SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Ter Hürne Panel Dekoracyjny "F03 Kryształowy Biały Jesion" (125 x 19,6 cm)Image maximise icon
Ter Hürne Panel Dekoracyjny "F03 Kryształowy Biały Jesion" (125 x 19,6 cm)Image maximise icon
Ter Hürne Panel Dekoracyjny "F03 Kryształowy Biały Jesion" (125 x 19,6 cm)Image maximise icon
  • z atrakcyjnym profilem okrągłym
  • atrakcyjna powierzchnia z różnym stopniu połysku "pół połyskliwy"
  • Wymiary: 1250 x 196 mm (długość i szerokość pokładu: 1242 x 178 mm)
  • Odporne na wilgoć, odpowiednie do montażu lekkiego, zatwierdzone klasą E1
  • Montaż: możliwe zaciskanie
85,96 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 7 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 7 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Ter Hürne Panel Dekoracyjny "F03 Kryształowy Biały Jesion" (125 x 19,6 cm)

Panele ścienne najwyższej jakości Ter Hürne przyciągną wzrok każdego na sufit i ściany w Twoim domu. Okładzina drewniana produkcji eksperta z zachodnich Niemiec jest zróżnicowana pod względem kształtu i koloru. Na przykład za pomocą matowych paneli dekoracyjnych Ter Hürne „F21 Kremowy Biały Modrzew” na kilka sposobów możesz nadać pokojom atrakcyjny, jaśniejszy kolor. Róg lub wnęka udekorowana panelami ściennymi, w połączeniu ze stylowymi lampami wiszącymi sprawią, że stworzysz w swoim salonie przytulną i odprężającą atmosferę.

Panele ścienne Ter Hürne  występują w dwóch rodzajach profilów z różnymi spoinami. Okrągły profil dekoru ze spoinami o długości 10 mm jest szczególnie elegancki w zastosowaniach pionowych i jest jego struktura jest łatwo wyczuwalna, zaś miękki profil z tzw. „spoiną zerową” na górze i długim boku podkreśla każdą deskę w bardzo subtelny i nowoczesny sposób. Dzięki praktycznie przyciętym panelom dekoracyjnym o wymiarach 1250 x 196/235 mm ter Hürne na połowie wysokości ściany wykreujesz w swoim wnętrzu stylową atmosferę reprezentującą ponadczasowy styl skandynawski.

Ścienne panele dekoracyjne nie tylko przekonują swoim naturalnym wyglądem, ale także oferują wiele innych zalet. Ich pielęgnacja jest wyjątkowo łatwa dzięki lakierowanej powierzchni, odporności paneli na wilgoć, a także ogromnej izolacji akustycznej i cieplnej pokrycia mieszkalnego. Te właściwości zapewniają, że we wnętrzu wyjątkowo przyjemnie się przebywa. Powierzchnie paneli drewnianych pokrywa ozdobny papier ścierny, który chroni ściany przed wszelkimi zadarciami. Montaż paneli na podkonstrukcjach odbywa się błyskawicznie dzięki specjalnym klamrom montującym i nie wymaga dużej wiedzy technicznej: jest idealny dla tych, którzy lubią podejmować się prac remontowych domu na własną rękę!

Producent przywiązuje dużą wagę do jakości „Made in Germany” i trwałości swoich produktów. Dzięki temu płyty nośne paneli dekoracyjnych są stabilne wymiarowo, posiadają zatwierdzenie klasy E1 i są wykonane z wysokiej jakości płyty MDF. Udowodniono, że nie zawierają PVC, chloru i szkodliwych impregnatów do drewna, przez co przyczyniają się do czystości powietrza w pomieszczeniach. Aby uzyskać wyjątkowo nieskazitelnie i spójnie wykończone wnętrze, zalecamy stosowanie listew i systemów oświetleniowych idealnie dopasowanych do paneli ściennych Ter Hürne.

Dane techniczne
Arrow icon