Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Vorwerk Essential Line – Wykładzina w niezwykle wysokiej jakości

Wraz z nową linią produktów Vorwerk Essential Line przedsiębiorstwo z siedzibą w Wuppertalu rozpocznie nowy rozdział w swojej historii korporacyjnej od 2018 roku. Podobnie jak w przeszłości, nowe tekstylne wykładziny podłogowe będą oferowane Państwu w przyzwyczajonej, wyjątkowej jakości. Dzięki jeszcze wyraźniejszej klasyfikacji Twojej ulubionej marki, pomagamy Ci wybrać i odkryć właściwą wykładzinę podłogową dla Twoich projektów renowacyjnych.

Dowiedz się więcej

Vorwerk Essential

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Odkryj na nowo wysoką jakość dywanów Vorwerk

Vorwerk chciałby odejść od sztywnych kolekcji i zaprezentować Państwu ekscytujący asortyment. Z tego powodu kategoria ta jest regularnie uzupełniana o nowe produkty, które mają na celu upiększyć Twoją codzienność za pomocą kolejnych wybranych wzorów i funkcji praktycznych.

Ze względu na duży wybór dywanów, istnieje wiele możliwych zastosowań tej linii produktów. Dlatego też to, do czego ostatecznie można wykorzystać swoją ulubioną podłogę, musi być zawsze badane indywidualnie dla każdego przypadku. Wszelkiego rodzaju dywany tekstylne są używane głównie w domu, ale są również popularne w hotelarstwie, gastronomii, domach towarowych i biurach. Duża część tego asortymentu skupia się jednak na części mieszkalnej i dlatego wzbogaca Twój dom szczególnie w sypialniach lub pokojach dziennych, w pokojach dziecięcych lub nawet w prywatnym gabinecie.

W ten sposób mogą Państwo zaprojektować swój lokal indywidualnie i zgodnie z Państwa życzeniem

Linia produktów Essential Line jest dostępna w trzech kategoriach wzornictwa Nature, Classic i Art, które pozwalają na samodzielne zaplanowanie pomieszczeń aż do ostatniego szczegółu. Design Nature w naturalny sposób kładzie duży nacisk na naturalny wygląd oraz na ciepły i przyjazny wygląd Twojego wnętrza. Oczekuj kolorowych i atrakcyjnych tonów z atrakcyjnymi wzorami powierzchni. Klasyczne wzornictwo natomiast zachwyca bardziej wyrazistym designem, który prezentowany jest głównie w bardziej neutralnych kolorach i może być doskonale dopasowany do istniejących mebli. Ci, którzy chcą przełamać istniejące struktury i konwencje, aby raz po raz przyjemnie zaskoczyć siebie i innych, wybierają jednak Art Design, który inspiruje ekscytującymi wzorami i mocnymi kolorami!

Czy to klasyczne produkty w rolkach, czy modułowe płytki dywanowe, wybór należy do Ciebie!

Oprócz tych wzorów, kształt produktu odgrywa obecnie ważną rolę, co również przyczynia się do perfekcyjnego zaprojektowania Państwa lokalu i obiecuje różne zalety. Również w tym przypadku Essential Line nie jest już kolekcją jedynie płytek tekstylnych. Kształt różni się w zależności od produktu i to Ty decydujesz, któremu dekorowi chcesz dać pierwszeństwo.

Vorwerk - unikalny dywan od 1883 r.

Każdy, kto sięga po dywan Vorwerk, ma wiele oczekiwań. Od momentu powstania w 1883 roku nazwa ta jest synonimem najwyższej klasy jakości i kreatywności mody. Ponadto, z biegiem czasu firma zajęła się również kwestiami społecznymi i ekologicznymi i koncentruje się na produkcji, która jest możliwie najbardziej zrównoważona i niskoemisyjna. Z drugiej strony można to zagwarantować tylko przy pomocy najnowszych technologii i procesów, aby mieć pewność, że produkty Vorwerk są zawsze na bieżąco. Oprócz produkcji, same tekstylne wykładziny podłogowe obiecują korzyści zdrowotne. Tak więc etykieta "Life Balance", którą można znaleźć na wielu produktach, oznacza dywan, który został przetestowany na obecność szkodliwych substancji i drobnego pyłu. Zwłaszcza osoby cierpiące na alergię mogą odetchnąć z ulgą dzięki temu oznakowaniu ekologicznemu.

Właściwości techniczne wykładziny Vorwerk

Fakt, że wykładziny tekstylne doskonale nadają się dla alergików, wynika głównie z rodzaju runa, czyli włókien powierzchni użytkowej, które są zdolne do wiązania cząsteczek kurzu ze sobą. Można je szybko i łatwo usunąć za pomocą odkurzacza. Układanie wykładziny Vorwerk oznacza również, że nie trzeba rezygnować z ogrzewania podłogowego. Zwróć uwagę na odpowiedni symbol i ciesz się ciepłą podłogą. W związku z tym, wiele produktów jest również bezpośrednio antystatycznych i zapobiega tworzeniu się ładunków elektrycznych podczas chodzenia po nich. Ponadto, miękka powierzchnia zapewnia przyjemne doznania podczas chodzenia i jest przyjemna dla stawów. Ponadto często redukuje odgłosy kroków, co oznacza, że odgłosy chodzenia są odbierane mniej głośno, nawet bez konieczności stosowania osobnej maty izolacyjnej. Ile z tego jest ostatecznie osiągane, różni się w zależności od produktu.

Odkryj już teraz wielką różnorodność linii Vorwerk Essential Line na BRICOFLOR!

Odkryj liczne produkty Vorwerk Essential Line i zamów swoją wymarzoną podłogę w prosty i wygodny sposób sklepie internetowym BRICOFLOR! Skorzystaj z naszych praktycznych usług i dokonaj zakupu wykładziny podłogowej bez konieczności stawiania nogi z domu. Jeśli chcielibyście Państwo z wyprzedzeniem przejrzeć swój wybór wzorów, w międzyczasie do dyspozycji jest nasza usługa wysyłki próbek. Kiedy już poświęcisz swój czas, aby przekonać się o wyglądzie i jakości materiału, otrzymasz od nas podłogę w uczciwej cenie, dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny! Jeśli zamówienie będzie na duży metraż, chętnie złożymy Państwu indywidualną ofertę, jeśli będzie to możliwe. Więc skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci gdzie tylko możemy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie na naszej gorącej linii lub wysłać nam e-mail online, w którym opiszesz swoje zapytanie. Alternatywnie, można również skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego, abyśmy mogli szybko odpowiedzieć na Państwa pytania. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!