SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Schatex Living ''2602 Beż''Image maximise icon
Schatex Living ''2602 Beż''Image maximise icon
Schatex Living ''2602 Beż''Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 245 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

(2)
Brand claim
  • Różne wzory
  • Trwałe wykonanie
  • Prosty montaż
  • Gwarancja Najniższej Ceny
-59 %
58.5 za płytkę
24,00 złza płytkę
96,00 zł za m²
OFERTY
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 245 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Schatex Living ''2602 Beż''

Łatwiejsze życie jest możliwe z płytkami z nowej kolekcji Schatex Living! Producent wprowadza na rynek produkt zaawansowany technologicznie, który zachwyca jednocześnie atrakcyjnym wyglądem. Kolekcja Living składa się z dziewięciu wzorów, które nadadzą pomieszczeniom świeżego wyglądu. Paleta barw zawiera kolory od jasnej szarości, przez antracyt po odcienie beży, a także silne barwy w tonacji niebieskiej i ciepłych odcieniach ceglastej czerwieni, które wprost emanują ciepłem i wprowadzają dobrą atmosferę do pomieszczenia. Płytki dywanowe posiadają połyskujące w świetle przędza na powierzchni co potęguje wrażenie luksusu i elegancji. Gęsta, bo w ilości 195 000 pętelek/ m², przędza z polipropylenu sprawia, że powierzchnia płytek jest wyjątkowo wytrzymała.

Wykładzina Schatex Living jest antystatyczna i ma doskonałe własności wygłuszające (0.10 m²K/W). Nowoczesne podłoże wzmocnione warstwą włókien szklanych zapewnia stabilność oraz trwałość płytek. Dodatkowo opatentowana technologia zatrzymywania kurzu sprawia, że powietrze w pomieszczeniu będzie zdrowsze i przyjemniejsze. Dlatego to świetne rozwiązanie nawet dla najwrażliwszych użytkowników oraz alergików. Płytki wystarczy regularnie odkurzać, aby na długo pozostały w swojej pierwotnej kondycji.

Montaż przebiega bez użycia kleju czy innych środków mocujących. Wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, wyrównać je i wyczyścić, a następnie swobodnie układać płytki, które będą stabilnie trzymać się gruntu. Polecamy rozpoczęcie instalacji od środka pomieszczenia – w ten sposób unikniesz nieprawidłowego dopasowania płytek do pomieszczenia. Sekret tego łatwego montażu tkwi w zwiększonej masie całkowitej (3900 g/m2), która sprawia, że elementy nie wymagają klejenia. Dużą zaletą tego sposobu montażu jest fakt, że w razie uszkodzenia lub zabrudzenia jednej z płytek, możesz ją wymienić lub zdemontować w dowolnym momencie, bez potrzeby przeprowadzania generalnego remontu. Jest to także ulubione rozwiązanie wystawców, którzy muszą szybko zamontować i zdemontować swoją podłogę, a także łatwo przechować ją na następną okazję.

Płytki dywanowe Schatex są dostępne w ergonomicznym rozmiarze 50x50 cm. Ten wygodny format pozwoli Ci na szybki montaż bez dużej straty materiału.

Dane techniczne
Arrow icon