Brand claim
173,00 zł za rolkę
odpowiada 32,46 zł / 1 m²
173,00 zł za rolkę
odpowiada 32,46 zł / 1 m²
Suma całkowita
(z VAT)
0,00 zł
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Zalety produktu

  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji New Walls
  • Polecana do korytarzy, kuchni, salonów
  • Odporna i trwała
Więcej informacji o tym produkcie
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

1. Pasujące produkty

2. Tapeta 374243 Livingwalls New Walls

Przestarzałe tapety powróciły do ​​naszych domów w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to by ta moda miała przeminąć!

Tutaj znajdziesz tapety od najlepszych producentów, gwarantujące jakość, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Masz wątpliwości co do jakości tapety? Zapewniamy, że metody produkcji bardzo się zmieniły, a ten rodzaj produktu jest teraz bardzo wytrzymały. Są oczywiście klasyczne tapety papierowe, ale są też tapety z flizeliny lub włókna szklanego !

Włóknina, jak sama nazwa wskazuje, składa się z kilku splecionych ze sobą warstw papieru, co zapewnia jej dobrą przyczepność do ściany, a także zwiększoną trwałość.

Tapeta z włókna szklanego jest niezwykle trwała i wytrzymała i nadaje się do wszystkich zastosowań, nawet profesjonalnych! Ponadto idealnie nadaje się do układania na szorstkiej powierzchni, ponieważ ma tendencję do ukrywania nierówności.

Tapeta jest odporna na plamy, jednak w przypadku jej zabrudzenia zalecamy nie używać żadnych produktów ściernych, aby jej nie uszkodzić. Zamiast tego użyj lekko wilgotnej szmatki. Tapety winylowe i z włókna szklanego są mniej podatne na plamy i można je czyścić wilgotną szmatką i wodą.

Tapety nadają się przede wszystkim do sypialni, salonu, jadalni, wejścia czy przedpokoju. Ale możliwe jest również zamontowanie tapet z włókna szklanego lub winylu w wilgotnych pomieszczeniach , takich jak łazienka lub kuchnia! Rzeczywiście, tego typu tapety nie boją się wilgoci! Jeśli chodzi o najbardziej odporne produkty, sprawdzą się nawet w biurze, hotelu, restauracji czy innym lokalu handlowym.

Na naszej stronie znajdziesz tapety swoich marzeń, w stylu, który Ci odpowiada! Znajdziesz tutaj takie tapety jak, cegła lub tapeta w stylu dżungi w jej klasycznych kolorach, takich jak zielony, szary lub czarny, ani bardziej odważnych kolorów, takich jak żółty, czerwony, różowy, niebieski!

3. Dane techniczne

Główne cechy

  • Materiał nośny Flizelinowy
  • Materiał Winylowy
  • Kolekcja New Walls
  • Wymiar 10,05 x 0,53 m
  • Pasowanie Proste pasowanie 64 cm
  • Pasowanie Proste pasowanie 64 cm