SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Tapeta 369281 Livingwalls Metropolitan StoriesImage maximise icon
Tapeta 369281 Livingwalls Metropolitan StoriesImage maximise icon
Tapeta 369281 Livingwalls Metropolitan StoriesImage maximise icon
Brand claim
  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji Metropolitan Stories
  • Polecane do: Biuro, Korytarz, Kuchnia, Sypialnia, Salon
  • Styl: Tekstylny, Jednolity
-58 %
241,00 zł za rolkę
101,00 złza rolkę
18,95 zł za m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 300 rolki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Tapeta 369281 Livingwalls Metropolitan Stories

Tapeta Livingwalls Metropolitan Stories oferuje projekty inspirowane stylem życia, atmosferą, kolorami i wzorami 6 głównych miast europejskich. Livingwalls Metropolitan Stories daje Ci szansę poczuć się w Mediolanie, Amsterdamie, Berlinie, Kopenhadze, Paryżu i Londynie, a jego projekty mają na celu odtworzenia typowej atmosfery tych pięknych miast w autentyczny sposób. Wszystkie modele z kolekcji Metropolitan Stories wykonane są z materiału TNT, czyli „włókniny”, która zapewnia produktowi doskonałą odporność i trwałość oraz przyjemne uczucie w dotyku. Tapety z włókniny są łatwe do mycia i układania. Skorzystaj z cen naszego sklepu internetowego i zanurz się w wyjątkowych doznaniach jednego z miast Metropolitan Stories.

Znajdź teraz wspaniałe wzory z tej kolekcji niemieckiego producenta Livingwalls w sklepie internetowym Bricoflor! Nie tylko skorzystasz z niesamowitych dekoracji, ale także z oferowanych przez nas usług. Jednym z nich jest na przykład najlepsza gwarantowana cena, dzięki której gwarantuje się, że kupuje po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli zamówić próbki tapet przed zakupem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na ścianach, skorzystaj z naszej usługi próbkowania! W ten sposób możesz sprawdzić to w zaciszu swojego domu i porównać niektóre modele z innymi. Jeśli Twój problem polega na tym, że będziesz potrzebował dużych ilości zamówień, poinformuj nasz dział ofert! Z przyjemnością przedstawią indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Dane techniczne
Arrow icon