szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

High Rise - To, czego potrzebujesz

Berliński projektant Michael Michalsky ponownie zainspirował się stylem życia metropolii w tej nowej kolekcji. High Rise, nazwa mówi sama za siebie. I nic nie jest tak charakterystyczne dla metropolii jak duże budynki. Dlatego 32 projekty tej serii tapet poświęcone są temu tematowi. Poczuj się jak w wielkim mieście z tą kolekcją.

High Rise - To, czego potrzebujesz

Berliński projektant Michael Michalsky ponownie zainspirował się stylem życia metropolii w tej nowej kolekcji. High Rise, …

czytaj więcej
-69%
origin-claim
151,57 zł za rolkę
47,00 zł za rolkę
odpowiada 8,82 zł / m²
Wysyłka: 50,00 zł do zamówienia
-35%
origin-claim
146,97 zł za rolkę
95,00 zł za rolkę
odpowiada 17,82 zł / m²
Wysyłka: 50,00 zł do zamówienia
dostępne tylko 184 rolki
origin-claim
134,00 zł za rolkę
odpowiada 25,14 zł / m²
Wysyłka: 50,00 zł do zamówienia

Odkryj teraz tapety High Rise w sklepie online BRICOFLOR!

Nie czekaj dłużej i kup tapety Michalsky Living w naszym sklepie internetowym! Nie tylko skorzystasz ze wspaniałych wzorów, ale także z naszych wspaniałych usług. Kupując w sklepie internetowym BRICOFLOR, skorzystasz z naszej najlepszej gwarancji ceny, która gwarantuje, że kupujesz po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli chcesz również sprawdzić jakość produktów i projekt, z pierwszej ręki możesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbkowania, dzięki której otrzymasz do 8 miniaturowych reprodukcji ulubionych produktów tapetowych bezpośrednio do domu, dzięki czemu możesz zdecydować z całkowitym spokojem. Podobnie, jeśli zamierzasz złożyć duże zamówienie, poinformuj nas! Nasz dział ofert chętnie przedstawi indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej