SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Senso Natural Vintage Style "0577 Authentic Nature"Image maximise icon
Senso Natural Vintage Style "0577 Authentic Nature"Image maximise icon
Senso Natural Vintage Style "0577 Authentic Nature"Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 70 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

(1)
  • niepowtarzalny drewniany design
  • łatwy montaż bez użycia kleju
  • klasa użytkowa 22
  • antypoślizgowe i antystatyczne
72,95 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

8-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 70 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Senso Natural Vintage Style "0577 Authentic Nature"

Kolekcja paneli PCV Gerflor Senso Natural oferuje aż 13 przepięknych stylów, które zupełnie odmienią Twój dom. Od chłodnych odcieni w optyce kamienia i minerałów, przez ciepłe wzory drewna, aż po ciemne, majestatyczne gradienty – możesz wybierać spośród tylu opcji! To kolekcja skierowana do osób, które lubią drewniane projekty i pragną jak najbardziej zbilżyć się do natury. Dodatkowy zabieg czterostronnego fazowania, wzmacnia autenyczny wygląd paneli tak, że ciężko jest je odróżnić od drewnianych desek. Dzięki oferowanym wariantom, wśród kolekcji można znaleźć propozycję na każdy gust. Wiarygodne odwzorowania nie pozostawią wrażenia plastikowych czy sztycznych. Senso Natural to klasa sama w sobie. Panele marki Gerflor to nie tylko wiarygodny design inspirowany naturą, ale także życie w zgodzie z nią. Podłogi PCV Senso Natural w 100% nadają się do recyklingu i nie zawierają szkodliwych substancji. 

Panele Senso Natural samoprzylepne i umożliwiają szybki montaż bez użycia dodatkowego kleju. Każda z desek ma swoją własną warstwę klejącą zabezpieczoną folią ochronną. Wygodny rozmiar desek dostępnych w dwóch rozmiarach: 91.4 x 15.2 cm lub 91.4 x 18.4 cm sprawi, że Twój remont będzie oszczędny i ergonomiczny. Wszelkich niezbędnych poprawek i docięć dokonasz ostrym nożem, bez łamania paneli. Doskonała klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1) zapewni Ci bezpieczeństwo i ochronę w wypadku pożaru.

Panele winylowe wodoodporne i antypoślizgowe. Możesz je zainstalować nawet w łazience! Warstwa użytkowa o grubości 0,2 mm klasyfikuje panele jako 22 – do użytku domowego o umiarkowanym natężeniu ruchu. Panele PCV Gerflor dobrze zniosą kontakt z meblami na kółkach i zarysowaniami. Dzięki zabiegowi PUR, Twoja nowa podłoga będzie jeszcze bardziej wytrzymała, a także odporna na plamy i trudne zabrudzenia. Kolory nie wyblakną pod wpływem promieni UV czy zastosowana środków czyszczących. Panele Senso Natural możesz zainstalować także na ogrzewaniu podłogowym, aby zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania.

Dane techniczne
Arrow icon