SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Project Floors floors@home/20 "PW 3101"Image maximise icon
Project Floors floors@home/20 "PW 3101"Image maximise icon
Project Floors floors@home/20 "PW 3101"Image maximise icon
Room planner icon
Planer pomieszczeń
Room planner icon
Planer pomieszczeń
89,70 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Project Floors floors@home/20 "PW 3101"

Wysokiej jakości podłogi winylowe czekają na Ciebie w kolekcji samoprzylepnych podłóg winylowych floors@home/20 firmy Project Floors do pomieszczeń mieszkalnych. Designerska podłoga od Project Floors dostępna jest w sumie w 35 dekorach, które dzielą się na 28 wariantów podłóg winylowych o wyglądzie drewna w klasycznym formacie desek oraz 7 wzorów podłóg winylowych o wyglądzie płytek. Dekory płytek są dostępne jako praktyczne płytki winylowe i mają atrakcyjny wygląd kamienia naturalnego i betonu.

Podłoga drewnopodobna oferuje wybór na każdy gust, od jasnoszarych dekorów dębowych, przez uderzająco intensywne wzory z czerwonawym odcieniem, po ciemne, niemal czarne drewno. Rustykalna podłoga winylowa nie tylko niemal doskonale imituje usłojenie prawdziwego drewna, ale również wzór powierzchni może być odczuwalny dotykowo. Oto jak wprowadzasz kawałek natury do swoich czterech ścian dzięki laminatom winylowym od Project Floors floors@home/20. Z kolei winyl o wyglądzie płytki oferuje wzory w kolorze kremowym, jak również jasno- i ciemnoszare, nakrapiane kamienne wyglądy z jakością mineralną i prawie czarnymi strukturami łupkowymi. Podłoga winylowa o wyglądzie kamienia naturalnego jest idealna do gustownej aranżacji kuchni. Również tutaj powierzchnia jest wyczuwalna, tak jak w przypadku kamiennych odpowiedników.

Winylowa podłoga samoprzylepna Project Floors floors@home/20 jest przypisana do klasy użytkowania 22 i jest tym samym doskonale zaprojektowana do normalnego użytkowania w pomieszczeniach prywatnych. Dzięki temu podłoga winylowa idealnie nadaje się do kuchni i przedpokoju, ale także do gabinetu czy salonu. Ale również w obróbce technicznej winyl do klejenia wykazuje się wysoką jakością i precyzją.

Podłoga winylowa o wysokości układania 2 mm i warstwie użytkowej 0,2 mm to szczególnie przyjazna w renowacji wykładzina podłogowa, która jest również antystatyczna, odporna na działanie substancji chemicznych i antypoślizgowa zgodnie z normą R9, a w zależności od dekoru nawet R10. Oprócz możliwości użytkowania krzeseł obrotowych w pomieszczeniach prywatnych, samoprzylepna podłoga winylowa nadaje się również do ogrzewania podłogowego do 28°C i posiada ochronne wykończenie powierzchni PU. Winyl samoprzylepny Project Floors jest produkowany z myślą o trwałości i przyjazności dla środowiska. Przykładowo, produkty producenta zostały wyróżnione etykietą "Indoor Air Comfort Gold" ze względu na niskie wartości emisji. Ponadto, Project Floors gwarantuje użycie materiałów nieszkodliwych dla zdrowia w swojej wysokiej jakości kolekcji Project Floors floors@home/20.

Project Floors floors@home/20 - niedroga kolekcja podłóg winylowych do pomieszczeń mieszkalnych z czynnikiem luksusu!

Dane techniczne
Arrow icon