A.S. Création Concerto 3 – tapety tak melodyjne jak muzyka

Tapety, które odzwierciedlają pełnię życia i przypominają najsł…

czytaj więcej
20 / 25 Produkty

A.S. Création Concerto 3 - Muzyka na ścianach

Kolekcja Concerto 3 od AS Wallpaper przedstawia kolekcję unikalnych tapet w gustownej i  eleganckiej palecie kolorów. Bujne liście akantu i kwiatowe ozdoby są zaczerpnięte z bogatego repertuaru klasycznych motywów dekoracyjnych: różnorodnych, wspaniałych i tak harmonijnych jak muzyka Antonio Vivaldiego. Dzięki licznym akcentom delikatnych, a niekiedy mocnym wstawkom kolorystycznych, motywy ścienne tworzą doskonałe tło zarówno dla stylowych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki temu można stworzyć piękną atmosferę w krótkim czasie, a każdy pokój można szybko i łatwo przekształcić w salę koncertową.

Rezydencja królewska z A.S. Creation Concerto 3

Wyjątkowym i sztandarowym produktem kolekcji Concerto 3  jest barokowa tapeta w delikatnych odcieniach. Wszystko jest zasługą wystawnych oraz bogatych, niekiedy dyskretnych i delikatnych wzorów. Historyczny motyw tapet nadaje subtelny i nostalgiczny urok. Gustowne dekoracje ścienne można łączyć w nowoczesny i prosty sposób z Twoim wystrojem wnętrz. W kolekcji  Concerto 3 znajdziesz złote, srebrne i miedziane akcenty, takie jak kwiaty i klasyczne ozdoby barokowe. Romantyczna tapeta kwiatowa jest szczególnie odpowiednia do eleganckiego stylu country w brytyjskim zamyśle wnętrzarskim, a wykorzystane paski zachwycają odrobiną prostolinijności i zręczności. Stwórz swój własny pałac, zestawiając jednocześnie nowoczesne akcenty z antracytem, szarością i różem.

Purystyczna elegancja i szlachetna powściągliwość

Oprócz bogatych tapet ozdobnych i tych przedstawiający styl barokowy, kolekcja Concerto 3 posiada również bardziej spokojne tapety, które mają w sobie delikatną ekstrawagancję przy zachowaniu odpowiedniej elegancji.  Tak więc, proste paski nadają się do klasycznych mebli i uporządkowanego stylu, które ujawniają w dalszej konsekwencji delikatne motywy kwiatowe i nawiązania do greckiej starożytności. Są to również monochromatyczne tapety w delikatnym szarym odcieniu lub szlachetnym złocie, które podkreślą każdy pokój dzięki swoim unikalnym motywie dekoracyjnym przypominającym otynkowane ściany lub drewno i nadal emanują odrobiną naturalności.

Tutaj gra muzyka: Wysokiej jakości tapety A.S. Création Concerto 3

Tapety z kolekcji Concerto 3 to wysokiej jakości tapety papierowe, które można w sposób łatwy zakładać - bez specjalistycznej do tego wiedzy. Tapety ścienne A.S. Création Concerto 3 można nawet wykorzystać w kuchni, ponieważ przepuszczają powietrze i mogą być starannie czyszczone przy pomocy delikatnie rozrobionego z wodą mydła.  Są również idealne w pomieszczeniach o wysokim nasłonecznieniu, takich jak oranżeria, gdzie możesz przymocować stylowe tapety ścienne dzięki dobrej odporności na światło. Papier ma również tę zaletę, że jest niedrogi i przyjazny dla środowiska.

Tapetę papierową z kolekcji Concerto 3 otrzymujesz w standardowej rolce (0,53 m szerokości i 10,05 m długości) i przy nakładaniu tapet należy zwrócić uwagę na przesunięcie.

Tapeta papierowa od A.S. Création Concerto 3

Aby założyć nową tapetę z A.S. Création Concerto 3,  potrzebujesz łatwo dostępnych przedmiotów: 

Stół do tapetowania oraz drabiny, ołówek i miarka, nożyczki lub specjalistyczny nóż, klej i wiadro, a także dedykowany pędzel do nakładania kleju, frędzle, szczotka do tapet, rolka, wałek, wypełniacz do tapet.

Zanim zamówisz swoją ulubioną tapetę w naszym sklepie internetowym, powinieneś dokładnie zmierzyć swoje ściany.  Wystarczy użyć konwertera po prawej stronie, znajdujący się po prawej stronie obrazu produktu. Podczas cięcia pasów tapety, pozostaw około pięciu dodatkowych centymetrów tapety, które można później precyzyjnie odciąć przy krawędzi ściany. W przypadku naciągania tapety upewnij się, że by były prawidłowo usytuowane.

Rozprowadź klej tak równomiernie, jak to możliwe na wybranej przez Ciebie tapety. Należy użyć w przybliżeniu taką samą ilość kleju dla wszystkich pasów. Nie należy tworzyć fałd! Teraz tapeta musi moczyć się przez około pięć do dziesięciu minut. Przesuwać ją od góry do dołu na ścianie, najpierw złożyć tylko górną część i przejść krok po kroku z dolnych części. Z wałkiem do dociskania tapet można teraz dokonać jeszcze mniejszych korekt i precyzyjnie odciąć zbędne elementy.

Wiodąca droga: Tapety przez A.S. Création Concerto 3

Znany producent tapet A.S. Création opiera się na wysokiej jakości, różnorodności dostępnych motywów oraz współpracy ze słynnymi projektantami i światowej klasy markami, tworząc ponad 6000 wzorów tapet każdego roku. Gustowne dekoracje ścienne zostały docenione przez wielu klientów na całym świecie. Również w kolekcji Concerto 3 renomowana firma inspirowała się nie tylko dawnym duchem minionych epok, ale także aktualnymi trendami. Dzięki temu modna kolekcja tapet staje się uniwersalnym akcentem niezależnie od rodzaju pomieszczenia.  

Producent przywiązuje dużą wagę do wykorzystania najlepszych surowców z etycznej gospodarki leśnej.  Ponadto zmodernizowane procesy produkcyjne zapewniają energooszczędną produkcję,  a stała kontrola jakości zapewnia, że Twoje ściany zdobią tylko wysokogatunkowe produkty.

Więcej czasu na domowe koncerty: Kup tapety z A.S. Création Concerto 3 online!

Wybierz tapetę z Kolekcji Concerto 3 firmy A.S. Création i skorzystaj z oferty w naszym sklepie internetowym. Nasz sklep sprzyja również domowym majsterkowiczom, dzięki czemu renowacja Twoich wnętrz staje się dziecinnie prosta. Oferujemy nie tylko wszechstronny wybór gustownych tapet ściennych, ale także gwarancję najlepszej ceny.

Jeśli chcesz przyjrzeć się bliżej swojej nowej, wymarzonej tapecie, możesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi i otrzymać próbkę wybranego przez Ciebie produktu by zainspirować się stylowym wykończeniem Twoich wnętrz. Jeśli potrzebujesz większej ilości rolek oferowanych przez nas tapet, możesz skorzystać z indywidualnie dobranej oferty pod Twoje oczekiwania.

Masz jakiekolwiek pytania, życzenia lub sugestie? To świetnie! Nasza przyjazny zespół jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub poprzez formularz kontaktowy.  Z przyjemnością doradzimy na temat Concerto 3 z A.S. Création i czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej