SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Schatex Noblesse "2917 Jasnoszary"Image maximise icon
Schatex Noblesse "2917 Jasnoszary"Image maximise icon
Schatex Noblesse "2917 Jasnoszary"Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 42 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • Stylowe płytki dywanowe w jakości weluru
  • Szczególnie komfortowe (klasa luksusowa 5)
  • Łatwe układanie bez użycia kleju
  • Możliwość łączenia wariantów dekorów
  • Możliwość połączenia z ogrzewaniem podłogowym
-42 %
81 za płytkę
47,00 złza płytkę
188,00 zł za m²
OFERTY
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 12 płytki dywanowe
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 12 płytki dywanowe
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

10-14 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 42 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Schatex Noblesse "2917 Jasnoszary"

W kolekcji Schatex Noblesse czekają na Ciebie aksamitnie miękkie płytki dywanowe o jakości welurowej. Wysokiej jakości płytki dywanowe do samodzielnego układania są idealnie dopasowane do potrzeb intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych (klasa użytkowania 23) i zapewniają większe samopoczucie i komfort, szczególnie w salonie i sypialni. Samoukładające się płytki dywanowe Schatex Noblesse nie tylko minimalizują dźwięki uderzeń i mają działanie termoizolacyjne, ale moduły tekstylne wnoszą również do pomieszczenia eleganckie poczucie komfortu.

Dostępne w ośmiu stylowych kolorach płytki dywanowe Schatex nadają się do zaprojektowania każdego stylu życia. Do wyboru masz paletę sportowych, eleganckich kolorów, które można łączyć na wiele różnych sposobów. Wybierz płytki dywanowe w kolorze szarym, antracytowym, granatowym lub moduły tekstylne w kolorze fioletu, różu, kremu lub beżu. Gustowne welurowe płytki dywanowe firmy Schatex Noblesse stanowią idealną podstawę dla nowoczesnych koncepcji pomieszczeń z nutą szlachetności.

Płytki dywanowe w formacie 50x50 cm nie tylko dobrze wyglądają, ale także zachwycają praktycznością i funkcjonalnością. Oznacza to, że moduły można instalować szybko i łatwo bez użycia kleju. Kolejną zaletą samoukładających się płytek dywanowych jest konserwacja i kreatywność. W razie potrzeby można dokładnie wyczyścić zabrudzone płytki wyjmując moduł z montażu. Wymiana lub przegrupowanie są również łatwo możliwe. Masz również możliwość łączenia ze sobą poszczególnych wariantów kolorystycznych Schatex Noblesse i tworzenia w ten sposób atmosfery z własnym podpisem.

Płytki dywanowe Noblesse firmy Schatex, należące do 5. klasy luksusowej, to wykładziny podłogowe o wysokim komforcie, idealne do intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych. Płytki dywanowe mają szczególnie wysoką warstwę runa o grubości 11 mm, wykonaną w 100% z poliestru. Płytki są kolorowe, łatwe w czyszczeniu i bardzo wytrzymałe. Dzięki antystatycznemu wykończeniu płytki dywanowe zapobiegają również tworzeniu się iskier wyładowczych i są trudnopalne zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Dla jeszcze większego komfortu płytki dywanowe Schatex Noblesse można układać także na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.

Dzięki welurowym płytkom dywanowym Schatex Noblesse otrzymujesz tekstylną wykładzinę podłogową o pierwszorzędnych właściwościach produktu. W bogatej ofercie Schatex dostępne są samoukładające się płytki dywanowe, wykonane najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi z wysokiej jakości surowców!

Dane techniczne
Arrow icon