szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Rasch Most Fabulous - Bajecznie wspaniałe

W kolekcji tapet Rasch Most Fabulous znajdują się piękne tapety inspirowane sztuką ze wschodu. Znajdziesz w niej wizerunki ptaków, motywy kwiatowe, a także formy geometryczne.Te  tapety będą idealne na ścianę do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Odświeżające dekory w kolorach bieli, beżu i zieleni stworzą atmosferę dobrego samopoczucia. Ponadto tapety od Rarsch wyprodukowane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu flizelinowe modele tapet są wodoodporne, światłoodporne i bardzo trwałe.

Dowiedz się więcej

Rasch Most Fabulous - Bajecznie wspaniałe

W kolekcji tapet Rasch Most Fabulous znajdują się piękne tapety inspirowane sztuką ze wschodu. Znajdziesz w niej wize…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Kup tapety od Rasch w BRICOFLOR!

Podsumowując, dzięki marce Rasch, wybrana przez Ciebie okładzina ścienna będzie pasować do każdego pomieszczenia i okazji. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w biurze, innowacyjne zmiany są zawsze mile widziane. Jeśli Twój nowy wystrój możesz połączyć z uniwestalną klasyką, a wtedy wydobędziesz coś, czego nie widuje się codziennie. Zostań wyznacznikiem trendów i przekraczaj własne granice, gdyż w końcu masz nieskończoną ilość wyboru. Przełam stereotypy i wybierz coś dla siebie z dostępnych kolekcji tapet Rasch.

Wykorzystaj szansę dzięki BRICOFLOR i naszej ofercie. Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny przy zamawianiu nowych tapet. Jeśli nadal nie masz pewności, który produkt jest odpowiedni dla Twojej przestrzeni, skorzystaj z naszej próbki. A jeśli decydujesz się na większy zakup tapet, skontaktuj się z nami w celu ustalenia specjalnej oferty cenowej. Nasz personel chętnie udzieli odpowiedzi na Twoje pytania!

Plus icon czytaj więcej