Tapeta w paski - Zawsze w modzie

Niezależnie od tego, czy paski poziome, czy pionowe, nigdy nie wychodzą z mody. Paski w dowolnym formacie są idealne do tw…

czytaj więcej
20 / 183 Produkty

Paski są czymś więcej niż tylko wzorem żeglarskim

Paski zawsze były popularnie związane z morzem, ale paski w dekoracji są czymś więcej niż tylko tym stylem. Jest to jeden z najłatwiejszych elementów dekoracyjnych do umieszczenia w Twoich pokojach, a po umieszczeniu, radykalnie zmieni atmosferę pomieszczenia i Twój nastrój.

Tapeta w paski – Idealna do wszystkiego

Bez względu na to, jaki styl lubisz, czy kolory, które wybierzesz, tapeta w paski jest tak wszechstronna, że ​​zawsze znajdziesz wzór tapety, który idealnie pasuje do Twojego salonu lub pokoju. Aby jak najlepiej to wykorzystać, podamy kilka ważnych wskazówek.

Niezależnie od tego, czy jest to duży, czy mały pokój, paski mogą dobrze wyglądać w Twoim pokoju. Jeśli jest to małe pomieszczenie, poziome pasy zapewnią amplitudę, a także jasne kolory wesprą ten efekt. W przypadku, gdy pomieszczenie nie jest zbyt wysokie, pionowe paski stworzą efekt większej wysokości. Dlatego daj sobie czas i poszukaj swojego idealnego modelu wśród ponad 400 modeli.

Tapety w paski – Materiał wykonania

Tapety można sklasyfikować nie tylko za pomocą kolorów i nadruków, ale także sklasyfikować według materiału, z którego zostały wykonane, ponieważ kompozycja ta wpłynie estetycznie na efekt końcowy produktu po jego zainstalowaniu.

Tapeta w paski – Materiał papierowy

Ta metoda była częściej stosowana w przeszłości, ale teraz stała się zbyt niepraktyczna. Ten materiał jest delikatny, dlatego nie powinien być używany w pomieszczeniach o zbyt dużym natężeniu ruchu. A do tego tapety papierowe nie mogę być myte, ponieważ nie są wodoodporne.

Tapeta w paski – Materiał winylowy

Może nie jest tak znany, jak papier, ale tapety winylowe dały się poznać z tak dobrej strony, że są coraz cze=ęściej wybierane. Winyl ma wyjątkowe właściwości i sprawia, że ​​jest faworytem wsród innych materiałów. Jego skład oparty jest na bazie złożonej z włókna lub papieru pokrytego warstwą PVC, co daje mu dużą wytrzymałość i izolację. Jest łatwy do czyszczenia, a jego cechy sprawiają, że jest to idealna tapeta do każdego pomieszczenia.

Umieszczenie tapety w paski

W zależności od składu podstawy tapety, trudność umieszczenia wzrośnie lub spadnie. Dlatego konieczne jest opisanie osobno tapety papierowej od tapety z włókniny (TNT).

Tapeta w paski papierowa - Instalacja

Tapety papierowe mają unikalny materiał, jakim jest papier, więc te tapety nie mają innego materiału, który pomoże poprawić ich właściwości. Instalacja nie jest trudna w żadnym z przypadków, ale ma większe trudności niż inne tapety. Ich cechy sprawiają, że jest to bardzo delikatny materiał. Klej należy nakładać na tył tapety i na tapetowaną ścianę. Po nałożeniu tapety na ścianę  nie należy jej przesuwać, dopóki nie wyschnie. Usunięcie tapety papierowej nie jest łatwym zadaniem, ponieważ ma tendencję do pękania i łamania, pozostawiając trudne do usunięcia ślady.

Tapety w paski z włókniny

Ta nazwa jest dlatego, że włókna, które tworzą tapety, są zjednoczone, ale bez utkania. Instalacja tego materiału jest najprostsza, wystarczy nałożyć klej na ścianę na tapetę i po umieszczeniu, zanim wyschnie, można go zmodyfikować. Podczas zdejmowania nie pozostawi żadnych pozostałości, ponieważ jest bardziej odpornym i wodoodpornym materiałem.

Tapety w paski - Producenci

Na naszej stronie internetowej widać, że w naszych markach istnieje szeroka gama rodzajów i kolorów tapet w paski.

A.S. Création

A.S. Création to jedna z naszych najbardziej znanych i ważnych marek. Jej produkty są wysokiej jakości, a w ich kolekcjach można znaleźć produkty dla wszystkich rodzajów smaków. Jeśli jesteś osobą poszukującą tapet z paskami o klasycznym wyglądzie, która również lubi motywy kwiatowe, to tapeta 348029 A.S. Création April jest całkowicie dla Ciebie, ale jeśli zamiast tego jesteś młodą i nowoczesną osobą, która lubi żywe kolory, powinieneś sprawdzić tapetę 31512-0 A.S. Création Bling Bling, z jasnozielonym kolorem, który wypełni Twój dom pozytywnością i energią. Z pewnością, to, czego szukasz, znajdziesz wśród kolekcji A.S. Création.

Architects Paper

Wiodącą marką na rynku europejskim z wieloma różnymi rodzajami tapet jest Architects Paper. Ale jeśli to, czego szukasz, jest tapetą w paski, znajdziesz wiele modeli w szerokiej gamie produktów, które w pełni Cię zadowolą. Jeśli szukasz subtelnej tapety w paski, tapeta 956607 Architects Paper Tessuto może być Twoją przyszłą tapetą. Jeśli zamiast tego szukasz jasnych pasów, ale w neutralnych kolorach, powinieneś sprawdzić modele takie jak tapeta 961941 Architekcts Paper Tessuto 2.

Esprit

Marka z historią, która opiera się na prostych, ale autentycznych liniach. Jeśli szukasz oryginalnych i kolorowych tapet w paski, Esprit Home jest Twoją marką. Model tapety 32765-1 Esprit Home Esprit 12 oparty jest na pasach z wykropkowanym wzorem tworzącym koła, a ponadto kompozycja kolorów jest bardzo radosna i żywa. Z drugiej strony, model tapety 30288-1 Esprit Home Esprit Kids 4 składa się z pasów w ciepłych pastelowych kolorach, które z wdziękiem ozdobią pokój Twoich dzieci.

Livingwalls

Awangardowa marka Livingwalls, która przełamuje schematy kolorami i unikalnymi motywami. Możesz znaleźć kilka wzorów tapet w paski w ich kolekcjach. Model tapety 95577-3 A.S. Création Aisslinger składający się z jasnego koloru, takiego jak pomarańczowy i nieregularne pasy, przedstawia ryzykowny i oryginalny model.

Innova

Z pięknymi kolorami i gładkimi liniami Innova oferuje kolekcję tapet z paskami, które można łatwo umieścić w każdym domu. Dzięki takim modelom jak tapeta 32990-1 Innova Memory 3 możesz stworzyć pożądaną atmosferę, a ten niebieski kolor będzie idealny do każdej dekoracji morskiej lub białych do mebli.

Michalsky Livings

Marka specjalizująca się w wysokiej jakości tapetach włókninowych, takich jak Michalsky Living, również postanowiła stworzyć ciekawe wzory tapet w paski, takie jak tapeta 939431 Michalsky Living High Rise, tapeta złożona z pasów, które nie są typowe dla zygzaków, ten model stworzy bardzo oryginalny i nowoczesny pokój.

Oilily

Młodzieńcze i kolorowe to cechy, które najlepiej definiują tapetę marki Oilily. Jeśli szukasz tapety w paski w wesołych i pięknych kolorach, to jest Twoja marka. Możesz znaleźć modele takie jak tapeta 3113-44 Oilily Atelier w trzech jasnych kolorach: niebieskim, zielonym i żółtym, które rozjaśnią każdy pokój.

Originals

Tapety w paski od Originals są bardziej konserwatywnym wzorem, z kwiecistymi nadrukami, tak jak w przypadku tapety 31871-5 Originals Flower Days, te nadruki nadają domowej elegancji.

Schöner Wohnen

Żywe kolory i ryzykowne nadruki można znaleźć w producencie Schöner Wohnen. Marka, która oddala się od monotonnych i nudnych tapet w paski. Jeśli szukasz radykalnej zmiany w swoim domu, nie wahaj się przejść przez długie kolekcje produktów. Model taki jak tapeta 944251 Best Of Wood`N Stone 2nd Edition, to nowoczesna i prążkowana tapeta, całkowicie zmieni Twoją dekorację.

Versace

Versace to jedna z naszych najbardziej luksusowych marek tapet w paski, która zdecydowała się poświęcić niektóre ze swoich modeli tapetom w paski, tworząc modele z liniami w ciemnych odcieniach, np. tapeta 96237-2 Versace 2, która stworzy elegancką i czarującą atmosferę w Twoim domu.

Odkryj tapety w paski, które najlepiej pasują do Twojego stylu w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Jeśli pasuje do Ciebie tapeta w paski, nie przegap wszystkich naszych modeli! Spośród wszystkich marek i wszystkich kolorów, także jeśli kupisz tapetę w naszym sklepie internetowym, możesz skorzystać z naszych fantastycznych usług. Nasza najlepsza gwarancja ceny, która gwarantuje, że kupujesz po najniższej cenie na rynku online. Ta cena może być jeszcze niższa, jeśli chcesz składać duże zamówienia, po prostu powiedz naszemu zespołowi ofert, który z przyjemnością przedstawi indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. A jeśli chcesz zorientować się w jakości wzorów, tekstur itp. oferujemy usługę darmowych próbek, dzięki której możesz otrzymać do 8 różnych próbek ulubionych tapet. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail, telefon lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej