Close icon

Balsan Script - komfortowa i odporna na zużycie wykładzina dywanowa

Czy szukają Państwo miękkiej i elastycznej wykładziny …

origin-claim
1 - 20 z 20 Produkty

Luksusowa faktura i najwyższej jakości materiały sprawiają, że dywan Balsan jest idealnym towarzyszem każdego dnia.

Wybierając wykładziny Balsan, masz do dyspozycji niemal wszystkie opcje! Dzięki wysokiej klasie ścieralności 33 można ją stosować nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach handlowych. Przy ciężarze runa 1040 g/m² i ciężarze całkowitym 1970 g/m² doskonale nadaje się do pomieszczeń, które są narażone na duże obciążenia. Na przykład idealnie nadaje się jako podłoga do restauracjimałych sklepów czy nawet biur. Kolekcja ta cieszy się jednak szczególnym zainteresowaniem w branży hotelarskiej, gdzie miękki materiał i jego zalety są w pełni doceniane. Script jest tak elastyczny i miękki, że odpowiada klasie luksusu 4. Jeśli podoba Ci się szykowny design, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś użył tej podłogi w swojej własnej przestrzeni życiowej. Przeciwnie, wykładzina ta nadaje się do pomieszczeń w domu, których nie można wyposażyć w mniej odporne wersje. Na przykład w przedpokoju w mieszkaniu lub jako pokrycie stopni schodów. Kolekcję można również wykorzystać w prywatnym gabinecie, gdzie podłoga jest zazwyczaj narażona na krótkie, ale częste spacery. Wreszcie, atrakcyjna powierzchnia welurowa nadaje się oczywiście również do bardziej klasycznych zastosowań, takich jak sypialnia czy pokój dzienny.

To, że Script jest jednocześnie wytrzymały i roztacza przytulną atmosferę, zawdzięcza przede wszystkim wysokiej jakości materiałowi, który Balsan stosuje do produkcji swoich wyrobów. Ponieważ powierzchnia użytkowa składa się w 100% z mocnego poliamidu, materiału przędzy o pierwszorzędnych właściwościach ściernych. Oznacza to, że nawet przy intensywnym użytkowaniu nie pozostają prawie żadne odciski ani linie biegnące. Mimo to materiał jest przyjemny w dotyku i wiernie oddaje kolory. Ponadto, brudzi się tylko z trudem, co sprawia, że pielęgnacja i czyszczenie są jeszcze łatwiejsze. Pomimo silnych właściwości podstawowych poliamidu, Balsan dodatkowo uszlachetnił powierzchnię powłoką Balsan protect w celu jej ochrony. Tworzy ona ochronną warstwę na włóknach i zapobiega przedostawaniu się cząsteczek brudu do głębszych struktur. Powłoki nie można powąchać, zobaczyć ani poczuć, więc nie wpływa ona na postrzeganie wykładziny przez użytkownika.

Ze względu na pokrycie powierzchni i właściwości poliamidu zapobiegające zabrudzeniom, często wystarczy odkurzyć wykładzinę dywanową, aby usunąć zanieczyszczenia. W ten sposób bez większego wysiłku Państwa pomieszczenia znów będą lśniły doskonałą świeżością. Szczególnie w biurze zawsze sprawiasz schludne wrażenie i możesz odpowiednio przyjmować klientów biznesowych lub partnerów.

Dzięki efektowi wiązania kurzu przez włókna, możesz wreszcie znów swobodnie oddychać - nawet jeśli cierpisz na alergię.

Wykładziny Balsan mają jednak wiele innych przekonujących właściwości, które czynią je doskonałym rozwiązaniem uniwersalnym. Jednak jedną z jego zalet, która zasługuje na szczególną uwagę, jest pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. Włókna tekstylnej wykładziny podłogowej działają jak filtr przeciwpyłowy. Jeśli zetkną się z nimi drobne lub domowe cząsteczki kurzu, po prostu się przyklejają, dzięki czemu zawartość kurzu w Państwa pomieszczeniach zostaje zredukowana. Ułatwia to nie tylko pracę i wypoczynek, ale ma również pozytywny wpływ na zdrowie. Szczególnie osoby uczulone na kurz czerpią z tego korzyści, ponieważ łagodzi to dyskomfort związany z alergią. Kurz pozostaje przytwierdzony do włókien, dopóki nie zostanie ponownie usunięty za pomocą odkurzacza. W ten sposób nie tylko usuwasz nagromadzony brud, ale także ponownie uwalniasz włókna, aby mogły wiązać nowy kurz.

Jeśli szczególnie dotkliwie odczuwasz skutki alergii, możesz również pozbyć się kurzu dzięki dodatkowym środkom pomocniczym. Dzięki współpracy wykładziny Script z ogrzewaniem podłogowym nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować ogrzewanie podłogowe na bazie ciepłej wody. Całopowierzchniowe ogrzewanie od dołu zmienia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach i utrudnia swobodne przemieszczanie się kurzu. Aby zapobiec powstawaniu ładunków elektrycznych w niskiej wilgotności ogrzewanych pomieszczeń, co mogłoby mieć wpływ na urządzenia elektryczne, produkt został również wyposażony w wykończenie antystatyczne. Dodatkowo, miękka powierzchnia użytkowa wykładziny zapewnia silną poprawę dźwięku uderzeniowego, który redukuje dźwięk uderzeniowy nawet o 26 dB. Zapewnia to prywatność w Państwa hotelu lub pozwala gościom Państwa restauracji na spożywanie posiłków w spokoju. Oczywiście, cichy krajobraz dźwiękowy pomaga również w koncentracji w biurze lub zapewnia, że po długim dniu pracy można się wygodnie rozłożyć bez uciążliwego hałasu. Bezpieczeństwo w pomieszczeniach użyteczności publicznej jest zapewnione dzięki tem iż wykładzina jest trudnopalna, co można rozpoznać po przyznaniu jej wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1.

Liczne możliwości aranżacji pomieszczeń dzięki 20 kolorowym dekorom Script

Abyś mógł zaprojektować swoje pokoje zgodnie z własnym gustem, Script jest dostępny w 20 różnych dekorach. Obejmują one szeroką gamę kolorów i obejmują przede wszystkim odcienie, które z jednej strony wyglądają bardzo profesjonalnie, a z drugiej przyjemnie domowo. Obok licznych odcieni brązu, szarości i antracytu można wybrać także przyjemnie miękki beż, na przykład. Jeśli lubisz nieco bardziej kolorowo, znajdziesz również różnorodne dekory w kolorze niebieskim, żółtym, zielonym, czerwonym lub przyjemnej terakocie.

Niezależnie od koloru, wszystkie dekory mają lekko cętkowaną powierzchnię, która urozmaica zwykłą wykładzinę podłogową. Dzieje się tak dzięki karbowanej strukturze wysokiej jakości weluru saksońskiego, która powstaje w wyniku lekkiego skręcenia włókien. Dzięki całkowitej wysokości 6,8 mm wykładzina wydaje się szczególnie kompaktowa i zapewnia przyjemne uczucie pod stopami.

Łatwy w montażu welur - również do samodzielnego montażu

Wielu naszych klientów preferuje produkty do pomieszczeń mieszkalnych, które mogą łatwo zamontować samodzielnie. Wbrew wielu uprzedzeniom, instalacja wykładziny jest również dziecinnie prosta i wymaga jedynie odrobiny umiejętności i przygotowania do udanej instalacji. Co trzeba wziąć pod uwagę wszystko i jakie kroki leżą dokładnie przed tobą, podsumowaliśmy w naszym praktycznym przewodniku do instalacji wykładziny. Należy jednak pamiętać, że jest to ogólny opis procesu instalacji. Może się to jednak nieznacznie różnić w zależności od producenta, dlatego aby zapewnić najlepsze rezultaty, należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta, jeśli różnią się one od naszych.

Balsan Script - wytrzymała wykładzina podłogowa do Państwa pomieszczeń już dostępna w BRICOFLOR!

Chcesz wykorzystać estetyczną powierzchnię Balsan Script do zaprojektowania pomieszczeń według własnego pomysłu? W takim razie już dziś złóż zamówienie w BRICOFLOR, sklepie internetowym, któremu możesz zaufać w kwestii wykładzin ściennych i podłogowych! Przy każdym zakupie mogą Państwo polegać na naszych pierwszorzędnych warunkach i zaoszczędzić pieniądze, na przykład dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymują Państwo nasze produkty po porównywalnie najniższej cenie. Chciałbyś obejrzeć swoje ulubione dekory na żywo? Dzięki naszej usłudze bezpłatnych próbek to żaden problem! Wystarczy wybrać opcję "Zamów próbkę" na odpowiedniej stronie produktu i zamówić próbki informacyjne, które odpowiadają jakości i wyglądowi żądanej podłogi. W przypadku większych zamówień warto zwrócić się bezpośrednio do naszego zespołu serwisowego, który na życzenie chętnie przedstawi Państwu indywidualną ofertę w przypadku określonych ilości zakupu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub oferty, prosimy o kontakt z nami osobiście. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie poprzez naszą infolinię, online poprzez e-mail lub skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej