Close icon

Balsan Scénario - optymalna wykładzina dla Twojego projektu renowacyjnego

Szukają Państwo wysokiej jakości rozwiązań projektowych dla najróżniejszych pomieszczeń i nie znaleźli jeszcze nicz…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 36 Produkty

Bezkonkurencyjna w domu i w biurze - wysokiej jakości wykładzina Balsan

Szybki rzut oka na wysokie klasy ścieralności produktu pokazuje, jak wszechstronne są wykładziny BalsanPosiada dwie klasy użytkowania, 32 i 23, co oznacza, że może być stosowany zarówno w środowisku komercyjnym o średnim natężeniu ruchu, jak i w domu. Scénario można zastosować na przykład w małych pomieszczeniach handlowych, a nawet w pokojach hotelowych, gdzie jego przytulność i wytrzymałość doskonale się uzupełniają. Kolekcja ta została jednak pierwotnie pomyślana jako wykładzina podłogowa do biur i pomieszczeń mieszkalnych, gdzie jej kompaktowa i miękka powierzchnia jest przekonująca. W strefie mieszkalnej szczególnie dobrze sprawdza się w klasycznych, suchych pomieszczeniach, takich jak sypialnia czy salon. Wyższe klasy ścieralności pozwalają również na zastosowanie wykładziny w miejscach bardziej intensywnie użytkowanych, takich jak gabinet, wejście do domu, a nawet jako pokrycie klatek schodowych.

Aby zapewnić, że wykładzina jest zarówno wygodna, jak i wystarczająco wytrzymała, aby sprostać rygorom użytkowania w warunkach kontraktowych, Balsan wykorzystuje do jej produkcji wyłącznie najwyższej jakości poliamid. Jest to materiał przędzy, który jest szczególnie ceniony za pierwszorzędną odporność na ścieranie, dzięki czemu prawie nie występują odciski i ślady po obróbce. Mimo że zanieczyszczenia trudno przenikają do głębszych struktur włókien, materiał ten odtwarza kolory w sposób mocny i autentyczny, co sprawia, że jest chętnie stosowany we wszystkich obszarach. Oprócz swoich już silnych właściwości, francuska firma dodała również obróbkę powierzchniową o nazwie Balsan protect. Tworzy ona na włóknach warstwę ochronną i chroni je przed zabrudzeniem. Wykończenia nie można powąchać, zobaczyć ani poczuć, dzięki czemu postrzeganie wysokiej jakości produktu w żadnym momencie nie jest zakłócone.

Trudne do zabrudzenia wykładziny dywanowe nie tylko zapewniają dobre wrażenie nawet w przypadku niespodziewanych gości, ale także ułatwiają codzienne sprzątanie. Często wystarczy odkurzyć powierzchnię welurową zwykłym odkurzaczem, aby usunąć większość zabrudzeń.

Te właściwości w bardzo prosty sposób wzbogacają Twoje codzienne życie.

Jednak wykładzina Balsan jest nie tylko wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, ale posiada również szereg innych właściwości, które mogą uczynić Państwa codzienne życie jeszcze przyjemniejszym. Na przykład, ma pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach poprzez niezawodne wiązanie cząsteczek kurzu domowego i drobnego pyłu. Gdy tylko kurz zetknie się z włóknami, przywiera do nich, co oznacza, że do powietrza, którym oddychamy, dostaje się tylko niewielka ilość kurzu. Zmniejszona ilość kurzu w pomieszczeniach jest nie tylko ogólnie przyjemna, ale w niektórych przypadkach ma również pozytywny wpływ na zdrowie. Na przykład, jeśli cierpisz na alergię na kurz, z pomocą Scénario możesz łatwo zmniejszyć swój dyskomfort. Kurz przywiera do włókien, dopóki nie usuniesz go odkurzaczem. W ten sposób nie tylko czyścisz swój dywan, ale także tworzysz wolną przestrzeń do ponownego wiązania kurzu.

Jeśli chcą Państwo jeszcze bardziej ograniczyć kurz, zalecamy również zastosowanie ogrzewania podłogowego. Dzięki temu, że wykładzina Balsan współpracuje z ogrzewaniem podłogowyw w systemie ciepłej wody, połączenie kolekcji z takim ogrzewaniem nie stanowi żadnego problemu! Ogrzewając całą powierzchnię od spodu, zmienisz cyrkulację powietrza w swoich pomieszczeniach, co dodatkowo ograniczy przemieszczanie się kurzu. W celu uniknięcia ładunków elektrycznych w pomieszczeniach o niskiej wilgotności, Scénario jest również wyposażony w system antystatyczny. Kolekcja ta zapewnia bezpieczeństwo w miejscach publicznych dzięki niskiej palności, która odpowiada wysokiej klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Dodatkowo miękka powierzchnia zachwyca izolacyjnością od dźwięków uderzeniowych na poziomie 28 dB, dzięki czemu można nie tylko cieszyć się ciszą i spokojem we własnym domu, ale również zachować prywatność klientów w hotelu czy restauracji. Szczególnie w biurze można zapewnić sobie cichsze tło, w którym praca jest o wiele przyjemniejsza.

Indywidualne możliwości aranżacji dzięki Scénario

Oczywiście Scénario zachwyca nie tylko swoimi pierwszorzędnymi właściwościami, ale ma również wiele do zaoferowania w zakresie wyglądu. Dostępny jest w 36 różnych kolorach, co pozwala na zaprojektowanie pomieszczeń według własnego pomysłu. Szlachetna powierzchnia welurowa dostępna jest w kolorach neutralnych i w różnych wariantach kolorystycznych. Liczne odcienie szarości w szerokiej gamie niuansów są idealne do projektowania pomieszczeń biznesowych. Również dekory beżowe i brązowe mogą być stosowane zarówno w neutralnym, jak i poważnym stylu wyposażenia wnętrz, ale dzięki delikatnym kremowym odcieniom oferują również wiele możliwości dla domowego uroku. Ponadto warianty kolorystyczne umożliwiają wykonanie wzoru w kolorach niebieskim, zielonym lub czerwonym, a nawet są dostępne w dość nietypowych odcieniach, takich jak terakota lub fiolet. Niezależnie od wybranego koloru, wykładzina zachwyca gęstą i zwartą powierzchnią użytkową wykonaną z weluru saksońskiego. Jest on wyjątkowo miękki i lekko karbowany, dzięki czemu powierzchnia wydaje się jeszcze bardziej nieprzenikniona.

Szybki i łatwy samodzielny montaż - również w przypadku wykładzin tekstylnych jest to sposób na sukces.

Nasi klienci często chcą sami układać wybraną przez siebie wykładzinę podłogową. Dlatego też większość z nich automatycznie wybiera twarde podłogi z prefabrykowanymi systemami instalacyjnymi. Jednak, wbrew wielu uprzedzeniom, montaż wykładziny nie jest też szczególnie trudny. Wszystko, czego potrzebujesz to trochę umiejętności i trochę przygotowania, a instalacja zostanie wykonana w mgnieniu oka. Możesz profesjonalnie zainstalować tę podłogę, podsumowaliśmy wszystkie kroki w naszych praktycznych instrukcjach instalacji wykładziny, abyś mógł łatwo położyć swoją wykładzinę.  Należy jednak pamiętać, że instrukcje te dotyczą głównie wykładzin tekstylnych. W pewnych okolicznościach specyficzne metody montażu zalecane przez producenta mogą różnić się od naszego przeglądu. W razie wątpliwości należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta, aby zagwarantować najlepszy możliwy rezultat!

Balsan Scénario - uniwersalne rozwiązanie już teraz dostępne w BRICOFLOR!

Ty również wyobrażasz sobie Balsan Scénario w swoim lokalu i nie możesz się doczekać, kiedy rozpoczniesz prace remontowe? Już dziś zamów estetyczną kolekcję w BRICOFLOR i skorzystaj z naszych licznych usług, które nieraz pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Skorzystaj na przykład z naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty po najniższej porównywalnej cenie. Jeśli chcieliby Państwo osobiście obejrzeć poszczególne dekory, aby przekonać się o jakości produktów, mogą Państwo skorzystać z naszego bezpłatnego serwisu próbek. Wystarczy wybrać opcję "serwis próbek" na stronie danego produktu, a my wyślemy próbkę bezpośrednio do Państwa domu! Jeśli potrzebujesz większych ilości, warto czasem skontaktować się z nami osobiście. Od określonych ilości możemy na życzenie przygotować dla Państwa indywidualną ofertę, w której mogą Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej. Jeśli masz dalsze pytania dotyczące produktu, zamówienia lub chciałbyś otrzymać ofertę, jesteśmy do Twojej dyspozycji osobiście. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przesłać nam wiadomość za pośrednictwem wygodnego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej