Balsan Sydney DD - miękka wykładzina dywanowa z powierzchnią welurową

Czy przywiązujesz dużą wagę do dyskretnego wystroju swoich pomieszczeń i wolisz, aby wysokiej jakości wykończenie i szlach…

czytaj więcej
20 / 27 Produkty

Wykładzina Balsan - idealna do salonu, biura czy hotelu

Ze względu na wysoką klasę użytkowania 32, Sydney DD może być wykorzystywany na wiele sposobów. Pozwala to na przykład na zastosowanie go w średnio uczęszczanej strefie kontraktowej. Mogą to być mniejsze biura, ale także pojedyncze pokoje hotelowe czy mniejsze sklepy. Wytrzymały materiał doskonale nadaje się do intensywnie uczęszczanych pomieszczeń mieszkalnych. Oprócz klasycznych obszarów zastosowania, takich jak sypialnia czy salon, można go również wykorzystać w przedpokoju czy prywatnym gabinecie. Przekonaj się, jak Sydney DD przekształca Twoje pokoje w małą oazę dobrego samopoczucia, a nawet usprawnia miejsce pracy.

Balsan użył wyłącznie materiałów wysokiej jakości, aby zapewnić, że kolekcja jest zarówno przytulna, jak i wystarczająco wytrzymała, aby używać jej nawet w środowiskach kontraktowych. Powierzchnia użytkowa kolekcji wykonana jest w 100% z poliamidu, wysokogatunkowego materiału przędzy, który ma doskonałe właściwości ścierne, a jednocześnie jest przyjemny w dotyku dla dłoni i stóp. Ponadto znana jest z tego, że jest stosunkowo niewrażliwa na zabrudzenia, dlatego podłogę można czyścić bez większych nakładów na konserwację. Naturalne zachowanie się materiału jest również wspierane przez Balsan Protect, ochronne wykończenie powierzchni. Pokrywa ona włókna warstwą ochronną zapobiegającą zabrudzeniom, której nie czuć, ani tym bardziej nie widać, a więc wpływa ona jedynie na łatwość pielęgnacji wykładziny.

Ogólnie rzecz biorąc, dywan jest bardzo łatwy do czyszczenia poprzez odkurzanie go zwykłym odkurzaczem. W ten sposób można rozluźnić i usunąć dużą część brudu. W zależności od miejsca zastosowania i stopnia zabrudzenia nie należy wykluczać profesjonalnego czyszczenia, które usunie nawet ostatnie zabrudzenia.

Oddychaj spokojnie dzięki doskonałym właściwościom wykładziny podłogowej

Oprócz łatwej w pielęgnacji powierzchni, Sydney DD oferuje szereg korzyści, które sprawią, że codzienne życie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Na przykład, można skorzystać z doskonałego wpływu na jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak dlatego, że włókna powierzchni użytkowej wiążą w sobie niezawodnie cząsteczki kurzu domowego i drobnego, co oznacza, że do powietrza dostaje się mniej kurzu. Osoby z alergią na kurz, które szczególnie odczuwają skutki działania kurzu, odnoszą korzyści z zastosowania wykładziny dywanowej. Możesz cieszyć się wolnym od kurzu powietrzem, nawet jeśli nie cierpisz na alergie! Gdy nagromadzi się trochę kurzu, można go usunąć za pomocą zwykłego odkurzacza. W ten sposób tworzysz nowe możliwości, aby móc utrzymać ten pomocny efekt na stałe.

Jeśli chcieliby Państwo jeszcze bardziej ograniczyć przemieszczanie się kurzu, zalecamy również rozważenie zastosowania ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie pomieszczeń od dołu zmienia przepływ powietrza, a tym samym daje kurzowi mniej okazji do rozproszenia się. Dlatego Sydney DD współpracuje z ogrzewaniem podłogowym, co pozwala na łatwe łączenie go z takim systemem ogrzewania opartym na gorącej wodzie.

Aby zapewnić, że przy niskiej wilgotności powietrza nie będą generowane ładunki elektryczne w wyniku tarcia, firma Balsan od razu nadała wykładzinie antystatyczne wykończenie. Ponadto wytrzymuje normalne użytkowanie krzeseł obrotowych i jest uznana za trudnopalną zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Na szczególną uwagę zasługuje również izolacja akustyczna o wartości 24 dB, dzięki której można stworzyć cichy krajobraz dźwiękowy.

Dostępny w 24 różnych kolorach - indywidualny projekt Sydney DD

Ale kolekcja ta ma nie tylko doskonałe właściwości, ale także stwarza estetyczne, a przede wszystkim wysokiej jakości wrażenie, które uwidacznia się dzięki miękkiej welurowej powierzchni. Velours, po francusku aksamit, jest uważany za bardzo miękki i przyjemny w dotyku dla dłoni i stóp. Leżące blisko siebie włókna tworzą zwarty efekt i nadają pomieszczeniom dodatkową głębię.

Sydney DD jest dostępny w 24 różnych kolorach, co pozwala na indywidualne zaprojektowanie przestrzeni życiowej zgodnie z Twoimi życzeniami. Dla bardziej klasycznego i neutralnego wyglądu polecamy na przykład powściągliwe odcienie szarości i brązu, ale także dekory w kolorze ciemnego antracytu do czerni. Ponadto w ofercie znajdują się liczne warianty w jaśniejszych odcieniach beżu, dzięki którym przestrzeń mieszkalna może stać się szczególnie przytulna. Jeśli z kolei chcesz, aby Twoje pokoje błyszczały kolorową różnorodnością, masz również możliwość oparcia się na różnych niuansach kolorów niebieskiego, czerwonego lub zielonego, które zawierają nawet turkusowe lub fioletowe tony. Monochromatyczny welur jest również popularny jako uzupełnienie i tworzy atrakcyjny wygląd w połączeniu z innymi kolekcjami.

Łatwy montaż nowej wykładziny podłogowej - nawet bez pomocy profesjonalisty

Nawet jeśli lubisz samodzielnie wykonywać prace remontowe, nie musisz od razu wykluczać zakupu wykładziny dywanowej. Przy odrobinie wprawy można układać materiał z rolki samemu! W naszym podręcznym magazynie dla majsterkowiczów zebraliśmy narzędzia, których będziesz potrzebować, oraz dokładne kroki, które przed Tobą stoją. Należy jednak pamiętać, że nasze instrukcje mają służyć raczej jako przewodnik. W razie wątpliwości należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami i wskazówkami producenta, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Balsan Sydney DD - wysokiej jakości wykładzina welurowa już dostępna w BRICOFLOR!

Czy chcielibyście Państwo zainstalować w swoich pomieszczeniach miękki i wysokiej jakości welur Balsan Sydney DD? Już dziś zamówcie Państwo wykładzinę bezpośrednio w BRICOFLOR i zapewnijcie sobie wykładzinę w najwyższej jakości. Dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, otrzymasz nasz asortyment po najniższej porównywalnej cenie. Jeśli chcesz osobiście przyjrzeć się wybranym przez siebie dekorom, możesz zamówić próbki informacyjne za pośrednictwem naszego serwisu bezpłatnych próbek. Następnie wyślemy je bezpośrednio do Twojego domu, gdzie możesz poświęcić swój czas, aby przekonać się o wyglądzie i jakości naszych produktów. Na życzenie chętnie przedstawimy Ci również indywidualną ofertę, w której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Proszę jednak pamiętać, że taka oferta jest możliwa tylko przy zamówieniu większych ilości. Masz pytania dotyczące Twojego zamówienia lub jednego z naszych produktów? W takim razie jesteśmy do Państwa dyspozycji! W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie poprzez naszą infolinię, online poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez nasz praktyczny formularz kontaktowy. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej