Close icon
Senso Urban "0702 Wallstreet Light"Image maximise icon
Senso Urban "0702 Wallstreet Light"Image maximise icon
Senso Urban "0702 Wallstreet Light"Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 63 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

(1)
  • warstwa użytkowa 0,2 mm
  • czterostronne fazowanie
  • matowe wykończenie
  • 100% wodoodporne
94,87 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

8-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 63 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Senso Urban "0702 Wallstreet Light"

Gerflor Senso Urban to surowa i miejska kolekcja dla miłośników minimalizmu. Chłodne odcienie w optyce drewna i kamienia idealnie wpiszą się w nowoczesną wizję wnętrza. Jeśli lubisz nowoczesne przedmioty, nietypową formę i ciekawe rozwiązania, to ta kolekcja jest z pewnością dla Ciebie. Zabieg czterostronnego fazowania sprawia, że panele wyglądają jeszcze bardziej autentycznie i naturalnie. W kolekcji Senso Urban z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Panele winylowe to nie tylko piękne wzory i nowoczesny design, to także wysoka jakość, wytrzmałość i produkcja w zgodzie z naturą. Jeśli kiedyś zapragniesz wymienić panele, swoje stare deski w 100% możesz poddać recyklingowi. Oferowane przez Gerflor panele PCV są wolne od szkodliwych substancji, a zatem bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Dodatkowy aspekt bepieczeństwa stanowi klasyfikacja ogniowa Bfl-s1, która zapewnia ochronę w wypadku pożaru. Podłoga winylowa Senso Urban jest wodoodporna i antypoślizgowa, więc ze spokojem możesz ją zamontować w łazience lub kuchni.  Zabepieczona zabiegiem PUR powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i odporna na trudne zabrudzenia.

Panele Senso Urban to panele samoprzylepne. Ich montaż jest niezwyle prosty i może go wykonać każdy, bez fachowej wiedzy, doświadczenia czy wsparcia fachowca. Nie potrzebujesz też inwestować w drogie narzędzia czy klej. Każda z desek ma swoją własną warstwę klejąca, którą wystarczy przykelić do podłogi. Wygodny rozmiar desek 91.4 x 15.2 cm to gwarancja ergonomiczności. Niewielkie docięcia zmarnują mniej produktu niż w przypadku dużych wykładzin na rolkach. Całkowita grubość paneli wynosi 2 mm, a warstwa użytkowa 0,2 mm, czyniąc je doskonałą propozycją dla użytkowników domowych. Od Ciebie zależy, gdzie zamontujesz te nowoczesne panele o miejskim design'ie. Salon, gabinet, a może sypialnia? Możliwości jest wiele, a miękka i przyjemna w dotyku struktura paneli sprawi, że bedziesz chciał je zamontować wszędzie. Panele PCV są wodoodporne, więc pomieszczenia narażone na kontakt z wodą nie są żadną przeszkodą. Możesz zrealizować swój drewniany projekt także w łazience i kuchni. Ich powierzchnia jest antypoślizgowa i antystatyczna, zatem nie musisz się martwić o ryzyko poślizgnięcia się.

Dane techniczne
Arrow icon