykładzinę, ale także tworzysz nową przestrzeń, aby utrzymać efekt.

Co więcej, wykładzinę dywanową Balsan można połączyć z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie. Zapewnia to nie tylko równomierne ogrzewanie pomieszczeń, ale także zmienia cyrkulację powietrza, utrudniając kurzowi przemieszczanie się i szkodliwe działanie na zdrowie. Aby w ogrzewanych pomieszczeniach przy niskiej wilgotności nie powstawały szkodliwe ładunki elektryczne, powierzchnia użytkowa została dodatkowo pokryta powłoką antystatyczną. Klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 zapewnia Państwu dalsze bezpieczeństwo i możliwość stosowania w miejscach publicznych. Oznacza to niską palność i tylko niewielkie wydzielanie dymu w przypadku pożaru.

Kolejną naturalną zaletą wykładziny tekstylnej jest jej miękka powierzchnia. Jest to nie tylko przyjazne dla stawów, ale również redukuje dźwięki uderzeniowe do 27 dB, zapewniając w ten sposób cichy hałas w tle. Jest to nie tylko szczególnie przyjemne w domu, ale także pomaga w koncentracji w biurze i zapewnia prywatność gościom w hotelu.

Kontury w różnych odcieniach szarości zapewniają estetyczny wygląd stylowego tweedu

W ramach asortymentu inspirowanego tradycyjną haute couture à la francaise, Oscar skupia się również na stylowym wyglądzie w różnych odcieniach szarości. Tutaj czarne, białe i szare włókna gustownie przeplatają się ze sobą, tworząc wygląd przypominający tkany tweed. Dzięki temu zawsze sprawia wrażenie ekskluzywnego, ale nie rozprasza uwagi, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem do każdej przestrzeni. Sama powierzchnia użytkowa zaprojektowana jest w postaci pętelkowej tkaniny, która amortyzuje kroki i zapobiega łatwemu wnikaniu zanieczyszczeń w głębsze struktury podłogi.

Czy chcielibyście Państwo sami ułożyć nową wykładzinę? Pokażemy Ci jak!

O ile w hotelach częściej korzysta się z usług profesjonalistów, o tyle w przypadku prac remontowych w domu sami chętnie pomagamy. Wbrew wielu uprzedzeniom, wcale nie jest tak trudno zrobić to samemu! Wystarczy odrobina umiejętności i odpowiedniego przygotowania, a praca jest prawie wykonana! W naszym praktycznym przewodniku po układaniu wykładzin tekstylnych podsumowaliśmy dokładnie, jakie kroki należy podjąć i jak najlepiej się do tego zabrać. Należy jednak pamiętać, że przegląd ten ma przede wszystkim charakter orientacyjny. W razie potrzeby wymagane etapy pracy mogą się różnić w zależności od produktu, dlatego dla uzyskania optymalnego rezultatu należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta!

Balsan Oscar - zamów estetyczne wykładziny do hoteli i domów już teraz w BRICOFLOR!

Czy Ciebie również zachwycają liczne praktyczne funkcje i szykowny wygląd Balsan Oscar? Już dziś zamów w BRICOFLOR swoją wytrzymałą i estetyczną wykładzinę, a otrzymasz towar wysokiej jakości na pierwszorzędnych warunkach! Chcemy, aby zakupy u nas były jak najprzyjemniejsze, dlatego stale staramy się ulepszać i rozbudowywać nasz serwis. Odkryj na przykład nasz serwis bezpłatnych próbek, w którym możesz zamówić informacyjne próbki swoich ulubionych dekorów, które następnie wyślemy bezpośrednio do Twojego domu! Jeśli jakość i wygląd spełnią Państwa oczekiwania, to dzięki sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny otrzymają Państwo nasze produkty po stosunkowo najniższej cenie! Jeśli potrzebujesz większej ilości zamówienia, chętnie Ci pomożemy! Na życzenie, w miarę możliwości, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, w której będą mogli Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! W przypadku dalszych pytań dotyczących naszych produktów, oferty lub zamówienia, jesteśmy do Państwa dyspozycji również osobiście. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie poprzez naszą infolinię, online poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez nasz praktyczny formularz kontaktowy. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej