TAPETA W CZERNI I BIELI - KLASYCZNA TAPETA

Tapeta w czerni i bieli wyczarowuje w każdym pomieszczeniu odrobinę kla…

czytaj więcej
-31%
origin-claim
1 - 20 z 102 Produkty

TAPETY W CZERNI I BIELI: PONADCZASOWY DESIGN DLA KAŻDEGO GUSTU

Tapeta w czerni i bieli może występować w najróżniejszych wzorach. Czerń i biel wyglądają bardzo klasycznie i poważnie, dlatego szczególnie dobrze sprawdzają się w powściągliwych, ale eleganckich wnętrzach. Szczególnie klasyczna tapeta w czarno-białe pasy bawi się kontrastem światła i ciemności i wyczarowuje bardzo stylowe akcenty, nie rzucając się w oczy. Jeśli lubisz nieco bardziej intensywne wrażenie, w naszym sklepie internetowym znajdziesz również bardziej wystawne dekory, takie jak luksusowe tapety barokowe w czerni i bieli, które wchodzą w wyjątkową symbiozę historycznego uroku z miejskością w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Oprócz klasycznych wzorów, tapeta w czerni i bieli przekonuje również bardziej niezwykłymi wzorami. Ponieważ czerń i biel mają uniwersalne zastosowanie, a wzory są szczególnie dobrze podkreślone przez zwięzły kontrast, prawie każdy wzór jest tu możliwy. Bardzo gustowne są również tapety kwiatowe w czerni i bieli, których dynamiczne wzory tworzą ekscytujący kontrast z chłodnymi odcieniami. Oprócz tego można liczyć na bogaty wybór różnych abstrakcyjnych dekoracji, tapet geometrycznych, wzorów graficznych, jak również tapet designerskich z wszelkimi możliwymi do wyobrażenia wzorami. Dzięki klasycznej elegancji tapety w czerni i bieli często emanują również nieco nostalgiczną nutą i historycznym urokiem, który szczególnie dobrze uwidacznia się w przypadku tapet w czerni i bieli.

MATERIAŁY TAPETY W CZERNI I BIELI: KLASYCZNA ELEGANCJA W WYSOKIEJ JAKOŚCI

Z nową tapetą w czerni i bieli może chodzić o kompozycje z najróżniejszych materiałów. W przypadku tapet zasadniczo rozróżnia się materiał nośny, a więc grzbiet tapety, który jest decydujący dla aplikacji, oraz powierzchnię tapety w czerni i bieli, która jest decydująca dla pielęgnacji i optyki. Materiałem nośnym nowej tapety w kolorze czarnym i białym jest włóknina lub papier, przy czym tapeta z włókniny jest nieco bardziej wytrzymałym wariantem. Tapety papierowe oprócz korzystnej ceny wyróżniają się trwałością i dobrą oddychalnością, która zapewnia dobry klimat w pomieszczeniu. Tapeta włókninowa składa się z włókien tekstylnych i celulozowych, które sprawiają, że tapeta czarno-biała jest szczególnie stabilna wymiarowo. Oznacza to, że tapetę w kolorze czarnym i białym można szybko i łatwo przymocować do ściany. Ponadto tapeta z włókniny jest bardzo wytrzymała, dlatego bez problemu można ją wykorzystać również jako tapetę do łazienki lub kuchni, ponieważ jest wodoodporna i przepuszcza powietrze oraz parę wodną. Ponadto tapeta z włókniny jest trudnopalna i można ją dość łatwo usunąć ze ściany, jeśli w pewnym momencie zdecydujesz się na nową tapetę w kolorze czarno-białym z naszego sklepu internetowego.

TAPETA WINYLOWA: ODPORNA NA ZUŻYCIE TAPETA W KOLORZE CZARNYM I BIAŁYM

W przypadku tapety winylowej chodzi o nośnik z włókniny, na który nakładana jest powłoka z kilkakrotnie podgrzanego i spienionego winylu. Ta powłoka nie tylko zapewnia specjalny wygląd tapety w czerni i bieli, ale także sprawia, że bardzo trwałe. Można więc zastosować tapetę winylową nawet w pomieszczeniach o intensywnym użytkowaniu ścian, ponieważ jest ona bardzo odporna na zarysowania i uderzenia. Tapeta winylowa również nadaje się do łazienki lub kuchni, ponieważ jest wodoodporna i odporna na ścieranie. W łazience natomiast należy zwrócić uwagę na regularne wietrzenie ze względu na większą gęstość materiału. Dzięki dobrej odporności na światło, tapetę winylową można jednak stosować również w ogrodzie zimowym lub innych pomieszczeniach o zwiększonym nasłonecznieniu bez obawy o utratę intensywności koloru.

TAPETA STRUKTURALNA: UNIWERSALNA TAPETA W KOLORZE CZARNO-BIAŁYM

W przypadku tapet strukturalnych materiał nośny składa się albo z flizeliny albo z papieru. Mają Państwo wybór pomiędzy łatwą aplikacją a korzystną alternatywą. W przypadku tapet strukturalnych często występuje również powłoka winylowa, która jednak nie została poddana tak starannej obróbce jak w przypadku tapet winylowych i dlatego nie jest tak odporna na zużycie. Jednak można również starannie wyczyścić tapetę strukturalną wilgotną szmatką i zamocować w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu.

PRZYKLEJENIE NA ŚCIANĘ TAPETY W KOLORZE CZARNYM I BIAŁYM

Aby zastosować tapetę w czerni i bieli na ścianie, potrzebujesz tylko zwykłych przyborów, z których niektóre można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii "akcesoria do tapetowania". Należy jednak pamiętać, że zastosowanie nowej tapety w czerni i bieli różni się nieco w zależności od wybranego materiału nośnego. Niezależnie od materiału nośnego należy jednak najpierw zmierzyć swoje ściany, aby móc zamówić w naszym sklepie internetowym odpowiednią liczbę rolek tapety. Zaleca się, szczególnie przy wyborze wzorzystych tapet, zaplanować co najmniej jedną rolkę więcej, aby uniknąć ewentualnych ścinków. Paski tapety należy przyciąć zgodnie z wymiarami ściany i dodać około pięciu centymetrów na górze i na dole, które później można odciąć dokładnie przy krawędzi ściany. Jeśli wybrałeś wzór tapety z podejściem offsetowym, tapeta musi być stosowana w czarno-białym przesunięciu o kąt przesunięcia w górę i w dół. Wymieszaj pastę zgodnie z instrukcją podaną w opakowaniu, unikając tworzenia się grudek. Przed rozpoczęciem tapetowania tapety w czerni i bieli, należy również upewnić się, że ściany są tak gładkie i suche, jak to możliwe, aby tapeta nie odklejała się od ściany lub nie pokazywała żadnych nierówności na tapecie.

PRZYKLEJAMY NA ŚCIANĘ TAPETĘ W KOLORZE CZARNYM I BIAŁYM Z WŁÓKNINY

Szczególną zaletą tapety z włókniny jest to, że można nakładać pastę bezpośrednio na ścianie. Oszczędza to zarówno moczenia pasów tapety, jak i konstruowania stołów do tapetowania. Wykonując nastęujące kroki możesz przynieść tapetę w czerni i bieli z włókniny na ścianie:

1. Pastę z frędzlami rozprowadzić jak najbardziej równomiernie na ścianie, choć nie należy jeszcze pracować na całej powierzchni ściany, aby pasta w tylnej części nie wyschła przedwcześnie.

2. Tapetowanie najlepiej rozpocząć w górnym rogu ściany. Umieść pierwszy pas tapety w kolorze czarno-białym dokładnie przy ścianie i krawędzi sufitu ściany, na której pracowałeś z klejem.

3. Pomalować pas tapety za pomocą pędzla do tapet lub gąbki z góry na dół gładko na ścianie.

4. Postępuj w ten sam sposób z następującymi paskami, przy czym należy upewnić się, że wzór idealnie pasuje przy wyborze wzorzystej tapety.

5 Nadmiar kleju na tapecie należy szybko zetrzeć.

6. Jeśli powstały blizny lub pęcherzyki powietrza, można je teraz wygładzić za pomocą wałka do blizn i wałka dociskowego.

PRZYKLEJENIE CZARNO-BIAŁEJ TAPETY PAPIEROWEJ NA ŚCIANĘ

Przy nakładaniu tapety papierowej w kolorze czarno-białym wymagana jest nieco większa ostrożność, ponieważ paski tapety muszą być nasączone pastą przez około pięć do dziesięciu minut. W związku z tym materiał jest nieco bardziej wrażliwy. Aby uzyskać efekt jak u profesjonalisty, należy utrzymać czas moczenia poszczególnych pasków na tym samym poziomie i użyć mniej więcej tej samej ilości pasty. Aby przykleić czarno-białą tapetę papierową na ścianę, należy wykonać następujące czynności.

1. Rozprowadzić pastę z frędzlami możliwie równomiernie na pierwszym pasie tapety.

2. Od tego momentu rozpoczyna się czas namaczania. Tapeta nie powinna być składa i należy uważać aby nie powstały zagięcia.

3. W czasie moczenia pierwszego pasa tapety można już pracować nad kolejnymi pasami.

4. Po upływie czasu namaczania pierwszego pasa tapety można ją przykleić na ścianę.

5. Zacznij od klejenia tapety w czerni i bieli w górnym rogu pokoju.

6.Najpierw należy rozwinąć tylko górną stronę paska tapety i przeczesać go szczotką do tapet lub gąbką od góry do dołu na ścianie.

7.Dopiero gdy górna część tapety dobrze się przyklei, rozłóż dolną część i pomaluj ją od góry do dołu na ścianie.

8.Zrób to samo z następującymi paskami tapety w kolorze czarnym i białym, przy czym należy również zwrócić uwagę na projekt i ewentualne przesunięcie.

9. Szybko wytrzyj nadmiar kleju z tapety.

10. Powstałe blizny lub pęcherzyki powietrza można ostatecznie wygładzić za pomocą wałka do blizn i wałka dociskowego.

TAPETY W CZERNI I BIELI OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór tapet renomowanych producentów. Wśród nich także bogata różnorodność tapet w czerni i bieli dla każdego stylu i każdego pomieszczenia. Różni producenci i marki nadają swoim tapetom własny charakter, dzięki czemu można wybierać spośród szczególnie dużej różnorodności stylów. Producenci tapet w czerni i bieli stawiają nie tylko na stylowe wzornictwo, ale także na przyjazność dla środowiska i wysoką jakość. Oprócz prawdziwych sław przemysłu tapetowego, takich jak A.S. Création, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również marki obiektowe i premium, takie jak Architects Paper, marki modowe i lifestylowe, takie jak ESPRIT Home lub Michalsky Living, luksusową markę Versace, jak również nowoczesną markę Livingwalls, która dzięki swoim innowacyjnym tapetom wnosi powiew świeżości do wystroju wnętrz.

TAPETY W CZERNI I BIELI Z A.S. CRÉATION: PONADCZASOWE I WYSOKIEJ JAKOŚCI

U producenta tapet A.S. Création z pewnością znajdziesz to, czego szukasz, jeśli chodzi o gustowne tapety w czerni i bieli. Firma tworzy ponad 6.000 oklein ściennych rocznie, dając ścianom na całym świecie nowe życie. Aby zapewnić szczególnie szeroką gamę stylów i indywidualną aranżację wnętrz, A.S. Création stawia na współpracę ze znanymi projektantami, osobami publicznymi, jak również markami modowymi i lifestylowymi. W produkcji czarno-białych tapet firma przywiązuje dużą wagę do stosowania najlepszych surowców pochodzących z odpowiedzialnej gospodarki leśnej i energooszczędnej produkcji. Stałe kontrole jakości gwarantują, że Twoją ścianę ozdobi tylko najlepsza tapeta w czerni i bieli.

TAPETY W CZERNI I BIELI ZAMÓW ONLINE!

Zaoszczędź sobie długiej drogi do sklepu z narzędziami, gdzie znajdziesz tylko mały wybór tapet w czerni i bieli w zagmatwanych korytarzach, i odkryj swoją nową tapetę z wygodnej kanapy. Zaoszczędzisz nie tylko czas i nerwy, ale także gotówkę dzięki gwarancji najlepszej ceny. Jeśli nie jesteś do końca pewien, czy znalazłeś właściwą tapetę w czerni i bieli, możesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbki i uzyskać dokładny obraz swojej nowej sukni ściennej. Jeśli potrzebują Państwo większej ilości rolek tapety, mogą Państwo również poprosić o indywidualną ofertę, a my chętnie postaramy się przygotować ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. W przypadku pytań, próśb i sugestii, nasz dział obsługi klienta jest dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego. Chętnie doradzimy Ci wokół zmiany tapety z tapetą w kolorze czarnym i białym i czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej