Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Signature confort+ Dywan na metry– Symbioza designu i funkcjonalności

Trwałość, wzornictwo i kilka niezwykle praktycznych właściwości – kolekcja Balsan Signature Confort + łączy te i wiele innych zalet w tuftowanym kroju krzyżowym, który tylko czeka, by udekorować Twoją podłogę w pomieszczeniu mieszkalnym lub obiektowym, a tym samym w każdej przestrzeni przekształcić się w oazę dobrego samopoczucia.

Dowiedz się więcej

Balsan Signature Confort+

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Balsan Signature Confort+ Jako podstawa stylowego projektu pomieszczenia

Kolekcja Balsan Signature Confort + wyróżnia się niezwykle eleganckim i stylowym designem. Prosty wygląd optycznie podkreślają małe, jasne kropki. Wykładziny dywanowe Balsandostępne na metry w siedmiu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, w tym w ponadczasowych i klasycznych odcieniach niebieskiego i szarego oraz rdzawej czerwieni.

Praktyczne zalety kolekcji Balsan Signature Confort+

Dzięki poliamidowej powierzchni kolekcja Balsan Signature Confort + ma wiele zalet, w tym znaczną trwałość i długowieczność, dzięki czemu możesz cieszyć się wykładziną dywanową nawet po latach intensywnego użytkowania. Ponadto izolacja od dźwięków uderzeniowych 30 dB zapewnia przyjemnie cichą atmosferę.

Zgodnie z wysoką klasą użytkowania 33, kolekcja Balsan Signature Confort + nadaje się do układania w intensywnie uczęszczanych obszarach komercyjnych, gdzie regularne uderzenia kółek od krzeseł nie stanowią problemu dla wykładziny tekstylnej. Antypoślizgowa powierzchnia wykładziny i doskonałe właściwości przeciwpożarowe zgodnie z wysoką klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 zapewniają bezpieczeństwo osobiste. Dodatkowo Twoje urządzenia elektroniczne są chronione przed ładunkami elektrostatycznymi dzięki antystatycznemu wykończeniu wykładziny na metry.

Dywan na metry: Abyś znów mógł odetchnąć z ulgą

Wbrew powszechnemu przekonaniu wykładzina dywanowa na metry to najlepsza opcja dla zdrowego i przyjaznego dla alergików środowiska. Zapobiega rozprzestrzenianiu się w powietrzu drobnych i domowych cząsteczek kurzu. Zamiast tego, dzięki drobnym włóknom wiążącym kurz w powierzchni tekstylnej, przyklejają się one do podłogi, dzięki czemu jakość powietrza w pomieszczeniu wyraźnie się poprawia.

Kolekcja Balsan Signature Confort+ to szybki, bezpieczny i prosty montaż

Nie musisz się martwić o instalację kolekcji Balsan Signature Confort +, ale zanim zaczniesz układać, powinieneś poczynić pewne przygotowania. Z jednej strony powierzchnia musi być sucha, równa, gładka, a przede wszystkim czysta, a nierówności wyrównać szpachlą. W zależności od obszaru, na którym zamierzasz położyć wykładzinę dywanową Balsan na metry, należy zwrócić uwagę na różne rzeczy. Możesz znaleźć bardziej szczegółowe instrukcje i informacje potrzebne do ułożenia kolekcji Balsan Signature Confort + od producenta. Możesz również dowiedzieć się więcej o układaniu dywanów z naszego wpisu na blogu.

Zielony i świadomy z Balsan

Jako międzynarodowy gracz w dziedzinie dywanów na metry, Balsan ponosi wielką odpowiedzialność za naszą planetę i jej zasoby. W rezultacie francuski gigant rynkowy dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu firma Balsan rozważa każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Ponadto w 2013 roku firma osiągnęła swój wieloletni cel pełnego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Ponadto Balsan inwestuje w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Ponadto francuski gigant rynkowy zawsze stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Recykling jest również najwyższym priorytetem w Balsan. Z jednej strony firma korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu oraz opakowań w pełni nadających się do recyklingu. Ponadto Balsan jest zaangażowany w rozwój systemu zwrotu i przetwarzania odpadów. W ramach tej inicjatywy odpady z płytek dywanowych są ponownie wykorzystywane w sposób holistyczny. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Dzięki różnorodnym wysiłkom firmy w aspektach zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska produkty Balsan zostały nagrodzone licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Kolekcja Balsan Signature Confort+: Wysokiej jakości dywan na metry w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Czy przekonały Cię różnorodne zalety kolekcji Balsan Signature Confort +? Następnie poszukaj swojego ulubionego dekoru w naszym sklepie internetowym i zamów go w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR, aby skorzystać z naszych wyjątkowych zalet i ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki umożliwią Ci podjęcie decyzji we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź dywan firmy Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!