Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

A.S. Création Bolshoi - Żywiołowy styl pełen życia

Wielki producent z siedzibą w niemieckim Gummersbach, czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Tapety Bolshoi od A.S. Création - Najpopularniejsze klasyczne wzory i grafiki

Ta fantastyczna kolekcja składa się z 16 tapet, które zachwycą Cię od pierwzego wejrzenia!. Ponadto możesz mieć pewność, że są one atrakcyjne cenowo oraz wykonane z materiałów najwyższej jakościTapety od A.S. Création są znane z niezawodnie wysokiej jakości "Made in Germany".

Do realizacji tej kolekcji wybrali najbardziej wytrzymałe materiały, koncentrując się na wspaniałej winylowej tapecie, która ma niezrównane właściwości, takie jak to, że można ją prać, jej odporność na światło słoneczne, solidność wykonania i trwałość.

Zaskakująco oryginalna kolekcja - Bolshoi

W tej szczególnej kolekcji znajdziesz szeroki wybór tapet w różnych stylach, kolorach i wzorach. Kolekcje A.S. Création cechuje także różnorodność projektów. Przewodnim motywem modeli Bolshoi jest jednak barokowa elegancja.

Gdzie umieścić swoją tapetę Bohemian

Tapety z tej kolekcji będą idealne do każdej części domu. Jednakże idealnie nadają się jako tapety do salonu, podbijając główny pokój w domu i urzekając wszystkich gości i domowników, tworząc idealną centralną przestrzeń domu. Ale ważne jest, aby wiedzieć, gdzie umieścić tapetę, aby dać się ponieść instynktowi i wybrać ścianę, która zasługuje na szczególną uwagę w domu.

Zamów już dziś tapetę Bohemian w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Jeśli szukasz klasycznej tapety, która spełnia wysokie standardy, nie przegap tapety od A.S. Création! Dodatkowo możesz skorzystać z naszych wielu usług. Kupując w sklepie internetowym BRICOFLOR możesz skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny, która gwarantuje, że kupujesz w najlepszej cenie na rynku online.

Jeśli chcesz również z pierwszej ręki sprawdzić jakość produktów i ich wygląd, możesz skorzystać z naszej usługi zamówienia próbnek, dzięki której otrzymasz do 8 próbek swoich ulubionych produktów bezpośrednio pod wskazany aders. Dzięki temu możesz podjąć decyzję o zakupie z całkowitym spokojem.

Podobnie, jeśli zamierzasz złożyć duże zamówienie, daj nam znać! Nasz dział ofert chętnie przygotuje indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Czekamy na ciebie!

Plus icon czytaj więcej