BRICOWeekend: 5% zniżki na wszystko z kodem „BRICOWEEKEND” od 25 do 27 listopada!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Brand claim
215,00 zł za rolkę
odpowiada 40,34 zł / 1 m²
Brand claim
215,00 zł za rolkę
odpowiada 40,34 zł / 1 m²
Suma całkowita
(z VAT)
0,00 zł
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Zalety produktu

  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji Hermitage 10
  • Polecane do Korytarz, Sypialnia, Salon
  • Styl: Tapeta barokowa, Próbki tapet ściennych
Więcej informacji o tym produkcie
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

1. Pasujące produkty

2. Tapeta 943385 A.S. Création Hermitage 10

Dzięki różnorodności wzorów, które oferuje ta kolekcja, nie wiesz, od czego zacząć wybór! Dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów tapet, które oferuje kolekcja Hermitage 10, nie wiesz, od czego zacząć wybór! Luksusowe gałęzie z kwiatami, stylizowane kamienie szlachetne, skórzana optyka w stylu Chesterfield i śmiałe medaliony z dzikimi zwierzętami, które przekazują bogactwo klasycznych i nowoczesnych ozdób. Struktury tekstylne i udany zestaw błyszczących i matowych efektów podkreślają szczegółowy luksus. Kolor łączy również klasycyzm i nowoczesność: kremowe kolory, ciepłe odcienie ziemi i eleganckie zielenie z intensywnymi żółtymi, czerwonymi i niebieskimi, które tworzą wyjątkowe tło dla eleganckiej dekoracji.

Znajdź teraz wspaniałe wzory z tej kolekcji niemieckiego producenta A.S. Création w sklepie internetowym Bricoflor! Nie tylko skorzystasz z niesamowitych dekoracji, ale także z oferowanych przez nas usług. Jednym z nich jest na przykład najlepsza gwarantowana cena, dzięki której gwarantuje się, że kupuje po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli chcesz kupić kawałek tapet kwiatowych przed zakupem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na ścianach, skorzystaj z naszej usługi próbkowania! W ten sposób możesz sprawdzić to w zaciszu swojego domu i porównać niektóre modele z innymi. Jeśli Twój problem polega na tym, że będziesz potrzebował dużych ilości zamówień, poinformuj nasz dział ofert! Z przyjemnością przedstawią indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

3. Dane techniczne

Główne cechy

  • Materiał nośny Flizelinowy
  • Materiał Winylowy
  • Kolekcja Hermitage 10
  • Wymiar 10,05 x 0,53 m
  • Pasowanie Pasowanie z przesunięciem 32 cm
  • Pasowanie Pasowanie z przesunięciem 32 cm