Dzięki tapetom z ptakami możesz cieszyć się nieograniczoną swobodą we…

czytaj więcej
-76%
origin-claim
20 / 58 Produkty

Tapeta ptaki - nie tylko dla ornitologów

Za pomocą tapety inspirowanej ptactwem, połączysz elegancko modne wzory z nutką naturalizmu. Podziwiamy ptaki za ich wolność i często żałujemy, że nie możemy z nimi odlecieć. Rano nie ma nic lepszego niż obudzenie przez śpiew ptaków. Niektóre z nich fascynują nas kolorowymi piórami, podczas gdy inne gatunki z kruczoczarnym upierzeniem wydają się nam tajemnicze i intrygujące. Nawet w mitologii niektóre z nich pełnią rozmaite funkcje.

Wybierz ulubioną model i wróć do domu z tapetami inspirowanymi piórkami, które utrzymają w Twoim wnętrzu piękną estetykę!

Tapeta ptaki - Rodzaje materiałów tapetowych

Kiedy mówimy o tapetach, aby je sklasyfikować, nie tylko uwzględniamy kolory i motywy, ale musimy nadać wielkie znaczenie rodzajowi materiału, z których zostały wykonane. Rodzaj materiału również wpłynie na efekt, jaki chcemy na naszych ścianach. Możemy wyróżnić dwa rodzaje materiałów na powierzchni tapet ceglanych, winyl i papier.

Tapeta papierowa

Moglibyśmy odnieść się do tego, jako do roli, która była używana w przeszłości, która dzisiaj jest nieco przestarzała. Ze względu na wrażliwość tego materiału, nie należy go stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu użytkowania. Ten materiał nie może być myty, ponieważ zwilżenie go może prowadzić do uszkodzeń, więc na dłuższą metę nie byłoby to najlepsze rozwiązanie.

Tapeta winylowa

Chociaż materiał winylowy jest nieco młodszy niż papier, cieszy się świetnymi cechami i zaufaniem klientów. Ma świetne właściwości i stał się najlepszym możliwym sojusznikiem. Jego skład oparty jest na bazie włókien lub papieru pokrytego warstwą PVC, co daje mu dużą trwałość i izoluje go od wilgoci. Ponadto jest bardzo odporny na światło i łatwy do mycia. Wszystkie jego cechy sprawiają, że jest to idealny wybór do każdego pomieszczenia w domu, w łazience lub kuchni, ten materiał może być wszędzie.

Tapeta ptaki - Instalacja

Bardzo ważne jest, abyśmy osobno opisali tapety winylowe i tapety papierowe. W zależności od materiału, który tworzy podstawę tapety, instalacja może być łatwiejsza lub trudniejsza.

Tapeta skandynawska z papieru

Tapety papierowe składają się z pojedynczego materiału, papieru, więc nie będzie żadnego innego materiału, który wesprze jej właściwości. Instalacja nie jest trudna w żadnym z przypadków, ale ma większe trudności niż inne tapety. Jej cechy sprawiają, że jest to bardzo delikatny materiał.

Klej należy nakładać na tył tapety i na tapetowaną ścianę. Po nałożeniu tapety na ścianę nie należy jej przesuwać, dopóki nie wyschnie. Póżniejsze usunięcie jej nie jest łatwym zadaniem, ponieważ ma tendencję do pękania i łamania, pozostawiając trudne do usunięcia ślady.

Tapeta skandynawska z winylu

Ta nazwa wynika z tego, że włókna, które tworzą tapety winylowe, są zjednoczone, ale bez utkania. Instalacja tej tapety jest prosta, należy nałożyć klej na ścianę i po umieszczeniu, zanim wyschnie, można ją zmodyfikować. Podczas zdejmowania nie pozostawi żadnych pozostałości, ponieważ jest bardziej odpornym i wodoodpornym materiałem.

Tapeta ptaki – Modele tapet od najlepszych producentów

A.S. Création - Najwyższa jakość od producenta z Gummersbach

A.S. Création to czołowy producent tapet ściennych na rynku. Jego znakiem rozpoznawczym jest jakość Made in Germany. Polecamy szczególnie ich modele tapet 300152 A.S. Création Simply Decor oraz 343962 A.S. Création Free Nature. Ta pierwsza jest ozdobiona barwnymi papugami i doskonale sprawdzi się we wnętrzu w stylu tropikalnym. Ta druga łączy w sobie piękne barwne kontury ptasie na kremowym tle. Obie opcje pięknie udekorują Twoje mieszkanie.

Livingwalls - tworzenie tapet z myślą o najmłodszych

Kolekcje od Livingwalls słyną ze swoich pięknych dekoracyjnych wzorów i równie wspaniałej jakości materiałów. Wśród ich najnowszych modeli, wyróżnia się urocza tapeta 366231 Livingwalls Colibri. Znajduje się na niej delikatny i gustowny wzór, który sprawdzi się zarówno w sypialni, salonie i biurze domowym.

Znajdź swoją idealną tapetę w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród 2500 tapet, które czekają, aż staną się częścią Twojego domu. Oferujemy tapety w każdym stylu i w najlepszej cenie. Wystarczy kilka kliknięć na wybranie tapety dekoracyjnej o jakiej marzysz, a wkrótce będziesz miał ją na wyciągnięcie ręki.

Dokonaj zmiany, którą, pragniesz i odmień swoje mieszkanie. Ponadto, jeśli masz wątpliwości między różnymi modelami, nie wahaj się i zamów próbki.

W przypadku złożenia dużego zamówienia, skontaktuj się z nami, a my zaoferujemy Ci spersonalizowaną ofertę indywidualną. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej