SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Tapeta 93871-8 Lutèce Authentic WallsImage maximise icon
Tapeta 93871-8 Lutèce Authentic WallsImage maximise icon
Tapeta 93871-8 Lutèce Authentic WallsImage maximise icon
(2)
Brand claim
  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji Authentic Walls 2
  • Polecane do Biuro, Korytarz, Kuchnia, Sypialnia, Salon
  • Styl: Wiejski, Modny, Struktury, Jednolity
78,00 zł za rolkę
14,63 zł za m²
W magazynie pozostało tylko 300 rolki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Tapeta 93871-8 Lutèce Authentic Walls

Modele z kolekcji Authentic Walls oferują coś dla każdego smaku, od tapet bambusowych, tapet 3D po tapety graffiti. Znajdziesz tu bardziej nieformalne projekty, do których jesteśmy przyzwyczajeni, ale wszystkie o doskonałej jakości, dostępne zarówno z podkładem papierowym, jak i tapety z włókniny.

Znajdź teraz wspaniałe wzory z tej kolekcji niemieckiego producenta Livingwalls w sklepie internetowym Bricoflor! Nie tylko skorzystasz z niesamowitych dekoracji, ale także z oferowanych przez nas usług. Jednym z nich jest na przykład najlepsza gwarantowana cena, dzięki której gwarantuje się, że kupuje po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli zamówić próbki tapet przed zakupem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na ścianach, skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi próbkowania! W ten sposób możesz sprawdzić to w zaciszu swojego domu i porównać niektóre modele z innymi. Jeśli Twój problem polega na tym, że będziesz potrzebował dużych ilości zamówień, poinformuj nasz dział ofert! Z przyjemnością przedstawią indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Dane techniczne
Arrow icon