Vorwerk Superior – wykładzina spełniająca najwyższe wymagania

Każdy, kto kupuje dywan Vorwerk, oczekuje eleganckiego wzornictwa i wyjątkowej jakości. Ta obietnica będzie kontynuowana od 2…
czytaj więcej
20 / 439 Produkty

Dywan od Vorwerk odkrywany ciągle na nowo

Dzięki nowej linii produktów firma Vorwerk sama robi krok w przyszłość i chce zdystansować się od starej zasady impasu w kolekcjach. Dlatego zamiast ciągle prezentować nowe kolekcje, należy stale odnawiać asortyment, aby elastycznie dostosowywać się do aktualnych trendów. Zatrzymuj się więc regularnie i odkrywaj na nowo Vorwerk Superior!

Ze względu na stale zmieniające się produkty oferta nie ma konkretnych obszarów zastosowań. Jeśli podoba Ci się projekt, musisz indywidualnie zdecydować, czy nadaje się on do Twojego projektu renowacji. Można jednak oczekiwać wyboru materiału i obróbki, który spełni nawet najwyższe wymagania i dzięki temu będzie można go elastycznie układać w najróżniejszych sytuacjach. Ogólnie rzecz biorąc, różne klasy użytkowania pokazują, jakie obciążenia może wytrzymać produkt. Dywany klasy 21 nadają się do pomieszczeń mieszkalnych o małym natężeniu ruchu, natomiast dywany klasy 23 mogą być używane w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu w domu. Z drugiej strony w sektorze komercyjnym skoncentruj się na klasach usług 31-33, które są również używane w mniej lub bardziej uczęszczanych obszarach. Dywany klasy 33 mogą być używane np. w hotelach, restauracjach, szkołach, salonach sprzedaży, ale przede wszystkim w biurach czy na targach.

Indywidualny projekt salonu lub miejsca pracy

Wszystkie produkty w asortymencie są dostępne w trzech wzorach: Nature, Classic i Art, które obiecują wyjątkowy wybór kolorów i wzorów. W każdym wyglądzie cenione są inne detale, dzięki czemu możesz wybierać spośród szerokiej gamy ekscytujących kolorów i kształtów. Jak już sugeruje kategoria Natura, nacisk kładziony jest na naturalne odwzorowanie kolorów i wzorów. Spodziewaj się mocnych tonów, stylowych przejść kolorystycznych, a przede wszystkim naturalnych dekorów. W przeciwieństwie do tego, prezentuje się klasyczny design. Tutaj dynamiczne formy i neutralna kolorystyka zapewniają szczególnie elegancki wygląd Państwa pomieszczeń. Zrób szczególnie poważne wrażenie w biurze lub wybierz wykładzinę dywanową, który będzie doskonałym dodatkiem do Twoich dotychczasowych mebli. Z drugiej strony, urzekający projekt artystyczny jest dla tych, którzy mają dość naturalnych lub ukształtowanych przedstawień. Zerwij ze starymi konwencjami i zaskocz swoich gości urzekającymi obrazami i nowymi perspektywami.

Wyjątkowe wykładziny podłogowe od 1883 – Twój dywan z tradycją

Od momentu założenia firmy Vorwerk w Wuppertalu w 1883 roku, marka jest synonimem najwyższej klasy wykonania i zgodnej z trendami prezentacji wykładzin dywanowych. Dlatego każdy, kto wybierze firmę Vorwerk, oczekuje produktu wysokiej jakości i słusznie! Ponieważ z biegiem czasu tradycyjna firma zachowała swoje wartości, a także podjęła współczesne problemy. Jako popularny pracodawca w regionie, poza kwestiami społecznymi, koncentrujemy się przede wszystkim na produkcji ekologicznej. Aby produkcja była jak najbardziej zrównoważona i niskoemisyjna, wykorzystywane są wyłącznie nowoczesne technologie i procesy, które umożliwiają przede wszystkim produkcję oszczędzającą zasoby. Ale nie tylko produkcja jest przyjazna dla środowiska, same dywany Vorwerk są również prozdrowotne i optymalne dla alergików. Na przykład produkty, które otrzymały oznakowanie ekologiczne, zostały wyraźnie przetestowane pod kątem zanieczyszczeń i drobnego pyłu.

Tych właściwości technicznych możesz oczekiwać od swojego wyrobu tekstylnego

Fakt, że wykładzina dywanowa jest popularną alternatywą dla alergików, wynika z jej praktycznej powierzchni użytkowej. Włókna są w stanie wiązać ze sobą cząsteczki kurzu, a tym samym wyraźnie zmniejszać zawartość pyłu w powietrzu, którym oddychasz. Aby utrzymać ten efekt, wystarczy regularnie czyścić powierzchnię standardowym odkurzaczem. Wiele produktów nadaje się również do wodnego ogrzewania podłogowego, co dodatkowo ogranicza cyrkulację powietrza, a tym samym ogranicza rozprzestrzenianie się kurzu. Podłoga często jest również antystatyczna, dzięki czemu zapobiega powstawaniu ładunków elektrycznych. Miękka powierzchnia amortyzuje również chód i często jednocześnie redukuje odgłos kroków. Zamiast używania oddzielnej maty izolacyjnej, jest ona już zintegrowana z Vorwerk Superior.

Vorwerk Superior – wysokiej jakości dywany dostepne już w BRICOFLOR!

Ty też możesz wreszcie odkryć nową linię produktów Vorwerk Superior i szybko i łatwo zabezpieczyć swoją nową wykładzinę podłogową za pomocą BRICOFLOR. Nie tylko zapewniamy wygodną dostawę podłogi pod Twoje drzwi wejściowe, ale także chcemy, aby Twoje zakupy u nas były jak najbardziej przyjemne dzięki naszym licznym usługom. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz również nasze bezpłatne próbki, dzięki którym możesz zamówić ulubione dekory wprost do swojego domu. Nie spiesz się, aby przekonać się o jakości i wyglądzie produktów i zamawiaj tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony ze swojego wyboru. Gdy już zdecydujesz się na zakup, otrzymasz nasz asortyment w najlepszej cenie dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli chcieliby Państwo od razu zakupić większe ilości, w miarę możliwości z przyjemnością przedstawimy Państwu indywidualną ofertę. Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chciałbyś otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami osobiście. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online poprzez e-mail lub poprzez nasz praktyczny formularz kontaktowy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej