szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Balsan Signature - klasyczna i ponadczasowa wykładzina do Państwa pomieszczeń.

Szukasz mocnego dywanu, którego wzór po prostu nigdy nie wyjdzie z mody? W takim razie kolekcja Balsan Signature jest właśnie dla Ciebie! Tekstylna wykładzina podłogowa łączy w sobie wysoki standard estetyczny z licznymi właściwościami, które umożliwiają jej różnorodne zastosowanie. Oczywiście, opowiemy Ci o wszystkich zaletach tej kolekcji!

Balsan Signature - klasyczna i ponadczasowa wykładzina do Państwa pomieszczeń.

Szukasz mocnego dywanu, którego wzór po prostu nigdy nie wyjdzie z mody? W takim razie kolekcja Balsan Signa…

czytaj więcej
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
152,78 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Idealna do miejsc o dużym natężeniu ruchu - wykładzina Balsan

Jeśli szukają Państwo wykładziny podłogowej, która wytrzyma duże obciążenia, nie zawsze od razu natkną się Państwo na wykładziny Balsan. Jednak o tym, że podłoga ta jest w stanie wytrzymać obciążenia nawet w najbardziej obciążonych miejscach, świadczy jej wysoka klasa ścieralności 33, która pozwala na montaż niemal wszędzie. W przypadku intensywnie użytkowanych obszarów komercyjnych mogą to być hotele, restauracje, sklepy lub biura. Oczywiście produkt spełniający te wymagania można również bez problemu zainstalować we własnym domu. Signature stworzy relaksującą atmosferę w Twojej sypialni lub salonie, ale jest również idealna do miejsc w Twoim domu, z którymi tradycyjna wykładzina sobie nie radzi. Mogą to być na przykład przedpokoje, ale kolekcja ta doskonale nadaje się również do dekoracji prywatnego gabinetu.

To, że podłoga może wytrzymać tak wiele i jednocześnie sprawia wrażenie domowej, jest głównie zasługą materiału, który francuska firma zastosowała do produkcji tekstylnej wykładziny podłogowej. Powierzchnia użytkowa składa się w 100% z poliamidu, wysokiej jakości materiału przędzy, który posiada najbardziej zróżnicowane właściwości. Na przykład ma wysoką odporność na ścieranie co utrudnia powstawanie linii biegnących i resztek odcisków, a jednocześnie jest przyjemnie miękka w dotyku. Zanieczyszczenia z trudem wnikają w głębsze struktury materiału, a kolory odtwarzane są w sposób mocny i autentyczny. Oprócz podstawowych właściwości materiału, Balsan wzbogacił kolekcję o wykończenie powierzchni Balsan protect. Balsan protect nakłada na włókna dodatkową warstwę ochronną, która jeszcze bardziej utrudnia przedostawanie się do nich zanieczyszczeń. Jednak tego wykończenia nie można zobaczyć, powąchać ani poczuć i jest ono zauważalne tylko po przez efekt. Dzięki temu jest idealnym uzupełnieniem Twojej podłogi!

Ze względu na mocny materiał i folię ochronną, konserwacja Signature jest odpowiednio łatwa. W codziennym użytkowaniu często wystarcza regularne czyszczenie wykładziny zwykłym odkurzaczem. Jednak w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania, warto również rozważyć od czasu do czasu profesjonalne czyszczenie, które nie tylko czyści materiał, ale również bezpośrednio go konserwuje.

Lepsza jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki odpowiedniej podłodze

Jednak wykładzina Balsan oferuje znacznie więcej niż tylko wytrzymałą powierzchnię podłogi. Jej właściwości zapewniają również większy komfort, a czasem nawet pozytywnie wpływają na zdrowie. Zwłaszcza tekstylne wykładziny podłogowe są znane z tego, że wiążą kurz domowy i drobne cząsteczki pyłu z włóknami. W ten sposób znacznie zmniejszają ilość kurzu w pomieszczeniach, co może być szczególnie korzystne, jeśli cierpisz na alergie na kurz lub jesteś po prostu wrażliwy na kurz. Ale nawet jeśli nie odczuwasz dyskomfortu z powodu kurzu, powietrze bez kurzu jest o wiele przyjemniejsze. Jednocześnie pomaga lepiej się zrelaksować. Pył pozostaje przyczepiony do włókien aż do momentu jego usunięcia. Można to zrobić za pomocą zwykłego odkurzacza. W ten sposób nie tylko czyścimy podłogę, ale także stwarzamy nowe możliwości przylegania nowych cząsteczek kurzu do włókien.

Dla tych z Państwa, którzy szczególnie odczuwają dyskomfort związany z alergią na kurz, polecamy zastosowanie ogrzewania podłogowego na bazie ciepłej wody. Fakt, że ciepło unosi się od dołu, zmienia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, utrudniając kurzowi swobodne przemieszczanie się po pokoju. To dodatkowo ogranicza rozprzestrzenianie się kurzu i pozwala Państwu znów swobodnie oddychać. Dobrze więc, że Balsan Signature bez problemu można połączyć z ogrzewaniem podłogowym. Kolekcja została również wyposażona w antystatyczne wykończenie, aby zagwarantować, że podczas chodzenia po podłodze w ogrzewanych pomieszczeniach o niskiej wilgotności nie będą generowane ładunki elektryczne. Trudnopalny materiał, który spełnia wymogi wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 i charakteryzuje się niewielkim wydzielaniem dymu w razie pożaru, zapewnia dalsze bezpieczeństwo. Z drugiej strony, wysoki poziom izolacji akustycznej, który redukuje dźwięk uderzenia o 25 dB, zapewnia cichy hałas w tle.

Kolekcja jest również dostępna z dodatkowym, izolującym podłożem filcowym Balsan Confort+, które oferuje dalsze ulepszenia w zakresie komfortu chodzenia, izolacji dźwięków uderzeniowych i stabilności wymiarowej. Proszę zwrócić uwagę, że różne podkłady czasami dają różne wartości. Na przykład, Confort+ oferuje znacznie wyższe pochłanianie dźwięku, ale podkład ten nie nadaje się do ogrzewania podłogowego. Wymiary takie jak waga całkowita czy wysokość stosu mogą się również różnić.

Szykowne wzornictwo z delikatnym, poprzecznie ciętym welurem zapewnia ekscytujący wygląd

Balsan Signature jest dostępny w nie mniej niż 17 różnych odcieniach kolorystycznych, od nowoczesnych i kolorowych po neutralne i ponadczasowe, do indywidualnego wyposażenia Państwa pomieszczeń. Jasne odcienie beżu i brązu, a także na przykład szare dekory zapewniają profesjonalny wygląd i nadają się szczególnie do biura. Z kolei dla kolorowej dekoracji dostępne są liczne odcienie czerwieni i błękitu, które pozwalają nawet na ułożenie pomarańczowej podłogi. Powierzchnia tuftowanych welurów Cross-Over Cut Velours wykazuje szeroką powierzchnię, która jest regularnie przeplatana jasnymi wstawkami. W rezultacie daje to wrażenie cętkowanej kolorystyki, a także zawsze daje oku coś nowego do oglądania.

Możesz również łatwo zainstalować wykładzinę samodzielnie, korzystając z poniższych instrukcji instalacji.

Podczas gdy użytkownicy biur czy hoteli chętnie korzystają z pomocy profesjonalistów przy układaniu wykładzin, wykładzina dywanowa Signature doskonale nadaje się do samodzielnego montażu. Jednakże, ludzie często niechętnie instalują tekstylne pokrycia podłogowe samodzielnie, ponieważ nie są pewni procesu mocowania. Dla Państwa informacji, w naszej praktycznej instrukcji montażu wykładziny dywanowej zestawiliśmy narzędzia potrzebne do instalacji oraz czynności, które należy wykonać podczas instalacji. W ten sposób możesz sam sprawdzić, czy chcesz odważyć się na samodzielne wykonanie instalacji. Należy jednak pamiętać, że niniejsza instrukcja służy przede wszystkim jako przegląd i może częściowo różnić się od instrukcji danego producenta. W takim przypadku należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

Balsan Signature - zamów już teraz w BRICOFLOR wyjątkową i wytrzymałą wykładzinę!

Czy tak samo jak my jesteś zachwycony wytrzymałym dywanem z szykownym, poprzecznie ciętym welurem? Zamów Balsan Signature już dziś w BRICOFLOR, sklepie internetowym, któremu możesz zaufać w kwestii wykładzin ściennych i podłogowych! Zapewnij sobie doskonałe warunki przy zamówieniu u nas, a czasem nawet zaoszczędzić pieniądze! Czy znasz już np. naszą sprawdzoną gwarancję najlepszej ceny, dzięki której zawsze płacisz u nas najniższą cenę? Lub skorzystaj z naszego serwisu bezpłatnych próbek i poproś o próbki informacyjne, które następnie wyślemy bezpośrednio do Twojego domu. Przekonajcie się Państwo osobiście o jakości i wyglądzie naszych produktów i zamawiajcie tylko wtedy, gdy jesteście naprawdę zadowoleni! Przy większych zamówieniach chętnie przygotujemy dla Państwa na życzenie indywidualną ofertę, w której mogą Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! Chętnie doradzimy Państwu również osobiście. Dlatego jesteśmy zawsze do dyspozycji telefonicznie poprzez naszą infolinię, online poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez nasz formularz kontaktowy. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej