Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Uszczelniacz silikonowy Oxim - dopasowany do koloru podłogi

Akcesoria

Uszczelniacz silikonowy Oxim - dopasowany do koloru podłogi


  • Uszczelniacz silikonowy do fug i listew

  • 310 ml wystarczy na 12-15 metrów bieżących

  • Kolor dokładnie dopasowany do podłogi

  • Odporny na pleśń i grzyby 

73,00 zł
za sztukę
odpowiada 235,48 zł za UNIT_L
z VAT
Dostawa: 75,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:73,00 zł
Zamów próbkę Nie dotyczy tego produktu
Podobne produkty
Uszczelniacz silikonowy Oxim - dopasowany do koloru podłogi

Wypełniacz silikonowy Oxim to wysokiej jakości produkt dla osób, które pragną dopiąć remont na ostatni guzik. Wyjątkową cechą tego produktu jest możliwość zamówienia koloru dokładnie dopasowanego do naszej podłogi. Na przykład: zamówiłeś panele winylowe Tarkett lub Forbo i poszukujesz idealnego silikonu w odcieniu Polar Oak lub Blabla. Nie ma problemu!  Neutralny silikonowy barwnik można specjalnie dopasować do wybranego odcienia podłogi. Oprócz możliwości spersonalizowania wypełniacza, możesz wybierać też spośród standardowych kolorów, np. czerwonego, niebieskiego, szarego lub czarnego. Jednak wypełniacz silikonowy Oxim to nie tylko swobodny dobór kolorów. To także wysoka jakość, wytrzymałość oraz odporność. Te wszystkie zalety pomogą Ci efektywnie zakończyć renowację.

Silikon Oxim jest produktem o wielu zastosowaniach. To odpowiednie rozwiązanie do łączenia i wypełniania fug wielu pokryć podłogowych np. paneli z tworzywa sztucznego, płytek ceramiczych, podłóg PCV lub linoleum. Możesz go zastosować także do końcowego łączenia materiałów betonowych. Neutralny silikon Oxim nada się również do połączeń fasadowych, uszczelnień szklanych i można go stosować w obszarze sanitarnym. W przypadku bardzo chłonnych podłoży, zaleca się wstępną obróbkę odpowiednim primerem, co zapewni wyższą wytrzymałość i przyczepność produktu. Przed przystąpieniem do wypełnania fug, należy przeprowadzić test przyczepności.

Silikon Oxim jesy wysoce odporny mechanicznie oraz niewrażliwy na sporadyczny kontakt z wodą, smarme, olejem czy chemikaliami. Wypełniacz nie reaguje na działanie promieni UV, zmiennych warunków atmosferycznych i nie topi się w przypadku kontaktu z wodą, wilgocią cz chlorem. Silikon to materiał elastyczny, w tym przypadku usieciowany oksymowo. Dzięki temu Oxim jest bezwonny, co jest jego dodatkową zaletą.

Aby wypełnić fugi jak najlepiej, podłoże musi dokładnie oczyszczone oraz osuszone. Następnie usuń gwint wkładu i umieć go w pistolecie. Silikon jest gotowy do nakładania! Po ukończonym wypełnianiu, wyrównaj fugi szpachlą. Po około 5 minutach, na powierzchni silikonu utworzy się wartswa ochronna. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji z zakresu przechowywania, czyszczenia  i utrzymania produktu, zapoznaj się z zaleceniami producenta.

Wybierz wypełniacz silikonowy Oxim, dobierz kolor odpowiadający Twojej podłodze i nadaj swojemu pomieszczeniu indywidualny charakter. 

Dane techniczne
Properties
Trocknungszeit
Utwardzanie trwa ok. 2,0 mm na dzień przy temparaturze 23 °C oraz wilgotności 55 %
Verbrauch
przy wymiarze fug 5 x 5 mm: 12-15 matrów na kartusz (310ml)
Verarbeitung
temperatura przypodłogowa powinna wynosić od min. + 5 °C do max. + 40 °C
Inhalt
310-ml-kartusz przy odkręcalnej dyszy
Reißdehnung
450 %
Material
Utwardzalny silikon neutralny
Temperaturbeständigkeit
od - 40 °C do + 100 °C
Dichte
1,03 g/ml
Komponenten
1-warstwowa
Hautbildungszeit
min. temperatura 23 °C przy wilgotności wynoszącej 55 % RV, czas budowy warstwy wynosi ok. 5-10 minut

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Bartosz Woźniak
Doradca