Tapeta cegła - Miejski i nowoczesny styl dla Twojego domu

Aby nadać swojemu domowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, posiadanie wysokojakościowej czytaj więcej

1 - 20 z 193 Produkty

Tapeta cegła - Uprzemysłowienie domu

Aby uzyskać idealny dom, czasami trzeba podjąć ryzykowne decyzje. Jeśli jesteś osobą stylową i miejską, być może znalazłeś idealny element dekoracyjny, tapety z wzorem cegieł. Tapeta to prosty element do wykończenia do Twojego wnętrza, który całkowicie zmieni atmosferę Twojego domu. Wybierz ten, który Ci się podoba, lub ten, z którym najbardziej się utożsamiasz i nadaj pomieszczeniu najbardziej osobisty charakter.

Styl industrialny - Tapeta cegła w stylu loftu w sercu Nowego Jorku

Styl industrialny nie jest nowym stylem, ponieważ jest z nami od ponad 60 lat, ale nie pozostawia nikogo obojętnym. Pochodzi z wielkiego i miejskiego centrum Nowego Jorku, ze słynnych fabryk lub magazynów, które zostały przekształcone w wspaniałe i stylowe poddasza.

Jedną z najbardziej uderzających ikon tego stylu są ceglane ściany, beton, żelazne kolumny, wysokie pomieszczenia i rury. Jest to styl naturalny i nagi, dość minimalistyczny, ale jednocześnie w doskonałej harmonii. Jeśli Twój klimat to, miejski styl przypominający duże miasto, to Twoja tapeta powinna imitować cegły lub kamień. Wystarczy znaleźć idealną tapetę, aby przekształcić dom, w dom swoich marzeń.

Tapeta cegła - Rodzaje ceglanych materiałów tapetowych

Kiedy mówimy o tapetach, aby je sklasyfikować, nie tylko uwzględniamy kolory i motywy, ale musimy nadać wielkie znaczenie rodzajowi materiału, z których zostały wykonane. Rodzaj materiału również wpłynie na efekt, jaki chcemy na naszych ścianach. Możemy wyróżnić dwa rodzaje materiałów na powierzchni tapet ceglanych, winyl i papier.

Tapeta cegła – Materiał papierowy

Moglibyśmy odnieść się do tego, jako do roli, która była używana w przeszłości, która dzisiaj jest nieco przestarzała. Ze względu na wrażliwość tego materiału, nie należy go stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu użytkowania. Ten materiał nie może być myty, ponieważ zwilżenie go może prowadzić do uszkodzeń, więc na dłuższą metę nie byłoby to najlepsze rozwiązanie.

Tapeta cegła – Materiał winylowy

Chociaż materiał winylowy jest nieco młodszy niż papier, cieszy się świetnymi cechami i zaufaniem klientów. Ma świetne właściwości i stał się najlepszym możliwym sojusznikiem. Jego skład oparty jest na bazie włókien lub papieru pokrytego warstwą PVC, co daje mu dużą trwałość i izoluje go od wilgoci. Ponadto jest bardzo odporny na światło i łatwy do mycia. Wszystkie jego cechy sprawiają, że jest to idealny wybór do każdego pomieszczenia w domu, w łazience lub kuchni, ten materiał może być wszędzie.

Tapeta cegła - Instalacja

W zależności od materiału, który tworzy podstawę tapety, zwiększy on lub zmniejszy trudność instalacji. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy osobno opisali tapety winylowe i tapety papierowe.

Tapeta cegła na bazie papieru

Jak wspomnieliśmy wcześniej, tapety papierowe składają się tylko z jednego materiału, który jest papierem, więc nie ma materiału, który dodatkowo je wspomaga. Dlatego instalacja jest zwykle nieco trudniejsza. Należy nałożyć klej z tyłu tapety i poczekać kilka minut, aż tapeta zmięknie i będzie łatwiejsza do przyklejenia. Należy również nałożyć warstwę kleju na ścianę, która ma być tapetowana. Mycie tego materiału lub usunięcie go jest jedną z jego trudności, ponieważ będąc tak delikatnym materiałem, będzie on miał tendencję do pękania i łamania, pozostawiając kawałki na ścianie trudne do usunięcia.

Tapeta cegła na bazie winylu (włóknina)

Jej nazwa pochodzi od tego, że włókna, które ją tworzą, są zjednoczone, ale bez utkania. A jego instalacja jest prostsza niż w przypadku tapet składających się wyłącznie z papieru. Wystarczy tylko rozprowadzić klej na ścianie, która będzie tapetowana i można dokonać modyfikacji i poprawnego ułożenia tapety na ścianie, gdy klej jeszcze nie wyschnie. Ponadto, aby ją usunąć tapety winylowe, wystarczy oderwać ją od ściany, ponieważ nie pozostawia żadnych pozostałości z powodu jego warstwy akrylowej, z którą uzyskuje nieprzepuszczalność.

Producenci, którzy zasługują na szczególne uznanie:

Lutèce

Niewątpliwie jedną z naszych najbardziej oryginalnych marek jest Lutèce, żaden z jego modeli nie pozostawi Cię obojętnym. Możesz znaleźć tapety z różnych rodzajów, takich jak tapety w stylu vintage lub tapety imitujące drewno, ale bez wątpienia znajdziesz też ceglaną tapetę, taką jak tapety z oryginalnymi wzorami w modelu 30169-2, wyraźnie więcej niż idealna opcja dla „brick your house”, ale z białym kolorem, który da więcej światła przestrzeni.

Livingwalls

Livingwalls - jedna z naszych marek o większej różnorodności w różnych stylach, od gładkich, wspaniałych kolorów do niektórych oryginalnie malowanych tapet, które Cię zaskoczą. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowałeś, sprawdź ich modele, ponieważ niektóre tapety 30682-2 można znaleźć w salonach na całym świecie. Na przykład czarna ceglana tapeta, która pięknie lączy się z drewnem i bielą, tworząc wyjątkowe przestrzenie.

A.S. Création

Jeśli szukasz jakości i różnorodności, A.S. Création stanie się Twoją wyjątkową marką. Tutaj znajdziesz tapety dowolnego rodzaju, skupiając się na papierowej imitacji cegły lub imitacji kamienia każdy może znależć coś dla siebie. Jeśli podoba Ci się tapeta imitująca kamień z cegły, który nada Twojemu domowi wiejski i przytulny styl, to tapeta 707116 A.S. Création Best of Wood`n Stone 2 edition, będzie najlepsza. Jeśli wręcz przeciwnie, lubisz unikalny styl z czerwoną cegłą, naszą rekomendacją jest bez wątpienia tapeta 6621-18 A.S. Creation Dekora Natur 6.

Versace

Jeśli Twój styl jest konserwatywny, Versace może być Twoim sprzymierzeńcem, aby dokonać zmian w domu. Z ceglaną imitacją tapety z prostymi liniami i wzorami oraz neutralnymi kolorami, Versace oferuje nam takie modele jak tapeta 343225 Versace Versace iii, dzięki której możesz stworzyć eleganckie i wyrafinowane otoczenie.

Rasch

Rasch to jedna z naszych marek o ogromnej różnorodności, w której znajdziesz tapety, które imitują cegłę różnych typów, ale jeśli szukasz efektu zaniedbanego muru z cegły, idealnym modelem będzie tapeta 939330 Rasch Factory lll. Ten model przeniesie Cię bezpośrednio do opuszczonej fabryki z dużą ilością stylu.

Znajdź swoją idealną tapetę w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród 2500 tapet, które czekają, aż staną się częścią Twojego domu. Oferujemy tapety dla wszystkich gustów w najlepszej cenie. Za pomocą kilku kliknięć znajdziesz idealną rapetę dekoracyjną, a za kilka dni będziesz miał ją na wyciągnięcie ręki. Dokonaj zmiany, którą, pragniesz i zaryzykuj. Ponadto, jeśli masz wątpliwości między różnymi modelami, nie myśl dwa razy i złóż zamówienie na bezpłatne próbki. W przypadku złożenia dużego zamówienia, skontaktuj się z nami, a my zaoferujemy Ci spersonalizowaną ofertę indywidualną. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej