Close icon

Vorwerk Modena – wyjątkowa kolekcja klasyczna z weluru

Wykładziny dywanowe Modena to klasyki welurowe z większej kolekcji Fascination. Przekonują szczególnie świeżą optyk…

czytaj więcej
1 - 20 z 54 Produkty

Wykładziny dywanowe Vorwerk Modena składają się ze 100% przędzy poliamidowej.  Kolekcja oferuje zatem nie tylko szeroką gamę kolorów, ale także gwarantuje wysoki komfort chodzenia. Delikatne powierzchnie welurowe dają wyjątkowe uczucie luksusu, wygody i powierzchnię przyjemną w dotyku. Wykładziny otrzymały klasę luksusowego użytkowania 2. Wykładziny dywanowe Vorwerk Modena są stabilne, o trwałej powierzchni, co umożliwia zastosowanie ich w pomieszczeniach wyposażonych w krzesła i meble na kółkach, a także na schodach. Wykładziny z serii Modena posiadają właściwości antystatyczne oraz odporność na ogień klasyfikacji Cfl-s1. Klasa użyteczności to 32, która umożliwia zastosowanie ich także w pomieszczeniach użytku handlowego. Odkryj możliwości wykładziny Modena, stosując ją w holu, hotelu, restauracji czy butiku.

Wykładziny dywanowe Vorwerk Modena – przyjazne dla środowiska i odpowiednie dla alergików

Kolekcja Vorwerk Modena to posiada wiele pozytywnych i korzystnych właściwości, które znacznie ułatwią Ci życie. Oprócz szerokiej palety barw, wysokiej jakości materiałów i doskonałej konstrukcji, wykładziny Vorwerk zostały oznaczone certyfikatem GUT gwarantującym produkcję przyjazną dla środowiska. Dodatkowo wszystkie wykładziny z produkcji oraz odpady produkcyjne mogą być wykorzystywane wtórnie. TÜV Nord, która zajmuje się potwierdzaniem bezpieczeństwa różnych produktów przekonuje że alergicy mogą korzystać z produktów Vorwerk Morena. Dlaczego? Wykładziny dywanowe Vorwerk redukują osadzanie się brudu i kurzu na powierzchni aż do 50%, dostarczając tym samym przyjemniejsze i zdrowsze powietrze. Astmatycy, alergicy i ludzie z chorobami płuc będą mogli wreszcie zdrowo i spokojnie oddychać.

Jak układać wykładzinę dywanową? To nie takie trudne!

Istnieje wiele sposobów i możliwości na montaż wykładziny dywanowej: w powierzchniach mniejszych niż 20m2 wystarczy rozłożyć wykładzinę. Ten sposób nie sprawdzi się jednak w przypadku pokoju dziecięcego lub biura, w którym używa się mebli na kółkach – tam zaleca się wzmocnić montaż dwustronną taśmą klejącą. Jeśli remontujesz większe pomieszczenie lub schody – zastosuj specjalny klej dyspersyjny. Pamiętaj, aby rozłożyć i rozprostować wykładzinę na minimum kilka godzin przed właściwym montażem. Temperatura w pomieszczeniu nie powinna być niższa niż 17 stopni. Ponieważ wykładziny są zazwyczaj dostępne w szerokości 4m lub 5m, należy wziąć pod uwagę kierunek układania, który zapewni najmniej strat materiału. Usuń stare pokrycie lub jego pozostałości poprzez dokładne czyszczenie powierzchni. Wysusz ją i pozbądź się wszelkich resztek kleju i kurzu. Następnie dotnij wykładzinę do wymiarów Twojego pomieszczenia, używając do tego ostrego noża. Pod koniec montażu możesz dodatkowo zainstalować listwy, jeśli to konieczne.  Układanie wykładziny dywanowej nie musi być skomplikowane i czasochłonne. Zastosuj się do naszych wskazówek oraz instrukcji producenta, a szybko osiągniesz zamierzony efekt i zakończysz remont.

Zakup wykładziny dywanowej Vorwerk Modena w sklepie internetowym BRICOFLOR

Sklep Internetowy BRICOFLOR oferuje wykładziny w najlepszej cenie. Zamów łatwe w montowaniu produkty, dzięki którym szybko zmienisz wygląd Twojego pomieszczenia. Doskonała jakość produktów oraz wiele możliwości zastosowań pozytywnie Cię zaskoczy. Jeśli masz pytania, skonsultuj się z naszym Działem Obsługi Klienta - telefonicznie lub mailowo – pomożemy Ci w zakupach lub dobraniu odpowiedniego produktu. Jeśli ciężko Ci podjąć decyzję, skorzystaj z naszej usługi darmowej próbki i obejrzyj interesujący Cię wzór spokojnie w domu, a następnie zamów odpowiedni produkt. Wystarczy kilka kliknięć, a my dostarczymy wykładzinę pod wskazany adres. Sklep BRICOFLOR dostępny jest dla Ciebie o każdej porze.

Plus icon czytaj więcej