Brand claim
(5)
187,00 zł za rolkę
odpowiada 35,08 zł / 1 m²
187,00 zł za rolkę
odpowiada 35,08 zł / 1 m²

Suma całkowita
(z VAT)
0,00 zł
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Zalety produktu

  • Nostalgiczny urok dzięki A.S. Création
  •  Niezwykły urok metalicznych efektów
  • Tapety na flizelinie ze stylowymi ornamentami
  • Wysokojakościowe i odporne na szorowanie tapety
Więcej informacji o tym produkcie
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

1. Pasujące produkty

2. Tapeta 32651-1 A.S. Création Havanna

A.S. Création Havanna – Nostalgia, zabytki i karaibska noc

Stolica wyspy Kuba przekonuje bardzo wyjątkowym nastrojem. Kolory i dwięki Karaibów codziennie oczarowują mieszkańców i turystów, budząc nostalgię za dawnymi czasami. Na ulicach z zabytkowymi domami w barokowym stylu i willami z okresu kolonialnego można dostrzec resztki dawno minionych czasów ich świetności. Stare samochody w delikatnych barwach sunące się krętymi uliczkami miasta tworzą jego wyjątkowy klimat.

Pozwólcie się Państwo oczarować blaskiem kolekcji tapet A.S. Création Havanna. Producent marki A.S. Création zaprojektował stylową mieszankę z ornamentów w stylu bohemy, tapety o motywach roślinnych pnączy i liniowych wzorach sprawiają że kolekcja tapet A.S. Création Havanna staje się tak wyjątkowa jak same miasto Havanna. Kombinacja metalicznych i matowych efektów daje tapetom modny "zużyty" wygląd. Paleta barw ciągnie się od łagodnych odcieni kremu, poprzez bogate kolory wodne i odcienie atracytu aż do zdecydowanych barw takich jak kolor rdzy, pomarańczy i złota, dodając Państwa pokojom tajemniczego blasku. W ten sposób przeniesiecie się Państwo w centrum tętniącej życiem metropoli, która wraz z niezwłykłą panoramą zabudowy i okazałymi bundynkami tworzy nieporównywalny nastrój.

Tapety A.S. przekonują dobrą odpornością na działanie światła, która chroni przed wczesnym płowieniem. Poza tym tapety na flizelinie o wysokiej jakości są także odporne na szorowanie i można je zerwać bez pozostałości, dzięki czemu ich obróbka jest wyjątkowo łatwa. Wnieście Państwo wyjątkowy urok Havanny do swojego domu z kolekcją tapet A.S. Création Havanna, którym będziecie się cieszyć długi czas! 

3. Dane techniczne

Główne cechy

  • Materiał nośny Flizelinowy
  • Materiał Winylowy
  • Kolekcja Havanna
  • Wymiar 10,05 x 0,53 m
  • Pasowanie Proste pasowanie 64 cm
  • Pasowanie Proste pasowanie 64 cm