SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Schatex Smartline Plus ''2001 Beż''Image maximise icon
Schatex Smartline Plus ''2001 Beż''Image maximise icon
Schatex Smartline Plus ''2001 Beż''Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 63 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • Wysoka jakość
  • Trwałe
  • Łatwy montaż
  • Atrakcyjna cena
-24 %
39.5 za płytkę
30,00 złza płytkę
120,00 zł za m²
OFERTY
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 63 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Schatex Smartline Plus ''2001 Beż''

Kolekcja Schatex Smartline to wysokiej jakości płytki dywanowe o powierzchni ze strukturą sznura. Paleta barw w tej kolekcji waha się od głębokiej czerni, przez fantazyjne odcienie niebieskiego, aż po eleganckie czerwienie. Kolorowe wzory, poza głęboką barwą, mają melanżowy wzór, co sprawia, że ewentualne zabrudzenia powierzchni są mniej widoczne. Żebrowana struktura sznura pozwala na układanie płytek dywanowych w dowolne wzory np. w szachownicę, dzięki czemu można wykorzystać w pełni ich wizualny potencjał i nadać pomieszczeniu nowoczesny wygląd.

Schatex Smartline Plus przekonuje również pod względem technicznym. Dzięki wysokiej jakości materiałów, odpornej przędzy polipropylenowej i stabilnemu podłożu z powłoką włókna szklanego, te płytki dywanowe mogą być wykorzystane m.in. w pomieszczeniach komercyjnych (klasy 32/33 zgodnie z EN 1307). Wytrzymały produkt doskonale radzi sobie z obciążeniami wynikającymi z codziennego użytkowania, także z meblami na kółkach. Możesz je zamontować na ogrzewaniu podłogowym. Powierzchnia jest antystatyczna (doskonale sprawdzi się w biurze z wyposażeniem komputerowym), antypoślizgowa oraz trudnopalna, co zapewnia bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Dodatkowy komfort użytkowania zapewnia opatentowana technologia wiązania kurzu i pyłków, które są szczególnie uciążliwe dla alergików. Wykładzina Schatex® Smartline Plus zatrzymuje kurz w sobie, aż do momentu odkurzenia.

Montaż płytek z kolekcji Schatex Smartline Plus przebiega bez kleju. Ponieważ każda z płytek ma zwiększoną masę całkowitą (3800 g / m²) cała podłoga doskonale trzyma się gruntu i nie grożą jej żadne przesunięcia. Przed przystąpieniem do układania, zalecamy pozostawienie płytek w remontowanym pomieszczeniu, aby nabrały odpowiedniej temperatury. Następnie przygotuj powierzchnię, czyszcząc ją, susząc i wyrównując. Po zakończonym układaniu Twoja podłoga jest gotowa do użytku! Nie musisz czekać na zawiązanie się kleju.

Płytki są dostępne w wygodnym formacie 50x50 cm, który znacznie ułatwi instalację i oszczędzi Twój czas. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu, nie stracisz dużo zakupionego materiału i łatwiej dopasujesz wykładzinę do niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

Dane techniczne
Arrow icon