szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Balsan Sublime - wysublimowana wykładzina dla Twoich pomieszczeń

Szukasz wyjątkowo wdzięcznego dywanu do zastosowania w różnych pomieszczeniach? Odkryj Balsan Sublime już teraz i wprowadź nieporównywalnie miękką wykładzinę podłogową do swoich własnych czterech ścian! Wykładzina tekstylna nie tylko zapewnia przyjemną atmosferę, ale posiada również wiele właściwości, które zapewniają wyjątkowe poczucie komfortu.

Balsan Sublime - wysublimowana wykładzina dla Twoich pomieszczeń

Szukasz wyjątkowo wdzięcznego dywanu do zastosowania w różnych pomieszczeniach? Odkryj Balsan Sublime już teraz i w…

czytaj więcej

Podłoga dywanowa

Balsan Sublime "150 Paon"
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Sublime "750 Musc"
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Podłoga dywanowa

Balsan Sublime "760 Moka"
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
265,28 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Wykładziny dywanowe Balsan - wytrzymały podkład dzięki najwyższej jakości

Ze względu na swoje różnorodne zalety, wykładziny Balsan mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Znajduje to odzwierciedlenie między innymi w klasach o wysokim stopniu wykorzystania: jest to klasa 32 do użytku komercyjnego i klasa 23 do użytku prywatnego.. Sublime może być zatem stosowany zarówno w przeciętnie użytkowanych pomieszczeniach komercyjnych, jak i w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach domowych. Do przeciętnie wykorzystywanej powierzchni obiektu należą takie miejsca zastosowania jak biuro, restauracje, mniejsze powierzchnie sprzedażowe czy też podłoże w pokojach hotelowych. Kolekcja ta cieszy się szczególnym zainteresowaniem w sektorze hotelarskim, gdzie połączenie domowego komfortu i trwałości jest bardzo pożądane. Ale właśnie dlatego Sublime można również umieścić w swoich własnych czterech ścianach. Oprócz klasycznych obszarów zastosowania, takich jak sypialnia czy salon, możesz wykorzystać ten wytrzymały materiał również w bardziej intensywnie użytkowanych miejscach w Twoim domu. Dotyczy to na przykład stref wejściowych lub prywatnego gabinetu.

Dla tak wszechstronnej powierzchni, Balsan używa tylko najwyższej jakości materiału i wykonuje powierzchnię w 100% z poliamidu. Poliamid jest uważany za szczególnie wytrzymały i posiada doskonałe właściwości ścierne, które pozwalają na uniknięcie lekkiego tworzenia się linii biegnących, jak również pozostałości odcisków. Ponadto włókna te brudzą się z trudem i odtwarzają kolory w sposób żywy i autentyczny. Dzięki wysokiej światłoodporności kolory te również niezwykle wolno blakną, co czyni ten produkt szczególnie trwałym. Materiał ten sprawia, że kolekcja jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dzięki temu doskonale nadaje się do wszystkich miejsc, które powinny sprawiać wrażenie trwale wypielęgnowanych. Często wystarcza usunięcie prostych zanieczyszczeń za pomocą zwykłego odkurzacza. W ten sposób można szybko przygotować się na wizytę klientów lub usunąć ostatnie zabrudzenia na pięć minut przed przybyciem gości.

Wreszcie oddychaj spokojnie - nawet jako alergik

Ale Sublime ma o wiele więcej zalet niż tylko solidną powierzchnię użytkową. Raczej łączy w sobie wiele różnych zalet, które mogą też mieć nawet pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Przede wszystkim udowodniono, że efekt wiązania kurzu przez kolekcję poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak dlatego, że włókna są w stanie związać ze sobą cząsteczki kurzu domowego i drobnego, zapobiegając w ten sposób ich uwalnianiu do powietrza w większych ilościach. Jeśli cierpisz z powodu skutków alergii na kurz, skorzystaj z instalacji Sublime. Ale nawet jeśli nie masz alergii, możesz zrelaksować się w mniej dusznym powietrzu lub lepiej skoncentrować się w biurze. Związany pył można łatwo usunąć za pomocą odkurzacza.

Jeśli bardzo cierpisz z powodu dyskomfortu związanego z alergią, proponujemy zastanowić się nad zastosowaniem ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie na całej powierzchni zmienia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, utrudniając kurzowi swobodne przemieszczanie się i rozpraszanie. Połączenie Balsan Sublime z wodnym ogrzewaniem podłogowym nie stanowi żadnego problemu. To prosty sposób, aby położyć kres alergii! Aby zapobiec gromadzeniu się ładunków elektrycznych w pomieszczeniach ogrzewanych o niskiej wilgotności, podłoga została również pokryta powłoką antystatycznąWysoki stopień ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, który oznacza, że wykładzina tekstylna jest trudnopalna i charakteryzuje się niskim poziomem dymienia, zapewnia Państwu dalsze bezpieczeństwo. Na koniec chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na wyjątkowo wysoką izolacyjność akustyczną miękkiej powierzchni. Redukuje to dźwięk uderzeniowy o całe 34 dB i zapewnia w ten sposób przyjemnie cichy hałas w tle. Jest to nie tylko pomocne w utrzymaniu porządku w domu, w biurze pracuje się o wiele przyjemniej, a w hotelu jest to niezbędne, aby zapewnić prywatność gościom.

Dziesięć ciepłych, przytulnych dekorów do indywidualnego kształtowania pomieszczeń z Sublime.

Oprócz doskonałych właściwości technicznych, Sublime ma również wiele do zaoferowania pod względem wizualnym. Dzięki dziesięciu różnym dekorom w delikatnych, przytulnych kolorach, kolekcja ta zapewnia niezwykły wystrój Twoich pomieszczeń. Paleta kolorów obejmuje głównie odcienie beżu i brązu, ale szarawe lub zielonkawe warianty pozwalają również na elastyczne umeblowanie. Powierzchnia została wykonana z miękkiego weluru saksońskiego. Velour, po francusku aksamit, jest uważany za szczególnie miękki i wygodny. Z ciężarem runa 1430 g/m² i całkowitą grubością 12,9 mm Sublime odpowiada bardzo wysokiej klasie luksusu 5, która w dotyku jest przyjemna dla skóry. Ta specjalna wersja weluru składa się z poskręcanych włókien, po których przyjemnie się chodzi. Zapobiegają one powstawaniu śladów biegania. Skręcone włókna nadają również powierzchni lekko cętkowany wygląd, co sprawia, że wykładzina wydaje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Oto jak możesz zainstalować swoją nową wykładzinę podłogową samodzielnie, szybko i bez większych komplikacji

Czy jesteś jednym z tych ludzi, którzy lubią brac sprawy w swoje ręce, jeśli chodzi o proste prace remontowe? Nie ma przecież powodu, by rezygnować z wykładziny! Jednak ludzie często wzbraniają się przed samodzielnym przyklejaniem wykładziny dywanowej i wolą zdecydować się na twarde wykładziny. Dlatego w przewodniku układania wykładzin podsumowaliśmy, jak można samodzielnie układać wykładziny tekstylne i jakie materiały są do tego potrzebne. Należy jednak pamiętać, że jest to tylko ogólny przegląd. Instalacja powinna być zawsze wykonywana zgodnie z instrukcjami producenta. Jeśli różnią się one od naszych, w razie wątpliwości należy postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi danego produktu, aby osiągnąć najlepszy rezultat.

Balsan Sublime - zamów już teraz w BRICOFLOR wyjątkową miękką wykładzinę!

Chcielibyście Państwo zanurzyć stopy w miękkiej powierzchni Balsanu Sublime i nie możecie się już doczekać rozpoczęcia prac remontowych? Już dziś zamów w BRICOFLOR, zaufanym sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, swoją nową podłogę w doskonałych warunkach. Zaoszczędź pieniądze dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny i kup swoją wymarzoną podłogę w najlepszej cenie! Jeśli chcieliby Państwo osobiście zapoznać się z kolekcją, polecamy naszą usługę bezpłatnych próbek, dzięki której mogą Państwo zamówić informacyjne próbki swoich ulubionych dekorów. Zamawiaj tylko wtedy, gdy jesteś naprawdę pewien, że znalazłeś właściwą podłogę dla swojego projektu. W przypadku większych zamówień, np. w celu wyposażenia w produkt całych kompleksów budynków, chętnie przedstawimy Państwu na życzenie indywidualną ofertę, dzięki której zaoszczędzą Państwo jeszcze więcej pieniędzy. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub skorzystać z naszego wygodnego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej