Balsan Sweet Dreams - przytulna wykładzina do sypialni

Odkryj już teraz niezwykle miękką i delikatną kolekcję Balsan Sweet Dreams i zapewnij sobie dywan, który oczaruje z…

czytaj więcej
1 - 20 z 23 Produkty

Słodki sen, nawet gdy nie śpisz - Sweet Dreams

Dzięki swojej delikatnej welurowej powierzchni i klasie 22, ten dywan Balsan został zaprojektowany tylko w jednym celu: aby uświetnić podłogę w Twojej sypialni! Twoje stopy znajdą przyjemną powłokę o warstwie runa o grubości 7,7 mm, która w dotyku jest przyjemna dla skóry i rozpieszcza zmysły. Poranne wstawanie lewą nogą jest prawie niemożliwe, gdy podnosisz nogi z łóżka i natychmiast wita Cię miękka powierzchnia dywanu. Zwłaszcza w mroźnych zimowych miesiącach wstawanie jest o wiele łatwiejsze, podczas gdy w lecie będziesz chciał chodzić tylko boso. Klasa użytkowania 22 dopuszcza również stosowanie w umiarkowanie obciążonych pomieszczeniach mieszkalnych, co również umożliwia zainstalowanie Sweet Dreams w Twoim salonie. Tam również pomoże Ci się zrelaksować w ciągu dnia i pozwoli zapomnieć o stresach dnia.

Powierzchnia użytkowa została wykonana z wysokiej jakości poliamidu, materiału przędzy o doskonałych właściwościach, co już wiele mówi o jakości produktu. Poliamid jest uważany za bardzo wytrzymały, bez konieczności rezygnacji z komfortu użytkowania. Na przykład wykazuje wyjątkowo dobrą odporność na ścieranie, co zwykle wyraża się w tym, że odciski lub ślady po przebiegu praktycznie nie powstają. Ponadto włókna nie ulegają łatwo zabrudzeniu, a jednocześnie autentycznie i mocno odtwarzają odcienie, w których są barwione. Odporne włókna ułatwiają również konserwację wykładziny podłogowej. Często wystarczy po prostu odkurzyć tekstylną wykładzinę podłogową. W ten sposób można usunąć dużą część zabrudzeń, a pomieszczenia odzyskają schludny wygląd bez dużego nakładu pracy. 

Idealnie nadaje się dla alergików: weź głęboki oddech ponownie

Ale poza przyjemnym uczuciem materiału, dywan taki jak Sweet Dreams ma wiele do zaoferowania. Wykładzina dywanowa ma szczególnie dobry wpływ na jakość powietrza w Państwa pomieszczeniach. Dzieje się tak dzięki praktycznym włóknom, które działają jak filtry przeciwpyłowe i wiążą w sobie cząsteczki kurzu domowego i drobnego. Oznacza to, że pył dociera do naszych dróg oddechowych tylko w zredukowanej postaci i możemy wreszcie znów prawidłowo oddychać. Ten efekt jest niewątpliwie korzystny dla nas i jest on wręcz błogosławieństwem dla osób z alergią na kurz! Jeśli więc szczególnie dotkliwie odczuwasz dyskomfort związany z alergią, zainstalowanie Sweet Dreams może okazać się właściwym lekarstwem. Aby podłoga mogła nadążyć za kurzem, należy regularnie usuwać z niej stare zanieczyszczenia. Można to zrobić za pomocą zwykłego odkurzacza, dzięki czemu można jednocześnie usunąć lekkie zanieczyszczenia.

Jeśli trudno jest kontrolować kurz, zalecamy również rozważenie instalacji ogrzewania podłogowego. Równomierne ogrzewanie pomieszczenia od dołu zmienia cyrkulację powietrza i utrudnia przemieszczanie się kurzu. Z tego powodu kolekcja ta posiada również możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego w systemach ciepłej wody, co pozwala na montaż odpowiedniego systemu grzewczego. Aby niski poziom wilgotności nie powodował powstawania ładunków elektrycznych, które mogłyby uszkodzić urządzenia elektryczne, powierzchnia została pokryta powłoką antystatyczną, która zapobiega temu zjawisku. Ponadto wykładzina Balsan spełnia wymogi wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, dzięki czemu jest uznawana za trudnopalną.

Indywidualne możliwości aranżacyjne dzięki wykładzinie Balsan

Komponent wizualny Sweet Dreams pomaga również w codziennym relaksie. Welur jest nie tylko wyjątkowo miękki, ale również wygląda jak prawdziwy dzięki swojemu lekko aksamitnemu połyskowi. Wysokość runa również przyczynia się do przyjemnie miękkiego wyglądu wykładziny, a w zależności od padania światła i kierunku chodzenia, ujawnia ona wyjątkowe struktury, w których chce się zatracić. Aby jakość produktu mówiła sama za siebie, Balsan zdecydował się również na jednokolorowe dekory. W ofercie 22 różnych wykończeń na pewno znajdziesz swój ulubiony kolor! W kolekcji znalazło się wiele przytulnych odcieni, na które składają się głównie jaśniejsze szarości i beże. Dla tych, którzy lubią nieco ciemniejsze kolory, wzory w kolorze antracytu, winnej czerwieni lub ciemnego błękitu są właśnie tym, co pasuje do ich pomieszczeń. Dodatkowo kolekcja dostępna jest również w kolorze mocnej czerwieni lub bladego turkusu, co pozwala na niemal dowolne kształtowanie kolorystyki.

Jak w prosty sposób samodzielnie zainstalować nową podłogę

Pomimo doskonałych właściwości wykładzin dywanowych, wiele osób woli korzystać z porównywalnych twardych wykładzin, które mają proste mechanizmy instalacji. Jednak nawet tekstylne wykładziny podłogowe można w zasadzie dość łatwo zainstalować samemu. Co jest do tego potrzebne i jakie kroki dokładnie przed Państwem stoją, podsumowaliśmy dla Państwa w naszym praktycznym magazynie rzemieślniczym. Największą trudnością, jaką większość osób dostrzega w układaniu podłogi, jest jej mocowanie za pomocą odpowiedniego kleju. Jest to jednak etap końcowy, w którym należy po prostu nawinąć wykładzinę na rozprowadzony klej, więc nie trzeba pracować pod presją czasu, czego wiele osób się obawia. Należy jednak pamiętać, że nasze wskazówki mają charakter wyłącznie informacyjny. Dlatego w razie wątpliwości zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Balsan Sweet Dreams - zamów już teraz w BRICOFLOR puszysty dywan do swojej sypialni!

Czy chciałbyś wyposażyć swoją przestrzeń życiową w miękki dywan z kolekcji Balsan Sweet Dreams? Nie zwlekaj więc dłużej i już dziś zamów swój ulubiony dekor w BRICOFLOR, sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu możesz zaufać! Z nami otrzymasz swoją podłogę w warunkach najwyższej klasy. Na przykład, oszczędzaj pieniądze dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty po najniższej cenie. Jeśli chcieliby Państwo osobiście obejrzeć swoją podłogę, możemy polecić nasz serwis bezpłatnych próbek. Za pomocą tej usługi możesz poprosić o próbki informacyjne swoich ulubionych dekorów, które następnie wyślemy bezpośrednio do Twojego domu. Dlatego nie zamawiaj, dopóki nie będziesz przekonany o jakości i wyglądzie zamówionych sztuk! W przypadku większych zamówień chętnie przedstawimy Państwu na życzenie indywidualną ofertę, w której mogą Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! W przypadku dalszych pytań dotyczących naszych produktów, zamówienia lub zapytania o ofertę, oczywiście chętnie pomożemy Państwu osobiście. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie poprzez naszą infolinię, online poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez nasz praktyczny formularz kontaktowy. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej