20 / 152 Produkty

Dywany subtelne i eleganckie - Kolekcja Vorwerk Passion

Dywany z wysokiej jakości kolekcji Vorwerk Passion charakteryzują się ekskluzywnymi, subtelnymi kolorami z plamistą strukturą, które z łatwością zmieszczą się w każdym pomieszczeniu i dopełnią każde wnętrze. Szeroki wybór dywanów charakteryzuje się klasycznymi wzorami w odcieniach ziemi oraz nowoczesnymi kolorami akcentującymi, takimi jak turkus. Dzięki szerokiej gamie kolorów, na pewno znajdziesz w katalogu Vorwerk  kolor wykładziny pasujący do Twojej wizji wnętrza!

Wykładzina dywanowa Vorwerk - Ekologiczna i odporna

Od kolekcji Passion firmy Vorwerk można oczekiwać wysokiej jakości produktu dzięki 100% poliamidowej warstwie lakieru poliestrowego - przędzy o wyjątkowych właściwościach, która obiecuje maksymalny komfort w codziennym użytkowaniu. Poliamid charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, co pozwala cieszyć się elastycznością wykładziny oraz wysoką trwałością koloru, zapewniając, że dekory lśnią w pełnej krasie. Dzięki programowi "Eco Balance" firma Vorwerk zrealizowała swoje pragnienie bardziej zrównoważonego procesu produkcji. Firma jest prawdziwie zaangażowana w sprawy społeczne, jak również w produkcję dywanów przyjaznych dla środowiska. Stanowi to znak jakości wykładzin dywanowych wolnych od zanieczyszczeń, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wykładziny te są wolne od szkodliwych emisji i nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, dywany Vorwerk charakteryzują się doskonałym wiązaniem drobnego pyłu, które poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, co jest szczególnie korzystne dla alergików.

Prawdziwa pasja w kolekcji Vorwerk Passion 1005

Kolekcja Vorwerk Passion 1005 przedstawia kolekcję dywanów, która oferuje dobrą relację jakości do ceny, odpowiednią dla Twojego domu. Dzięki klasie użytkowej 23 może być używana w intensywnie uczęszczanych pomieszczeniach mieszkalnych, co oznacza, że dywanem z tej kolekcji możesz wyposażyć pokoje w całym swoim domu. Właściwości antystatyczne i fakt, że dywany są dostosowane do jeżdżenia po nich na krzesłach obrotowych sprawiają, że jest to doskonały wybór na wykładzinę biurową.

Przytulna atmosfera z Vorwerk Passion 1001

Kolekcja Vorwerk Passion 1001 oferuje szczególnie luksusowe wyposażenie domu. Gruba na 7,5 mm warstwa ochronna z miękkim frontem delikatnie przylega do stóp i tworzy przyjemną powierzchnię, do której zawsze z przyjemnością wejdziesz. Jest to wzmocnione wyjątkową klasą luksusu 4. Dla nadania dodatkowej estetyki wykładzina dywanowa posiada lekko połyskliwy połysk, który podkreśla wysokiej jakości wygląd. Dzięki klasie użytkowej 23, kolekcję można stosować w całym domu, nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu!

Funkcjonalność spotyka się z kolorem w kolekcji Vorwerk Passion 1000

Linia Vorwerk Passion posiada również kolekcję pierwszorzędnych kolekcji dla sektora komercyjnego - Vorwerk Passion 1000. Dzięki klasie użytkowej 32 może być stosowana w obszarach komercyjnych o małym i średnim natężeniu ruchu, takich jak pokoje projektowe, hotele lub małe sklepy. Dywany te są nie tylko trwałe, ale także wyposażone w warstwę wierzchnią z weluru, dzięki czemu są miękkie i wygodne w chodzeniu, w porównaniu z innymi dywanami klasy handlowej. Dużą zaletą wykładziny Vorwerk Passion 1000 jest to, że przyczynia się ona do stworzenia cichej atmosfery pomieszczenia, ponieważ redukuje dźwięk uderzenia nawet do 29dB.

Dywan od Vorwerk Passion - Montaż

Kolekcja dywanów Passion firmy Vorwerk nadaje się przede wszystkim do klejenia na całej powierzchni. Rodzaj kleju, którego potrzebujesz, zależy w szczególności od rodzaju powłoki spodniej. Dlatego przed położeniem nowej wykładziny należy zapoznać się z instrukcją producenta. Producent dostarcza Państwu instrukcje montażu, które zawierają najważniejsze informacje. Niezależnie od tego, którą wykładzinę z tej linii wybierzesz, możesz zapewnić sobie dodatkowy komfort, łącząc ją z ogrzewaniem podłogowym.

Odkryj wykładziny pierwszej klasy z Vorwerk Passion teraz z BRICOFLOR!

Z Vorwerk Passion otrzymujesz prawdziwą jakość "Made in Germany". W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie kolekcje linii w doskonałej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Aby pomóc Państwu w wyborze ulubionego wzoru, oferujemy dostawę próbek. Dzięki temu mogą Państwo zamówić próbki jednego lub kilku dekorów, które odpowiadają Państwa gustom. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem dużego metrażu, możesz otrzymać od nas indywidualną ofertę. W takim przypadku wystarczy się z nami skontaktować - telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Nasze fachowe doradztwo chętnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego produktu.

Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej